PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık dev arşiv

aliyaşar
15-01-16, 21:17
yıllardır büyük emekle topladığım dev arşivimi satıyorum 1993 ten bu yana dev posterler orta boy posterler albüm afişleri konser afişleri konser biletleri kapak olduğu dergiler röportajları dergi haberleri gazete röportajları ve haberleri hiç bi yerde bulamayacağınız promosyon baskılı ve yabancı baskılı çok sayıda cd kaset ve plak hepsini satıyorum

bilgi almak için yasaraliali@mynet.com a yazın geri dönüş yaparım

link bu burda bakıp alabilirsiniz
http://dukkanlar.gittigidiyor.com/tarkandudu/?k=TARKAN

Luna
16-01-16, 02:07
Yıllarca sakladığınız bu arşivi satma sebebinizi merak ettim. Neden satıyorsunuz acaba, mektup yüzünden mi tepkilisiniz? Sorarak kabalık ettiysem kusura bakmayın.

aliyaşar
17-01-16, 13:05
estağfurullah kabalık değil de mektup derken ne mektubu anlamadım

Luna
17-01-16, 18:10
Haberiniz olmadığına gore ilgisi yok demek ki. Tarkan'in sosyal medya hesaplarından paylaştığı açık mektubu kastedmistim. Bazı fanlar oradaki bir cümleye bayağı alındı. Siz de acaba ondan mi arsivinizi satılığa cikardiniz diye düşünmüştüm. İlgisi yokmuş demek.

aliyaşar
17-01-16, 21:15
şimdi gördüm ben sosyal medya hesaplarımı kapattım yeni gördüm burda okudum onla alakası yok satıyorum sadece istediğim fiyat verilirse yoksa duruyolar link bu:

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/tarkandudu/?k=TARKAN

twilight
19-01-16, 02:14
Yaşar abi, ben sana mail attım, ilgileniyorum diye ama, istediğiniz fiyatlar çok pahalı... her yerde bulunabilen albümlere bile 2 bin lira para biçmişsiniz? tamam Tarkan için değer de, o paralara kimsenin sahip olacağını pek sanmıyorum, bu ekonomik krizde :)

aliyaşar
19-01-16, 17:25
her yerde bulunabilen albümler hangileri acaba eklediğim albümleri her yerde bul da göreyim :)
ben fiyatı yazdım alan alır alınmazsa bende duruyo sıkıntı yok
tarkan bu yani ucuza verceme satmam daha iyi
michael jackson vb albümlerini görüyoruz hele de her yerde bulunmayan albüm ve diğer eşyalarının fiyatlarını görüyoruz
e bu da tarkan sonuçta ucuza verceme bende kalsın daha iyi ve daha eklemediğim biçok döküman var

twilight
22-01-16, 05:08
her yerde bulunabilen albümler hangileri acaba eklediğim albümleri her yerde bul da göreyim :)
ben fiyatı yazdım alan alır alınmazsa bende duruyo sıkıntı yok
tarkan bu yani ucuza verceme satmam daha iyi
michael jackson vb albümlerini görüyoruz hele de her yerde bulunmayan albüm ve diğer eşyalarının fiyatlarını görüyoruz
e bu da tarkan sonuçta ucuza verceme bende kalsın daha iyi ve daha eklemediğim biçok döküman var

''her yerde daha ucuza bulunabilecek albümler'' olarak düzeltiyorum cümlemi :)
şöyle bir teklif sunacağım, hani resimleri de satışa çıkarmışsın abi, tüm katalog değil de, bir kaç resim satın alsam kaç para istersin :)

aliyaşar
23-01-16, 11:22
önceden de dediğim gibi kimseye zorla satmıyorum alan alır alınmazsa zaten benim hepsi sıkıntı yok

starlight
03-03-16, 18:22
bende tüm arşivimi çöpe attım burdakilere mail atmıştım sallamadılar

edit: albümler hariç