PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan Serdar Ortaç'ı şaşırtan telefon !

okantuzun
02-02-15, 04:13
Arkadaşlar forum yine duraklama dönemine girdi valla bu sefer kapanırsa bidaha açılmaz söylim:) Neyse forumda varmı bilmiyorum ama Serdar Ortaç'ın kendi ağzından hastalığı döneminde Tarkan'ın kendisini aradığını ve çok şaşırdığını Tarkan hakkında bir kaç kısa açıklamasının bulunduğu programın linkini ekledim. 33.dakikadan sonra bahsettiğim bölüm başlıyor..

https://www.youtube.com/watch?v=rsasO7zCkG8

twilight
05-02-15, 05:45
Serdar Ortaç, hemen hemen her röportajında Tarkan'a laf çakar, buna rağmen; Tarkan, Serdar Ortaç'ı hastaneye yatınca arayan ilk isim olmuş... Yıllar önce hatırlarsanız, Mehmet Ali Erbil sürekli Tarkan'a laf çakıyordu, Tarkan hiç bir cevap vermiyordu, Mehmet Ali Erbil hastalanınca, Tarkan kendisine, çiçek yollamıştı... Bir şey üretmekle sanatçılık olabilir, ama karakter olamaz... Sanatçı diye geçninenlerin yüzde sekseni karaktersiz insanlar... TARKAN hem karakteriyle, hem müziğiyle örnek bir sanatçı...

Tarkan Dudu
18-02-15, 15:32
Tarkan yapması gerekeni yapmış.. Serdar Ortaç bir çok müzisyenden kalitelidir, laf atmalar dışında kötü örneklerini ben görmedim, üstelik beste yeteneği çok iyi.

twilight
20-02-15, 23:12
Tarkan yapması gerekeni yapmış.. Serdar Ortaç bir çok müzisyenden kalitelidir, laf atmalar dışında kötü örneklerini ben görmedim, üstelik beste yeteneği çok iyi.

Serdar Ortaç bi zamanların en iyi bestecilerindendi, ama son 3 - 4 albümü tamamen aynı beste üzerine yapılan benzer sözlerle oluşan şarkılar (hepsi olmasa bile 10 şarkısından 9'u) Ayrıca bir çok kez kumar oynarken yakalandı, Türk halkı için iyi teşkil eden bi' örnek değil... Kenan Doğulu'yu tercih ederim.