PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsun Inlediiiiiiiiiiiiii

duygutarkan
26-07-06, 14:34
Inanin Bir Sayfa Yazi Yazdim Bağlanti Koptu..yollayamadim Sizee.1saattir Yazi Yaziyordum..offf Yaaaaaaaaaaaaa...
Samsun Inledi Arkadaşlar..süperdiii.. O Ani Ne Güzel Yazmiştim Size Ama Bağlanti Gittii Offffffffffffff.....
Tekrar Yazarim Ama Dinlenimm Birazcik:36_1_50: :36_1_50:
Şansa Bakk
Arkaadşlar Süperdii
Hayal Ötesiiydii..dans Performansina Diyecek Sözüm Yokk
Karanliğin Içinde Tarkanin Sesi Var Ama Göüntüsü Yok Ve Bir Işikla Tarkan....ortalik Inledii..çiğliklarr Bağrişmalar...alkişlar...şarkilar Süper.saat 8den Sonra Yollara Kadar Uzanan Kuyruklar....biz Sahnenin Yanindaki Tribündeydik..rahatlikla Gördük Tarkani..oda Bizi Fark Ettii..el Salladi..arkadaşlar Öyle Bir Pankart Açtimki..tarkain Çok Hoşuna Gitti..bize Döndü "canlarim Benim Yaa ..yerim Sizi Ben" Sedi :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Öpücük Atti O Sirada O Kadar Kalabaliğin Ortasinda Ben De Ayağa Kalktim Tarkana Karşilik Verdim Öpücük Attim.gördü Ve Çook Güldüü ....şarki "uzun Ince Bir Yoldayim"di.. Süperdii..aklimdan Çikmiyorr ..dewam Edeceğim Arkadaşlar....
Bu Arada Tarkan Konseri Ni Bitirdikten Sonra 3 Defa Sahneye Geldi Göndermedik Onu...............

cok guzel ya bu coskuyu yasamak istioruz bizde artikkk:36_1_44:

duygutarkan
26-07-06, 14:46
Siz Neresinizzz Hangi Şehie-rr

tarkan_karma
27-07-06, 01:08
herkez ne güzel duygualrını paylaşmış umarım bir gün mersine de gelir yazık bana:36_1_44:

duygutarkan
27-07-06, 01:12
Inşallahhhhhhhhhh Dostummmmmmmmmm
Gelir Gelir
Umut Ettikçee Dahada Yakinlaşirsin Hedefe
Tarkan Ne Demiş:
PARÇALI BULUTLUYUM AMA HALA UMUTLUYUMMM:36_1_33[1]: :36_1_33[1]: