PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni şarkı

okantuzun
04-04-14, 01:36
Az önce Samsun Demir twitter'da İskender Paydaşın yeni albümünün süprizi Tarkan'ın yeni şarkısı yazdı !

https://twitter.com/SamsunDemir/status/451834469876789248

endermedya
04-04-14, 02:08
Bu demek oluyorki Tarkanla Ozan calismayi dusunmuyor artık

rosemary
04-04-14, 02:20
Tarkan'ın bahsettiği sürpriz bu mu acaba ?....

Curitibalı
04-04-14, 02:46
Bu arada aynı hesaptan Tarkan 2015 diyorlar. :( 5 Yıl ne demek ya. :(

Curitibalı
04-04-14, 02:56
Tarkan'ın bahsettiği sürpriz bu mu acaba ?....

İnşAllah bu değildir.

okantuzun
04-04-14, 03:59
birde resimle süslemişler :) https://twitter.com/iskenderpaydas/status/451864471943016448/photo/1 ama tabi nazan öncel çalışması için bu... Albüm 2015 olacağını tahmin ediyordum zaten umarım dolu dolu bir albüm olur maxi single falan değil.. Ozan Çolakoğlu meselesi de kafamı kurcalıyor acaba mı diyorum ama bu son Firuze aranjesini yapmamıştı ozi (bu konu ve nedenleri vardı forumda samsun demir yine açıklamıştı) ama sanmıyorum albümde başka biriyle çalışsın belli de olmaz bekleyip görücez..

twilight
04-04-14, 09:48
Ozinga 2 Proje albümünde Tarkan'ın olacağı söylentileri vardı, bir ara. Doğrudur belki bilmiyorum. İskender Paydaş da Türkiye'nin en iyi aranjörlerinden tabii, O'nunla da çalışması iyi olur. Yeni bir şarkı dedikleri ne olur bilmiyorum ama artık albümün bu sene çıkacağına bir umudum kalmadı. 2015'de bence.

fincan
04-04-14, 11:52
nedense gülşen ile beraber olmaya başladıklarından itibaren ozan çolakoğlu ile uzaklaşmaya başladıklarını hissediyorum.Günahını almak istemem ama ben öyle hissettim hep.belki doğal olarak yaşanan bir şey bilemiyorum

Zaza
04-04-14, 11:57
Guzel bir haber :)
Nasil bir album hazirliyor Iskender Paydas ? Proje album mu ?

Ask Gitti Bizden gibi yeni bir sarki çikar bence, ve bu yaz onunla idare eder Tarkan.
Seneyede dolu dolu bir albumle karsimiza çikar, Karma etkisi yapar

Edit: Ama Ozan'la çalismamasi beni de korkutmuyor degil. Umarim aralari bozulmamistir. Tarkan'in baska aranjörlerle çalismasini hep istemisimdir (degisik tonlar ve renkler katar diye dusunuyorum) ama yinede Ozan Colakoglu Turkiyenin en iyisi

Büşra ÇAĞLAR
04-04-14, 15:00
Umarim büyük sürpriz bu degildir. Ben albüm istiyorum artik her yerde Tarkan'ı duymak ve görmek istiyorum.

kartales26
04-04-14, 15:04
Tarkan 2015 yılının yaz aylarında çıkacak albümünde ozan çolakoğlu ile çalışmaya devam ediyor.Doğrudur Gülşen ozan çolakoğlu birlikteliğinden sonra,ben de aralarına biraz mesafe girdiği kanaatindeyim.Gülşen tarkan ile bir projede yer almayı çok istiyor.Bunun için de ozan çolakoğlu'yu aracı olarak kullanmış olabilir.Gülşen gerçekten çok soğuk kibirli biri gibi görünüyor.Tahminim tarkan'da gülşen ile düet vb.projede yer almak istememiştir.Bundan dolayıda ozan çolakoğlu ile araları biraz olsun bozulmuş olabilir.Tarkan da yeni arayışlar içine girmesi çok normal.İskender Paydaşın proje albümünde ortaya çıkacak şarkıyı merak edebilir.Biliyorsunuz daha önce Mustafa Ceceli ile 2 kez denedi bunu.Ozan Çolakoğlu Gülşen birlikteliği devam ettiği sürece Tarkan-Ozan Çolakoğlu birlikteliğinin son albümü olabilir 2015 yılında çıkacak albüm.Çok çok büyük kavgalar anlaşmazlıklar çıkmadıkça 2015 yılındaki albümde ozan çolakoğlu ile çalışacaktır.Ama dediğim gibi sonrası meçhul.Tarkan bu konuda çok akıllıdır.Bence Ozan Çolakoğlu ile birlikte Türkiye'nin en iyi aranjöründen birisi İskender Paydaş.Hadi O Zaman şarkısındaki aranjesini çok beğenmesem de geçmişte özellikle Mirkelam ve kayahan ile yaptığı düzenlemeler şarkıları bir kademe üste çıkarmıştır hep.Bir de Tarkan'ın titizliği ile birlikte birlikte oluşturacakları şarkıyı ben de çok merak ediyorum.Asıl olay zaten Tarkan'ın çalıştığı aranjörü bir üst seviyeye çıkarması.Ozan Çolakoğlu'nun diğer şarkıcılarla yaptığı aranjeleride görüyoruz.Hiç birinde Tarkan ile birlikte yaptığı şarkıların seviyesinde değil sonuç olarak ben Tarkan'ın bundan sonraki müzik kariyerine ozinga yerine iskender paydaş ile devam etme olasılığı karşısında korkmuyor hatta destekliyorum

