PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kır Zincirlerini

kartales26
27-04-14, 21:15
Yakında kır zincirleri yeni sound ile geliyor kesin haber bugün ozan çolakoğlu tv de söyledi

okantuzun
28-04-14, 02:55
link falan yok mu? acaba tarkanın bahsettiği yeni albüm öncesi süpriz remixler olabilir mi merak ettim şimdi

twilight
28-04-14, 03:45
link falan yok mu? acaba tarkanın bahsettiği yeni albüm öncesi süpriz remixler olabilir mi merak ettim şimdi

Yeni albüm öncesi sürprizi ben biliyorum biliyorum derken tahmin ediyorum. Facede bazı Tarkan sayfalarında Eylülde Tarkanın Almanya - Türkiye yapımı bir sinema filminde kendi rolüyle oynayacağını söylüyorlar ;)

Zaza
28-04-14, 13:28
çok guzel bir haber bu :)
Sadece sound mu degisecek yoksa Tarkan yeniden okuyacakmi parçayi ? Bir seyler söyledimi bu konu hakkinda Ozan ?

kartales26
28-04-14, 20:53
Yok söylemedi sadece çok güzel bir sound oldu dedi.tarkanla ikisi bu parçayı çok seviyorlarmış ve yeniden yapalım demişler

okantuzun
29-04-14, 03:18
Yok o manada değil :) sen en son konserde bahsettiği süprizi anladın onu kastetmemiştim. Firuzeden sonra "süpriz remixler" diye bi mevzu vardı, bu kır zincirlerini muhabbeti acaba onla bağlantılı olabilir mi diye düşündüm :)
Yeni albüm öncesi sürprizi ben biliyorum biliyorum derken tahmin ediyorum. Facede bazı Tarkan sayfalarında Eylülde Tarkanın Almanya - Türkiye yapımı bir sinema filminde kendi rolüyle oynayacağını söylüyorlar ;)

okantuzun
29-04-14, 03:20
Yok söylemedi sadece çok güzel bir sound oldu dedi.tarkanla ikisi bu parçayı çok seviyorlarmış ve yeniden yapalım demişler Ozan Çolakoğlu hangi tv programında söyledi bunu yazabilirsen sevinirim?

okantuzun
29-04-14, 03:28
Ozan Çolakoğlu 02 projesi içinde olabilir

twilight
29-04-14, 03:38
Yok o manada değil :) sen en son konserde bahsettiği süprizi anladın onu kastetmemiştim. Firuzeden sonra "süpriz remixler" diye bi mevzu vardı, bu kır zincirlerini muhabbeti acaba onla bağlantılı olabilir mi diye düşündüm :)

Aha, Türkçe her yöne çekilebilen bir dil olduğundan, ''konserde bahsettiği sürpriz, remixler olabilir mi?'' şeklinde anladım :D Demek ki sürpriz remix diyorsun :) Ama ben açıkçası Kır Zincirlerinin yeni Remixine ihtiyaç olduğunu düşünmeyenlerdenim. Bu Gece single'ı altında 5 tane orijinal remix vardı (Favorim Smash Vocal'dir her zaman) e bir de gayri resmi yani illegal remixlerle 15 - 20 tane vardır en az, ki bunlar Youtube tarzı sayfalarda paylaşılanlar. Artık insanlar evden bile mix yapıyor. Belki bu şarkının paylaşılmayan 100 tane daha remixi vardır.

okantuzun
29-04-14, 04:10
Aha, Türkçe her yöne çekilebilen bir dil olduğundan, ''konserde bahsettiği sürpriz, remixler olabilir mi?'' şeklinde anladım :D Demek ki sürpriz remix diyorsun :) Ama ben açıkçası Kır Zincirlerinin yeni Remixine ihtiyaç olduğunu düşünmeyenlerdenim. Bu Gece single'ı altında 5 tane orijinal remix vardı (Favorim Smash Vocal'dir her zaman) e bir de gayri resmi yani illegal remixlerle 15 - 20 tane vardır en az, ki bunlar Youtube tarzı sayfalarda paylaşılanlar. Artık insanlar evden bile mix yapıyor. Belki bu şarkının paylaşılmayan 100 tane daha remixi vardır. :)) bana kalırsada ihtiyaç yok çünkü orjinal vers.zamanın ötesinde bir çalışma ve günümüzde çıkan çoğu şarkı yanına bile yaklaşamaz sound olarak. Single'daki mixleri ben pek sevmiyorum kişisel fikrim bana kalırsa klip bile orjinal vers.'a çekilmeliydi %100 yerli bundan daha güzel bişey var mı :) Ozinganın düzenlemesi diğerlerinden kat kat üst seviyede bana kalırsa

rosemary
29-04-14, 22:08
albüm konusunda bir şey demedi.sadece "kır zincirlerini" şarkısına remix olacağını söyledi. bu da link ;
http://tvarsivi.com/player.php?y=22&z=2014-04-27%2014:13:00

Efsane_1
03-05-14, 17:26
Soz konusu Tarkansa herseyin mukemmel olabilme olasiligi 100/100...Cok guzel olur bence, sevincle bekliyorum...

Curitibalı
05-05-14, 03:08
İnşallah dinlediğimizde yine bizi 90lara alıp götüren bir çalışma olur. Öyle olmasa bile orjinalini dinlediğimizde yine 90larda bulabiliriz kendimizi inşallah.