PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nazan öncel feat. tarkan

yiğit
20-03-14, 01:30
24 mart 2014 şarkı yayınlanıyor..

Curitibalı
20-03-14, 04:17
Geliyoooor Geliyooooooorrr!!! :28::20::4::21:bravo:1::17::17:

twilight
20-03-14, 04:26
Oleeeeey :D :4: Biriniz Nazan'ı arayıp tebrik etsin, Tarkan'ı sonunda yeni bir şeylere heves ettirdi :) Özlemiştik yahuuu...
Müziklerin Efendisi: Kralın Dönüşü (The Lord Of The Musics: Return Of The King) :18: TARKAAAAN hogşeldiiin :)

pdrlütfiye
20-03-14, 09:55
24 mart 2014 şarkı yayınlanıyor..

samsun demir tweet atmıştı, sürprizimizi pazar geceye de çekebiliriz diye. umarım öyle olur. :))

Büşra ÇAĞLAR
20-03-14, 13:49
tweet dün Samsun Demir tarafından atildi. İnşallah bir aksaklık olmaz.

pdrlütfiye
20-03-14, 14:11
tweet dün Samsun Demir tarafından atildi. İnşallah bir aksaklık olmaz.

inşallah olmaz da tarkanımıza bir an önce kavuşuruz. çok özledik biz onu. eridik bittik öldük. :6:

rosemary
20-03-14, 21:43
evet yaaaa...pazar gecesi yayınlansa iyi olur...:17:
çok merak ediyoruuum...

rosemary
20-03-14, 22:21
şarkı pazar 21.00 de netd.com adresinde ilk kez yayınlanacakmıııış...:4:

pdrlütfiye
21-03-14, 09:25
evet yaaaa...pazar gecesi yayınlansa iyi olur...:17:
çok merak ediyoruuum...

aynen ben de. bu arada şarkı slow mu olacak yoksa hareketli mi? bileniniz var mı?

pdrlütfiye
21-03-14, 09:27
şarkı pazar 21.00 de netd.com adresinde ilk kez yayınlanacakmıııış...:4:

oleeeyyy beee oolleeeyy... :17:

Zaza
21-03-14, 15:57
Hareketli olacak, Samsun Demir söyledi twitterden :)

Nihayet yeni sarki geliyor. Aslinda keske bir Nazan Öncel sarkisi seslendirselermis ama bakalim Tarkan'in Hadi O zaman'i nasil olacak :)

Merakla bekliyorum

rosemary
21-03-14, 21:48
https://www.youtube.com/watch?v=0XWBX-GNPAU
şarkının demosu...hadi gel pazar akşamııı....

pdrlütfiye
21-03-14, 22:02
içim kıpır kıpır oldu bile demoyla. :17: :24:
artık gelsin pazar akşamı

Zaza
21-03-14, 22:03
Demo muhtesemm !!

twilight
21-03-14, 22:06
Merakla bekliyoruz bakalım :)

pdrlütfiye
21-03-14, 22:07
Demo muhtesemm !!

hadi o zaman ne duruyoruz, yürü o zaman ne bekliyoruz :20:

Curitibalı
21-03-14, 22:17
Allaaaah! Demo'su düştü mü! :D Dinledim, muhtemelen nakaratı. :D Çok güzel bir şey geliyor gibime geldi.

pdrlütfiye
21-03-14, 22:47
Allaaaah! Demo'su düştü mü! :D Dinledim, muhtemelen nakaratı. :D Çok güzel bir şey geliyor gibime geldi.
vay tarkanım vayy yine yaptın yapacağını. gerçekten megasın, buna kimsenin itirazı olamaz. bravo

pdrlütfiye
21-03-14, 22:52
bu arada pazar günü üniversite sınavının ilk aşamasını bitiren arkadaşlar kendilerini bu şarkıyla ödüllendirsinler, kopsunlar, kendilerinden geçsinler.

ben de o gün sınav görevimin yorgunluğunu bu şarkıyla üzerimden atıcam. oohh miss...

