PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayranları Tarkan'ı terk etti !

okantuzun
05-01-16, 17:06
Tarkan'ın evlilik haberleri hayranlarında büyük hüsrana yol açtı.

Birçok ismin hayran kaybetme korkusuyla evlenmemesini doğrulayan gerçek Tarkan'ın başına geldi. Tarkan'ın evleneceği açıklaması hayranlarını derinlemesine sarstı.

Genç kızların ağırlıkta olduğu hayran kitlesi, Tarkan'ın Pınar Dilek ile evlilik hazırlığı yapmasının ardından sosyal medya hesaplarından megastarı takibi bırakmaya başladı.
Tarkan'ın Instagram hesabındaki takipçi sayısı son günlerde hızla düşerek 272 bin kişiye kadar geriledi.

Kaynak: https://gecce.com/haber-hayranlari-tarkani-terk-etti

Büşra ÇAĞLAR
06-01-16, 02:42
Bu haberin kesinlikle doğruluğu yok. İnstagram hesabını her gün takip ediyorum ve azalmak yerine artış gösteriyor tabi bu evlilikle alakalı bir durum değil.

rosemary
10-01-16, 01:19
Evet ya nereden uyduruyorlar boyle şeyleri azalma yok aksine artis var

twilight
14-01-16, 18:29
Hayranlık var, hayranlık var... bazı hayranlar sanatçıya zarar veriyor, çoğu kişi bilmez, mesela John Lennon bir hayranı tarafından öldürülmüştür, oysa akli dengesi yerinde değilmiş o kişinin, fanıymış ama... fanlığa bak.
bu da ayrı bir fanlık, ya da hayranlık, ne derseniz... bana göre aptalca, x sanatçı evlenmiyormuş, disslike yapayım... e pardon, David Beckham'ı neden engellemiyorsunuz o zaman? Yemiyor di mi? E, ama 3 çocuğu var, evli de, artı bi' de biseksüel Beckham, şansınız daha düşük, hadi engelleyin, yemiyor dimi, tabii. Beckham'ı niye takip ediyorlar o kızlar, Real Madrid'deyken oynadığı maçlarda attığı şahane free kick gollerinde olduğunu sanmıyorum, yüz kadından anca onu futbolla ilgileniyordur çünkü...

Şu sanatçıları ''sex bomb'' olarak görmeyin ya... Herkes bilir, Lady Gaga'ya bayılırım, ama lezbiyen. Napim, disslike edim, bi de anti sayfası mı kurayım? Saçma.