PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a Teklif Bile Götürmedik

Luna
14-09-15, 22:59
Teklifi Tarkan'a değil Murat Boz'a yaptık

"Tarkan da yakışırdı bu albüme” deyince, çalıştığı yerden soru gelen öğrenci mutluluğuyla cevap verdi.
“Tarkan'a teklif bile etmedik, çünkü neredeyse popüler tribute albümlerinin hepsinde yer aldı. Biz, Murat Boz'a teklif götürdük. Kabul ederse 'Senede Bir Gün'ü Murat'ın sesinden dinleyeceğiz.”

Buyrun bir de buradan yakın. Bu sözleri yapımcı Murat Yıldırım İzzet Çapa ile yaptığı röportajda söylüyor. Çok mu zordu Tarkan'a teklif etmedik dedikten sonra başka sorunun gelmesini beklemek de Murat Boz ismini teleffuz etmek. 'Biz Murat Boz' a teklif götürdük' aman ne olur Tarkan'a da teklif götürseydiniz, sömürüp durdunuz biraz daha sömürseydiniz adamı. Bir de beni rahatsız eden bir şeyler daha var bu üslupta ama tarif edemiyorum.
Ya Tarkan bey siz bu adamlarla çalışmaya devam edin daha, anlaşılan size hiç dokunmuyor bunlar, ben kendi kendime gocunuyorum.
Kaynağı da ekleyeyim: http://izzetcapablog.tumblr.com/post/128843434991/seni-hep-böyle-bileceğiz-mesut-bahtiyardan

twilight
16-09-15, 01:11
Zannımca, Tarkan; fazlaca tribüt albümlerde yer aldı. Artık yer almamalı. Ve bir an önce, kendi albümüne odaklanmalı.
Yıllar tıkır tıkır işliyor. 5 yıldır albüm yok, sadece bir kaç şarkıyla yetindik.
Oysa eskiden Tarkan 5 yılda 2 albüm yapardı; ki 3. bile hazırlıyor olurdu. Bkz: 2001 - 2006 yılları arasında 3 albüm yaptı. 3'üda bir birinden güzel 3 albüm.

Efsane_1
16-09-15, 10:34
Gereksiz bir reklam, gereksiz bir albüm, o kadar...Hic yeri YOK!!!...
Ha buarada, Deniz Sekiyi bu ishe alet edip arkasindan da, kader mahkumlarina ,, Samimi olarak söylüyorum, şu anda cezaevinde yatan ne kadar insan varsa onlara bu şarkıyı ücretsiz göndereceğim!” demekdense, onlara karin dolusu yemek gonderseniz daha mantikli olur...Hem onlara ucretsiz sharki degil, sorqusuz ve de karshiliksiz ozgurluk lazim...Bu kadarina guzunuz yetmiyorsa, gereksiz ishlere kalkishmayin lutfen...Milletin karni oyunlara tok artik...
Zeki Murenmish...