PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Sandal Röportajı (Tarkan hakkındaki bölümü)

twilight
11-10-14, 23:37
TARKAN-MUSTİ ÇEKİŞMESİ O GÜNÜN GEREĞİYDİ
Tarkan- Mustafa Sandal çekişmesine... Nedir olayın aslı?
- O günün gereği buydu ya... Gazeteci bundan keyif aldı, "Buradaki malzeme iyi" dedi, oraya yürüdü. Dinleyen tercih yapmaktan keyif aldı çünkü kendini orada önemli hissetti, "Ben Tarkan'cıyım, ben Musti'ciyim" dedi. Bizim de işimize geldi... Aslında özünde hiçbir zaman böyle bir şey yoktu. Neden yoktu? Bir kere mantık olarak birine "Sadece yeşil ayakkabı giyeceksin" demek gibi. Bir gün Tarkan dinlersin, bir gün Mustafa, bir gün Kenan... Günün sonunda müzik ya...

- Harbiye'de konserler verdi Tarkan, 10 gün orayı hınca hınç doldurdu. Hoşunuza gitti mi bu durum?
- Kendi adıma söylüyorum, Harbiye benim hiç hazzettiğim bir yer değil. Bin 600'den fazla konser verdim, en mutsuz olduğum yer Harbiye... Orayla tutmadı kimyamız. Harbiye'ye ne zaman çıktıysam normal performansımın yüzde 20'sini gösterebilmişimdir. En son 2002 senesinde çıktım sondur, 10 yıldır da çıkmam oraya. O aradaki oluk var ya Harbiye'de o beni bitiriyor. Ama hangi sanatçı arkadaşım bir ortamda yaptığı işle, insanlarla bu kadar keyifli ve pozitif buluşuyorsa, bunun için mutlu olurum ve takdir ederim, "Helal olsun" derim. Biz bu işi insanlara güzel enerji vermek için yapıyoruz. İnsanların da buna çok ihtiyacı var. Hangi sanatçı dostum bu enerjiyi maksimumda verebiliyorsa, sektörüm adına, mesleğim adına, meslektaşım adına mutlu olurum.

http://www.sabah.com.tr/cumartesi/2014/10/11/40li-yaslari-cok-sevdim?paging=3

Tarkan Dudu
18-02-15, 15:40
mustiyi severiz..