PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 'bir yemin etti', Ajda 'gönül sayfasını' açtı

kartales26
07-04-14, 09:35
İki star stüdyoda... Kayahan'ın en iyi şarkılarından oluşacak albümünde Ajda Pekkan 'Gönül Sayfam'ı, Tarkan ise 'Yemin Ettim'i yorumlayacak.

ÖNDER SARIAHMETOĞLU

Üçüncü kez kanserle savaşan Kayahan'a star morali... Geçen yıla damga vuran Aysel’in projesinin
yaratıcıları Samsun Demir ve Murat Yıldırım ikilisinin koordine ettiği Kayahan projesinin detayları her geçen gün biraz daha netleşiyor. İtinayla oluşturularn repertuvardaki şarkıları kimlerin okuyacağı belli olmaya başladı.

BİRLİKTE SEÇTİLER

Unutulmaz şarkıların yer alacağı çalışmanın en iddialı iki ismi ise Ajda Pekkan ve Tarkan... Her iki isim de yeni albüm için Kayahan’la evinde buluştu. Şarkıları birlikte seçen üçlünün değerlendirmeleri sonucu, ‘Yemin Ettim’i Tarkan'ın, ‘Gönül Sayfam’ı ise Ajda'nın yorumlamasına karar verildi.

PROJE MORAL OLDU

Yumuşak doku kanseri tedavisi gören Kayahan'ın sağlığı her geçen gün iyiye gidiyor. Yeni projeyle moral bulan sanatçı, albümün tüm detaylarıyla da bizzat ilgileniyor.

http://www.aksam.com.tr/magazin/tarkan-bir-yemin-etti-ajda-gonul-sayfasini-acti/haber-297860

twilight
07-04-14, 19:40
Tarkan'ın bu tür ''Sanatçı moral albümü'' yada ''Sanatçı best of'' gibi albümlerinde yer almasından ziyade, kendi albümüne yoğunlaşmasını istiyorum... Artı, Kayahan daha önce hatırladığım kadarıyla, bir iki kez Tarkan'a laf atarak sansasyon yaratma peşindeydi, ne olmuş da Tarkan'a muhtaç kalmış? Artık albümleri satmıyor diye mi? Şarkılarını kimse bilmiyor diye mi yoksa? Bütün şarkılarını ünlü eden Nilüfer'di, e onla küstü, eşek öldü ortaklık bozuldu derler ya, parada mı ne anlaşamadılar sanırım magazinler bir ara full kavgalarını gösteriyordu. E, Nilüfer de söylemeyince şarkıları tutmadı, 365 gün'ü çıkardı ama bilen sayısı çok çok azdır her halde. Neyse, Tarkan'ın sesini duyacağıma seviniyorum en azından, Kayahan'ı sevmesem de. Yine de Tarkan'dan kendi albümünü bekliyorum!

Curitibalı
07-04-14, 20:07
Aynen Tarkan'ın kendine yoğunlaşması gerek. Yine de bekliyoruz.

rosemary
07-04-14, 23:06
Tarkan'a kendi albümünü yapmasına fırsat vermiyorlar ki..Ozan Çolakoğlu'nun albümü de galiba bu sene çıkacaktı.Sanırım onda da yer alacaktı...

Zaza
07-04-14, 23:49
Album zaten seneye çikacak, bu kesinlesti. Birakinda böyle projelerde yer alsin, en azindan album çikana kadar böyle idare ederiz :D

Efsane_1
09-04-14, 16:31
Album zaten seneye çikacak, bu kesinlesti. Birakinda böyle projelerde yer alsin, en azindan album çikana kadar böyle idare ederiz :D

Evet yer almasina alsin da ama sik sik yapmasin, ara ara, Kendisini fazla yormasin derim...

Zaza
09-04-14, 23:47
Yasi geçiyor artik, çikarabildigi kadar sarki çikarsin bence. Dunyaya baska bir Tarkan gelmez. Gelecek nesillere bir süru Tarkan sarkisi biraksin. Bu sarkilar zamanla altin gibi degerlenecek

Curitibalı
10-04-14, 00:18
Yasi geçiyor artik, çikarabildigi kadar sarki çikarsin bence. Dunyaya baska bir Tarkan gelmez. Gelecek nesillere bir süru Tarkan sarkisi biraksin. Bu sarkilar zamanlar altin gibi degerlenecek

Ben de işte tam öyle düşünüyorum! 2 oldu senin postlarına bunu yazıyorum. :D