leyla
23-03-14, 03:27
sabirsizlikla ve heyecanla bekliyorum:)

magictarki04
23-03-14, 23:07
Nazan şarkıyı batırmış yazik olmuş sırf Tarkanin sesini özledigimden dinledim şahsen

twilight
23-03-14, 23:42
Şarkının müziği sözleri çok iyi. Ama yalnız keşke sadece Tarkan söyleseydi... Tek uygun olmayan yanı bu bana... Ama şarkıya bayıldım bir kaç güne tüm tv ve radyo listelerinde patlar bence :)

Zaza
23-03-14, 23:43
Vallah ne yalan söyleyim nakarat hariç sarkiyi pek begenemedim. Güzel ama olaganüstu bulamadim malesef..

leyla
23-03-14, 23:50
benim için yaz şimdiden gelmiş oldu. super olmuş supeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr
bir suru güzel anımız var bizim

endermedya
24-03-14, 00:38
Nazanın müzigi birakmasi lazim artik bu kesinleşti Tarkana rağmen en iddali calisma böyleyse albumdeki diger sarkilarin felaketligini siz düşünün maalesef Tarkan artik albumu bekliyoruz Nazan hakkaten batirmis haketmemis senin sesini bu şarkı

rosemary
24-03-14, 01:15
kısa sürede herkesin diline dolanacak bir şarkı...keşke tarkan'ı daha çok duyabilseydik...yine de ben çok beğendim :17:

okantuzun
24-03-14, 03:02
Güzel şarkı ama düzenleme daha iyi olabilirmiş bide her ikiside çok isteksiz zoraki söylüyormuş gibi şarkıyı.. Tarkanın da bence artık şu aaaaaa ve oooo lardan vazgeçme zamanı gelmedi mi sizce :) Başa dönecek olursak şarkı güzel.

Curitibalı
24-03-14, 03:32
Şarkı daha hareketli olabilirmiş. Bir de kızmayın ama Tarkan'ın sesi bana biraz daha yaşlı ve kalın gibi geldi(kendi öyle ayarlamıştır ses tonunu tabi.) Daha dinamik bir ses bekliyordum. Yine de güzel olmuş ama kabul etmem gerekirse daha güzel ve hareketli bekliyordum.

Efsane_1
24-03-14, 08:49
Geliyoooor Geliyooooooorrr!!! :28::20::4::21:bravo:1::17::17:

Allah neseni bozmasin...

Efsane_1
24-03-14, 08:57
Güzel şarkı ama düzenleme daha iyi olabilirmiş bide her ikiside çok isteksiz zoraki söylüyormuş gibi şarkıyı.. Tarkanın da bence artık şu aaaaaa ve oooo lardan vazgeçme zamanı gelmedi mi sizce :) Başa dönecek olursak şarkı güzel.

Niye ki, ben Tarkan'in aaaaaalari'ni ooooolari'ni cok sviyorum ya...Bence herzaman yapmali...

twilight
24-03-14, 10:57

Tarkan alaturka sesi olan bir sanatçı bence sesindeki seksi tınılardan biri bu ooo yada aaa, işte her neyse :) Rock şarkıda bile bunu yapsa tutulur bence... Metamorfoz da yoktu bu, aramıştık... E tabii, aaasız yada ooosuz şarkıları da güzel :D

futureboy
24-03-14, 12:24
Şarkıyı dinledim. Tespitlerim: :)

Şarkı bu haliyle tutar mı? Tutar. Melodi çok basit ve akılda kalıcı.

Aranjeyi çok beğenmedim. Daha alaturka enstrüman girilebilirdi.

Sözler çok sıradan. Bir oturuşta 5 dakikada yazılmış gibi. Üzerine uğraşılsa daha güzel olabilirdi.

Bir arkadaş Tarkan'ın sesi yaşlı gibi geliyor demiş. Tarkan'ın okuduğu bölümlerde en az 2 tane duble var. Adam hem pesten hem tizden sürekli duble almış. E bu da vokalde bir tokluk hissi yaratmış olmalı ki ''yaşlı'' gibi durmuş. Oysa alakası yok. Vokale verilen efektleri de unutmamak lazım.