magictarki04
04-04-14, 15:25
Ozan bundan sonra Mustafa Sandal Gülşen ile yola devam edecek gibi duruyor.02 albümünde Mustafa Sandal çıkış parçasıymış.Single ınııda hazırlıyor.Ama Tarkandan ayrılınca neden birden Musti ile çalışacağını anlamış değilim.Ben tek Gülşenden kaynaklandığınıda zannemtiyorum başka bir neden daha vardır.

twilight
04-04-14, 15:46
Tarkan'la Ozan Çolakoğlu'nun arasını bozulduğunu zannetmiyorum. Bozulduysa bile Gülşen'le Ozan Çolakoğlu'nun yakınlaşmasından dolayı olduğunu düşünmüyorum. Zaten sevgili değil mi Ozan'la Gülşen? Tarkan neden bu duruma bozulsun ki? Sanatsal açıdan da bozulacağını düşünmüyorum. Gülşen Tarkan'ın da arkadaşıdır diye düşünüyorum. Belki Mustafa Sandal'dır bunun sebebi diyeceğim ama yine olmayacak. İkisi de ilk albümlerini yapalı aşağı yukarı 20 yılı geçmiş, böyle bir rekabetin, dargınlık tarzında olacağını sanmıyorum... Albümünde çalışır / çalışmaz ama Tarkan'ın yeni albümünden ben son derece ümitliyim :)

Efsane_1
04-04-14, 17:19
Umarim büyük sürpriz bu degildir. Ben albüm istiyorum artik her yerde Tarkan'ı duymak ve görmek istiyorum.

Aynen oyle ama acele etmemekte fayda vardir arkadasim...

Efsane_1
04-04-14, 17:31
Tarkan farkli aranjorlerle calismali bence...Enazindan denemesi bile iyi olur...Oyle olursa eger ortaya varkli biseyler cikaracabileceyi kanaatindayim...

fincan
04-04-14, 18:17
gülşen seri üretime geçti devamlı şarkı üretiyor ve başkalarına da veriyor aranjör olarak da doğal olarak ozan çolakoğlu ile çalışıyor o yüzden kendi projesi ve onunla ilgili dj performansları da var ozanın dolayısı ile uzun süre bir projeye konsantre olabilirmiş gibi durmuyor.İllaki problem çıkarmıştır gülşen diyemiyorum belki bu ve benzeri nedenler birikip albümünde 2015 e uzamasına neden olmuş olabilir.Başka aranjörlerle çalışmasını bende destekliyorum hatta aklıma hep gelirdi niye iskender paydaş ile şimdiye kadar çalışmadı diye ama ozan ile tamamen ayrılmasını da istemiyorum

okantuzun
05-04-14, 01:49
Devrim Karaoğlu "Ayrılık Zor-Orjinal Vers." aranjesini çok seviyorum mesela üstelik başka bir sürü dünya starıyla çalışmış bir isim.. İskender Paydaş ile yapacağı çalışmayı çok merak ediyorum ve benim de çalışmasını istediğim bir isimdi bu arada atlanan bir husus var 1995 yılında Mirkelam-Her Gece İskender Paydaş aranjesidir ve vokalde Tarkan var. Son olarak albümde Ozan Çolakoğlundan başkasıyla çalışmasını istemem çünkü en başından günümüze ulaşan bir kimya var Ozan Çolakoğlunu Ozan Çolakoğlu yapan Tarkan olduğu gibi Tarkanı da Tarkan yapan Ozan Çolakoğlu bence kim ne derse desin bir Ozinga-Tarkan soundu diye bişey var her zaman zamanın ötesinde

kartales26
05-04-14, 09:43
sağlam bir kaynaktan aldığım bir bilgiye göre tarkan ve ozan çolakoğlu arasında hiç bir sorun yokmuş.Yine her zaman olduğu gibi tarkan albümlerinde ozan çolakoğlu ile devam edecek.İskender Paydaş ile çalışması sadece zamansız albümler 2 albümünde yer alacak bir birliktelik olacak.Örneğin Kenan doğulu nun aranjörü abisi fakat o da iskender paydaşın ilk albümünde doktor isimli şarkıda beraber çalıştılar.Sonuç olarak ortada bir anlaşmazlık bir tartışma yok.Tarkan Ozan Çolakoğlu ortaklığı müzikte devam ediyor.

