PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan İtüfest 2014

yasinenessahin
15-05-14, 22:02
iyi seyirler...

Tarkan İtüfest '14 - Aşk Gitti Bizden

rhpJp5-SDR0

Tarkan İtüfest '14 - Acımayacak

Kzr7Sdbrlyw&noredirect=1

Tarkan İtüfest '14 - Dudu

w_CeTWBUvEk

Tarkan İtüfest '14 - Kır Zincirlerini

xuBHaUJMWCw

Tarkan İtüfest '14 - Arada Bir

nr27ItcGgMo

Tarkan İtüfest '14 - Sen Çoktan Gitmişsin

FQ3ljGcn4NA

Tarkan İtüfest '14 - Hüp

ohQSrs2qKXE

Tarkan İtüfest '14 - Şıkıdım

pRckX8DuW1w

Tarkan İtüfest '14 - Vay Anam Vay

k3s3ERKzjAA

Tarkan İtüfest '14 - Firuze

5C4oDAQkwmI

Tarkan İtüfest '14 - Kuzu Kuzu

IVv0WoZCRU4

Tarkan İtüfest '14 - Beni Anlama , Unutmamalı

iw4vazHAawg

Tarkan İtüfest '14 - Gül Döktüm Yollarına

3Kftx-KMu1w

twilight
16-05-14, 07:02
Merakla bekliyoruz :)

yasinenessahin
19-05-14, 01:14
Videoları yükledim. Fakat ben bu sayfadan izlenecek şekilde
yapamadım youtube videolarını o yüzden link verdim.

Başka forumlarda oluyordu ama burda olmadı.
Bilen varsa yardımcı olsun.

Curitibalı
19-05-14, 03:30
Vaav Gül Döktüm Yollarına'ya kadar inmiş demek. İnşallah ilerleyen konserlerinde de diğer unutulmuş şarkılarını da söyler.

Efsane_1
19-05-14, 15:51
Ay valla bravoo.Onca kalabaligin icinde bunu neredeyse kusursuza yakin cekmishsin ya helal olsun.Bazen oluyor da youtubeden Tarkan konserlerini hayranlar tarafindan cekilmish vidyolarina deng geliyorum.Inan oyle amatorce cekilmish vidyolara rastliyorum ki, sonuna kadar izleyemiyorum bile.Vidyolarda sallanan Tarkan mi yoksa sahne mi anlashilmiyor...Vidyo bittikten sonra tam iki saat goz bebeklerim yerinde oynuyo sanki, basim donuyo...
Kusursuz sahne ishiklari, mukemmel performans ve inanilmaz hayran sevgisi...Kalbim hep Seninle be Adam!...

rosemary
20-05-14, 01:59
sayende konsere gitmiş kadar olduk...teşekkürler...

twilight
20-05-14, 11:20
Yasin abi videolar için teşekkürler. Sadece merak ettim, ''Öp Öp Doyamadım'' söylenmedi mi? Videolarda yok. Her konserde olan bir şarkıydı

yasinenessahin
20-05-14, 19:42
Yasin abi videolar için teşekkürler. Sadece merak ettim, ''Öp Öp Doyamadım'' söylenmedi mi? Videolarda yok. Her konserde olan bir şarkıydı

Vardı. Planım tüm konseri çekmekti. O yüzden konsere kadar tüm gün telefonum kapalıydı şarjım bitmesin diye. Sadece İTÜ'ye vardığımda fotoğraf çekip check - in yaptım. Sonrasında tekrar kapattım. Hatta statta yemek satılan kısımdan rica ettim tekrar şarja taktım. Şarjım full. Fakat golü beklemediğim yerden yedim. Telefonun kapasitesi tamamen doldu Gül Döktüm Yollarına'yı çekerken.Bu sebeple Pare Pare, Hatasız Kul Olmaz,Şımarık, Yandım,Öp, Adımı Kalbine Yaz Ozinga gibi şarkıları çekemedim. 9 gb'a yakın bir boyutu var videoların. Her biri 1080 p olunca böyle oluyor :) 64 gb'lık bir hafıza kartı alıp harbiye konserlerini evinize taşımayı düşünüyorum. İnşallah olur bakalım :)

twilight
20-05-14, 20:08
Vardı. Planım tüm konseri çekmekti. O yüzden konsere kadar tüm gün telefonum kapalıydı şarjım bitmesin diye. Sadece İTÜ'ye vardığımda fotoğraf çekip check - in yaptım. Sonrasında tekrar kapattım. Hatta statta yemek satılan kısımdan rica ettim tekrar şarja taktım. Şarjım full. Fakat golü beklemediğim yerden yedim. Telefonun kapasitesi tamamen doldu Gül Döktüm Yollarına'yı çekerken.Bu sebeple Pare Pare, Hatasız Kul Olmaz,Şımarık, Yandım,Öp, Adımı Kalbine Yaz Ozinga gibi şarkıları çekemedim. 9 gb'a yakın bir boyutu var videoların. Her biri 1080 p olunca böyle oluyor :) 64 gb'lık bir hafıza kartı alıp harbiye konserlerini evinize taşımayı düşünüyorum. İnşallah olur bakalım :)

Merakla bekliyoruz o zaman Harbiye konserlerini. Teşekkürler tekrardan. ;)