Sonuç: Şarkıyı Tarkan kurtarmış. Müzik ritmik ve basit olduğu için dile hemen yerleşiyor. Arabada giderken son ses verilecek şarkılardan. Sözler beni tatmin etmedi. Puanım 10 üzerinden 7.

Curitibalı
24-03-14, 15:11
Bir arkadaş Tarkan'ın sesi yaşlı gibi geliyor demiş. Tarkan'ın okuduğu bölümlerde en az 2 tane duble var. Adam hem pesten hem tizden sürekli duble almış. E bu da vokalde bir tokluk hissi yaratmış olmalı ki ''yaşlı'' gibi durmuş. Oysa alakası yok. Vokale verilen efektleri de unutmamak lazım.

Evet muhtemelen o tokluk hissinden oyle geldi bana da.

ezgi77
24-03-14, 18:55
cıktıııı :4:

Dogancan_Bay
24-03-14, 22:17
Ve sonunda şarkı çıktı arkadaşlar :)

Burdan dinleyebilirsiniz :) http://www.netd.com/muzik/hadi-o-zaman

nedjohnlansen
25-03-14, 00:22
ne yalan söyleyeyim ben beğenmedim şarkıyı. ajda pekkan'la olan şarkıyı da beğenmemiştim. tarkan'ın sesi tarkan'a bile benzemiyor. arabesk kokmuş iyice sesi. bu şarkıyı belki ben fazla yermişimdir ama bir hay hay'a bir nereye böyle'ye bakıyorum, onun haricinde dudu'ya, her nerdeysen'e hüp'e bakıyorum, o şarkıların hepsi kendi aralarında yarışır, bu şarkı ise serdar ortaç şarkıları ayarında olmuş. ikilinin ortaya çıkardığı en kötü şarkı bu bana göre. tarkan'a yakıştıramadım. ama tarkan'ın kendi albümü böyle olmayacaktır.

Zaza
25-03-14, 00:33
Duygularima tercuman oldun nedjohnlansen (ayrica isimdeki ayrintiyi yeni farkettim, komik olmus :D )

Malesef Tarkan'in gittikce koyulasan bir sesi var sanki.. üstunede asiri back vocal yapinca, daha da koyu bir ses etkisi veriyor.. Nerde eski Tarkan sarkilari, nerde Karma sarkilari..

Sarkiya gelince, siradan olmus.. Diger sanatçilara verdigi sarkilar genelde hep ayni ayarda, vasat. Serdar Ortaç gibi malesef, Tarkan bi tutturdu ve oyle yazmaya devam ediyor sanki. Bence yeni albumunde fazla sarki yazmasin, Nazan'dan, Sezen'den sarki alsin

Ama yinede Tarkan olunca isin içinde, en vasat sarki bile severek dinleniliyor

kartales26
25-03-14, 00:58
Arkadaşlar siz neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamadım bu şarkı tarkanın albümünde yer almayacak ki tabiki nazan öncel albümüne uygun bir şarkı olacak tarkan şarkı gereği sürekli pesten söylemiş şarkıyı yok bazısı dişleri diyor bazısı yaşlı sesi...bu düet şarkı olduğu için bir de şarkının yapısı dar olduğu için gayet doğru şekilde söylemiş tarkan şarkıyı beğenmeyebilirsiniz ama saçma sapan yorumlar yazmayın lütfen ki bence şarkı yaza damga vuracak ve yılın sayılı hitlerinden biri olacaktır

twilight
25-03-14, 01:00
Ses değişmesi yaptırdığı büyük porselen dişlerden dolayı.

Nerde Tarkan'ın Karma,Dudu, Metamorfoz albümlerindeki sesi,nerde bu ses.Ağzına 2 beden büyük porselen diş yaptırırsan böyle ses de bozulur,kalın da çıkar.Bir Allahın kulu da demeyecek mi,'ya Tarkan sen niçin böyle estetik olmayan sesini kısmen değiştiren kocaman porselen diş yaptırdın diye'?