Efsane_1
05-04-14, 10:24
sağlam bir kaynaktan aldığım bir bilgiye göre tarkan ve ozan çolakoğlu arasında hiç bir sorun yokmuş.Yine her zaman olduğu gibi tarkan albümlerinde ozan çolakoğlu ile devam edecek.İskender Paydaş ile çalışması sadece zamansız albümler 2 albümünde yer alacak bir birliktelik olacak.Örneğin Kenan doğulu nun aranjörü abisi fakat o da iskender paydaşın ilk albümünde doktor isimli şarkıda beraber çalıştılar.Sonuç olarak ortada bir anlaşmazlık bir tartışma yok.Tarkan Ozan Çolakoğlu ortaklığı müzikte devam ediyor.

Tabi ki de oyle...Mesela Tarkan en basindan Sezen'le calisiyor...Ve Sezen Tarkan'a hep seksepalite iceren sarkilar yazdi...Ama biz bu saatten sonra Tarkan'in boyle sarkilar soylemesini istemiyoruz deyelim...Peki Tarkan sirf bu yuzden Sezenden vaz gecmek zorunda mi?...E tabii ki de HAYIR!...Yani Tarkan ve Ozan ortakligi devam edebilir ama bu ortakliktan Tarkan nekadar memnun, orasini bilemem...

denizmavisi
31-05-14, 04:19
Samsun Demir'in twitter'daki son haberine göre hem ozan hem de iskender ile beraber çalışacakmış farklı ve kaliteli bir aranjörle de çalışması gayet iyi bence ama en önemlisi şarkı seçimi eğer şarkı güzel olmazsa dünyanın en iyi aranjörü bile olsa nafile,albüm bu sene zor çıkar gibi yine seneye kaldı dilerim bu kadar zaman beklediğimize değecek güzel dolu dolu bir albüm olur ayrıca Ozan'ın kendi albümlerini yapması Tarkan'ın albümüne yoğunlaşamamasının sebebi diye düşünüyorum ozan sürekli bir yerlerde sahne alıyor vakit mi kalıyor albüm çalışmalarına dilerim Tarkan'a özel zaman ayırır da bir an önce şu albüm çıkar.

Efsane_1
31-05-14, 10:47
Samsun Demir'in twitter'daki son haberine göre hem ozan hem de iskender ile beraber çalışacakmış farklı ve kaliteli bir aranjörle de çalışması gayet iyi bence ama en önemlisi şarkı seçimi eğer şarkı güzel olmazsa dünyanın en iyi aranjörü bile olsa nafile

Benim de suretli anlatmaya calishtigim shey ishte bu!... :20:

Curitibalı
31-05-14, 19:01
Albüm bu sene zor çıkar gibi yine seneye kaldı dilerim bu kadar zaman beklediğimize değecek güzel dolu dolu bir albüm olur.

Zaten bu kadar beklediysek Karma'nın altında kalacak bir albüm olmamalı aga. :D

twilight
31-05-14, 21:25
2000'li yılların ortalarından sonra; ne Tarkan'dan; ne de başka bir sanatçıdan ''KARMA'' gibi bir albüm beklememeli. Öyle kalitede bir albüm gelmez. Tarkan her zaman kaliteli işler yapar, 90'lar, 2000'ler, 2010'lar... hatta Allah uzun ömür verirse 2040'lar bile... Ama KARMA gibi bir albüm imkansız ;)

Curitibalı
01-06-14, 04:45
2000'li yılların ortalarından sonra; ne Tarkan'dan; ne de başka bir sanatçıdan ''KARMA'' gibi bir albüm beklememeli. Öyle kalitede bir albüm gelmez. Tarkan her zaman kaliteli işler yapar, 90'lar, 2000'ler, 2010'lar... hatta Allah uzun ömür verirse 2040'lar bile... Ama KARMA gibi bir albüm imkansız ;)

O işin şakası zaten Karma gibisi gelmez ama AKY'nin üstüne çıkmalı bu kadar beklettiyse. :D

Efsane_1
01-06-14, 09:29
O işin şakası zaten Karma gibisi gelmez ama AKY'nin üstüne çıkmalı bu kadar beklettiyse. :D

Haklisin, hershey mumkun eger inanirsan...

denizmavisi
01-06-14, 20:43

metamorfozda da 4 sene beklemiştik ama beklediğimize pek değmemişti o yüzden dilerim bu sefer 12 parçalık muhteşem bi albüm gelir