PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat GÖĞEBAKAN feat TARKAN

MEGASTARİX
01-05-14, 22:55
Arkadaşlar samsun demir ve dmc üst kaynaklarından alınan bir bilgiye göre murat göğebakan ve tarkan bi düet çalışması içerisindelermiş ve neredeyse yarısı bitmiş... Parçanın rock bir parça olacağı ve çok ses getireceği söyleniyor.

Not: Murat göğebakanın resmi sitesinde de haberi var

kartales26
02-05-14, 00:12
Acaba tarkanın sürpriz dediği herkes çok şaşıracak dediği olay bu mu ? Bana çok ilginç geldi güzel şeyler çıkabilir tarkan böyle bir düet yapacaksa saygım daha da çok artar çünkü çok farklı proje olur klasik gidipte pop şarkıcısıyla düet yapmasından çok daha iyi inşallah haber doğrudur

Zaza
02-05-14, 00:19
Merhaba, internette arastirdim ve pek bisey bulamadim bu konu hakkinda.
kaynak var mi ?

Pek inandirici gelmedi bu proje bana

MEGASTARİX
02-05-14, 00:44
çok gizli tutuluan bi proje yıla damga vurması bekleniyormuş. Bizzat samsun demir'in diyalogundan alındı zaten tarkanında süprizler devam edecek diye açıklaması olmuştu. Star life da geçen haftaki programında gögebakan samsun demir tarkan ve ozan çolakoğlunu yemekte görüntülemişlerdi sanırım en büyük kaynak bu

twilight
02-05-14, 03:30
Murat Göğebakan sayfasına baktım, yani web sitesine. Böyle bir haber yok. Star Life'i hemen hemen her hafta sonu izleyen biriyim. Ben böyle bir haber görmedim. Lütfen duyuruları kaynakla belirtin. Bir video, bir resim elinizde varsa ekleyin derim ben. Yoksa o kadar haber çıkıyor ki, insanların inanması - haliyle, zor oluyor.

Efsane_1
02-05-14, 10:59
Ayyy, bu nekadar dogru olur bilmem...Kulaga pek hosh gelmiyo ama yine de Tarki bilir...

Curitibalı
05-05-14, 03:05
Ölürüm Sana'dan(Albüm) sonra Rock çıkmadı değil mi bir daha? Heyecanla bekliyoruz!

MEGASTARİX
07-05-14, 03:42
Aynen ölürüm sanadan sonra tam anlamıyla rock sound içeren parçası yok tarkanın bazı arkadaşlar inanamamış falanda tarkanın bir mail ile rocka grubuyla ortak proje de yer aldığını düşünürsek m.göğebakan gibi saygın ve efendi bi sanatçıyı çok yadırgamamak lazım

twilight
07-05-14, 05:54
Aynen ölürüm sanadan sonra tam anlamıyla rock sound içeren parçası yok tarkanın bazı arkadaşlar inanamamış falanda tarkanın bir mail ile rocka grubuyla ortak proje de yer aldığını düşünürsek m.göğebakan gibi saygın ve efendi bi sanatçıyı çok yadırgamamak lazım

İsim Murat Göğebakan diye inanmamazlık yapmadı kimse. Daha rock bir insan da olabilir, Hayko Cepkin,yada Teoman bile olabilir. Tarkan bu, bir çılgın projeye imza atabilir. Sonuçda Ölürüm Sana, Biz Nereye gibi rock şarkılar da okudu. Sorun şu ki, sizi kaynaklı şekilde, eklememeniz, Murat Göğebakan sayfasında var dediniz baktım ama yok. İnandırıcı bir kaynak söyleyin lütfen. Yoksa isimden dolayı değil bu inanmama.