PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AYIN HABERİ SEÇİLDİ… (ilke)

HakanÇelik
26-07-06, 10:50
HAZİRAN AYININ BAŞARILI HABERLERİ VE MAGAZİN GAZETECİLERİ AÇIKLANDI!... ÖDÜLLERİ FUNDA ARAR VERECEK…

Yazılı basın ve Televizyon dallarında yarışmaya katılan MGD üyelerinin eserleri değerlendiren MGD Yönetim Kurulu, ”Haziran Ayının en iyi magazin haberleri”ni tespit etti.

( 25/07/2006 14:52 ) Magazin Gazeteciliğini daha kaliteli hale getirmek ve teşvik etmek, başarılı meslektaşları ödüllendirmek için, MGD'nin düzenlediği "Ayın Magazin Gazetecisi" adlı proje 25 Haziran 2006 Salı gecesi, yarışmanın ana sponsoru olan Kanlıca'daki Boğaziçi Paysage Restaurant'ta yapılacak… 25 Haziran Salı gecesi yapılacak "Ayın Magazin Gazetecisi" Ödül töreninin konuk sanatçısı ise ünlü yorumcu Funda Arar olacak...

SİBEL TÜZÜN’ÜN, HÜRRİYET’TE YAYINLANAN KULİS FOTOGRAFI, “TEBRİKLER BAY LORDİ” AYIN HABERİ, MEVLÜT TEZEL’E ÖDÜL KAZANDIRDI…
MGD Yönetim Kurulu, ”Haziran Ayının en iyi magazin haberleri”ni tespit etti… Mevlüt Tezel’in, son Eurovision yarışmasında ülkemizi temsil eden Sibel Tüzün’le ilgili yaptığı ve 6 Haziran günü Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan "Tebrikler Bay Lordi!" haberi, geçtiğimiz aya damgasını vuran haberlerin başında yer almıştı. Tartışmalara neden olan Sibel Tüzün’e ait fotografın ortaya çıkarılmasıyla gerçekleşen bu haber, Hürriyet muhabiri Mevlüt Tezel’e ödül getirdi…

İLKE UĞURLU GÜRMAN’IN TARKAN’IN “ÇOCUKKEN BABAM BİZİ DÖVERDİ” İTİRAFLARININ YER ALDIĞI RÖPORTAJI: AYIN HABERİ SEÇİLDİ…
MGD'nin geleneksel hale getirdiği ve her ay Boğaziçi Paysage Restaurant’ta yapılan “Ayın Magazin Gazetecisi” televizyon dalında, ATV Haber Muhabiri İlke Uğurlu Gürman’ın, Tarkan ile gerçekleştirdiği “Çocukken Babam Bizi Döverdi” başlıklı röportaj-haberi “Ayın Haberi” seçildi. ATV Haber Magazin Muhabiri İlke Uğurlu Gürman’ın, Tarkan ile yaptığı “Babam çocukken bizi döverdi” başlıklı röportajı, “Haziran Ayın Magazin Gazetecileri” ödülüne layık görüldü…

Boğaziçi Paysage Restaurant'taki özel ödül törenine katılacak olacak olan sanatçı, sohbetinin yanı sıra, hem Haziran ayının magazin gazetecisi seçilen meslektaşlarımızın plaketlerini hem de hak ettikleri 500'er YTL'lik çeklerini takdim edecek… Törenin konuk sanatçısı Ödül töreninin konuk sanatçısı ise yeni albümü “Son Dans” ile yine başarıyı yakalayan ünlü yorumcu Funda Arar olacak...Ünlü yorumcu Funda Arar ayrıca o gece orada bulunan MGD üyeleriyle de sıcak bir sohbet ortamını paylaşarak, bir nevi "minder sohbeti" yapacak.
Boğaziçi Paysage Restaurant’ta yemekli yapılacak ödül töreni ve sohbetin başlama saati ise: 20.00

http://www.magazinoteli.com/news.php?n_id=9255

HakanÇelik
26-07-06, 11:27
tarkan, ilke'yi yalnız gazeteci olarak değil, insan olarak da çok seviyor... yoksa kolay kolay anlatmazdı bu olayları... ilke bu gazetecilik başarısı ile ödülü hak etmişti zaten... ama kafama takılan bir şey var... tarkan doğan ve ciner gurubuna yaklaşırken, show tv ailesini unuttu galiba... bir ara adım adım her haberini yayınlayan show haber, artık hiç bir haberini yayınlamıyor... ya da ben görmüyorum...