PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan'ın yeni şarkısı "yerle yeksan"

nedjohnlansen
15-06-15, 12:00
ilginç bir durum söz konusu arkadaşlar. ekşi sözlük'te bir arkadaş şarkıyı klip çekiminde dinlediğini, yayınlayamayacağı için de kendisinin şarkıyı söylediğini söylemiş. şarkı şu:

https://www.youtube.com/watch?v=Nn03lORXOGE

sanki yerle yaksan adında bir şarkıdan bahsedildiğini hatırlıyor gibiyim bir yerlerde, ama nerde bilmiyorum.

Luna
15-06-15, 16:29
ilginç bir durum söz konusu arkadaşlar. ekşi sözlük'te bir arkadaş şarkıyı klip çekiminde dinlediğini, yayınlayamayacağı için de kendisinin şarkıyı söylediğini söylemiş. şarkı şu:

https://www.youtube.com/watch?v=Nn03lORXOGE

sanki yerle yaksan adında bir şarkıdan bahsedildiğini hatırlıyor gibiyim bir yerlerde, ama nerde bilmiyorum.
Arkadaş doğru mu söylüyor acaba?? Bilemedim. Neyse, belli olur nasılsa.

twilight
15-06-15, 17:30
Bence inanamyın böyle bir şey olur mu arkadaşlar ya? Tarkan hangi şarkısını bir fanına dinletmiş ki? İki kere albümü çalınan bir insan böyle bir amatörlük yapar mı? Hatırlarsanız Come Closer kayıtları stüdyodan yürtülmüştü, Adımı Kalbine Yaz şarkı sözleri bir kaç gün önceden yayınlanmıştı. Tarkan böyle amatörlük yapar mı artık? Bu şarkının burada paylaşılması dahi saçma, bu şarkı, Tarkan'ın değildir. Fake Tarkan yine.

nedjohnlansen
15-06-15, 21:43
tarkan'ın fanına falan dinletmesi olayı yok. klip çekiminde dinlediğini iddia ediyor. hatta abisinin klip çekiminde kayıt alıp dinlettiğini iddia ediyor. klip çekiminde şarkının duyulması gayet doğal. orada bir mantık hatası yok. ama işin geri kalanı doğru mu yanlış mı bilemem tabi.

rosemary
15-06-15, 21:51
Önce kır zincirlerini single çıkıp sonra albüm çıkmayacak mıydı?

twilight
15-06-15, 23:53
tarkan'ın fanına falan dinletmesi olayı yok. klip çekiminde dinlediğini iddia ediyor. hatta abisinin klip çekiminde kayıt alıp dinlettiğini iddia ediyor. klip çekiminde şarkının duyulması gayet doğal. orada bir mantık hatası yok. ama işin geri kalanı doğru mu yanlış mı bilemem tabi.

Zaten bu da palavradır büyük ihtimalle. Bu sene o albüm çıkmaz. Single olur belki ama o da daha haraketli bir şarkı olur bence...
Klip çekimlerine başlanan şarkıdan muhakkak haberimiz olurdu, palavra olduğu buradan belli.

tarkaanncı
27-06-15, 22:25
Tarkan ın çalışmalarına devam ettiği single büyük ihtimalle ağustosa doğru çıkar. Ondan önce albüme koymaktan vazgeçip Sibel can verdiği şarkının single çıkar. Ve 2016 da da albüm gelir. Tarkan yine gönülleri fethedecek dillere dolanacak bir şarkı yapar. Bugüne kadar hangi şarkısı yada albümü başarısız oldu ki. Her albümde muhakkak bir şarkısı birinin hoşuna gitti. Ben taş dedim başkası kuzukuzu diğeri işim olmaz öbürü adını kalbime yaz. Bugün Türkiye de batıdan doğuya Tarkan ı bilmeyen dinlemeyen insan yoktur. Fanatiği değildir belki ama. Dinler. Beğenir. Onun için Tarkan yine bomba gibi bir şarkıyla gelir. Hop de bence çok iyiydi. Ölürüm sana, ay tarzında bir şarkıydı. Ama Tarkan proje albümlere yöneldi. Belki zaman kazanmak için yaptı. Hem dinleyicilerimle olayım hemde bu arada yeni şarkılarıma çalışayım dedi. Ama benim esasında merak ettiğim şey yeni albümünde imajı nasıl olacak. Yine kısa saçlı mı yani şuanki imajıylamı. yoksa farklı bir tarz mı. biliyorsunuz tarkan artık 41-42 yaşında eskisi gibi değil şımarık zamanındaki yada karma albümündeki gibi genç değil. o günlerdeki gibi pantolonlar gömlekler sürmeli gözler yapmıyor. olgunlaştı ve daha oturaklı giyim tarzına büründü. acaba yeni imajı nasıl olacak