Forumdan Tarkan'la iletişim kurabilecek kişiler,Tarkan'a açık açık 2009 da taktırdığı dişleri çıkarması gerektiğini 2009 öncesi inci dişlere dönmesi gerektğini söylemeli hem fiziksel açıdan hem ses olarak bu dişler Tarkan'ı olumsuz etkiliyor.

Eyvah, yine diş konusu... :) Bence bu konuyla alakası yok... Levent'in de dediği gibi, mixer tarzı programlarla iki tiz sesi (hatta bazen gerekirse üç bile olur) birleştirerek, pes ses yapmak mümkün. Biraz da sanki efekt vermişler ve bu hale gelmiş. Diş konusunun yaşlı (en azından eskisinden daha) göründüğü konusuna, katılıyorum. Ama sesi etkileyeceğini sanmıyorum.

rosemary
25-03-14, 01:21
ne yalan söyleyeyim ben beğenmedim şarkıyı. ajda pekkan'la olan şarkıyı da beğenmemiştim. tarkan'ın sesi tarkan'a bile benzemiyor. arabesk kokmuş iyice sesi. bu şarkıyı belki ben fazla yermişimdir ama bir hay hay'a bir nereye böyle'ye bakıyorum, onun haricinde dudu'ya, her nerdeysen'e hüp'e bakıyorum, o şarkıların hepsi kendi aralarında yarışır, bu şarkı ise serdar ortaç şarkıları ayarında olmuş. ikilinin ortaya çıkardığı en kötü şarkı bu bana göre. tarkan'a yakıştıramadım. ama tarkan'ın kendi albümü böyle olmayacaktır.

bildiğim kadarıyla söz müzik:Nazan Öncel'in. zaten ağırlıklı olarak nazan Öncel söylüyor.arabesk tınısı da hiç duyamadım...

pdrlütfiye
25-03-14, 10:14
şarkı güzel fakat herkesin diline dolanacak tarzdan değil. sadece birkaç günlük şarkı gibi malesef. :15:
aslında ilk dinlediğimiz zaman nakarat çok güzel gelmişti kulağıma ve ben şarkının geri kalanını da daha farklı daha renkli düşünmüştüm. :24:
bu yorumu normal bir dinleyicinin gözüyle bakarak yazdım. ama biliyosunuz biz tarkan fanıyız

ve bize farklı geliyor onun işleri. çok seviyoruz onu ve gerçekten içten beğenip dinliyoruz.

gerçekten güzel şarkı ama tabiki de bir tarkan klasiği gibi değil. ( bu da benim yorumum )

magictarki04
25-03-14, 13:00
Biri Nazana cikmadan once şarkinin kotu oldugunu soylememiş anlasilan vermisler gazi senenin hiti diye ama ilk 10 a bile giremez

Dogancan_Bay
25-03-14, 18:29
Aslında şarkı gerçekten güzel olmuş , akılda kalıcı , dile dolanan ve eğlenceli şarkı olmuş ama şarkı bir hüp kadar bir hay hay kadar bir nereye böyle kadar patlayamaz kanaatindeyim . Ama ben beğendim güzel olmuş şarkı :)

leyla
26-03-14, 01:30
twitter yasaklanmiş. youtube da neden hadi o zaman şarkisi paylaşılmıyor? bilen biri var mi?

pdrlütfiye
26-03-14, 09:21
twitter yasaklanmiş. youtube da neden hadi o zaman şarkisi paylaşılmıyor? bilen biri var mi?

aslında youtubede var sanırım, dinlemiştim. sonra onun da sesini almışlardı. ses yok yani.

twilight
26-03-14, 12:26
Youtube'da sanırım tam Müyap'la anlaşma yapamadı bazı şarkılar yüklendiği gibi ''bu şarkı ülkenizde yayınlanamıyor'' tarzı uyarı ibareleri alıyor.

Efsane_1
26-03-14, 20:16
Arkadaslar ne ,,Official TARKAN YouTube Channel’’de, ne de ,,TarkanColl Tarkan Video Channel’’de Tarkanin Nazan’la olan duetini goremedim ben…Ama neden eklememisler?...Inanin elimden gelse coktan yapardim ama beceremiyorum ki…Hani TarkanColl.Com kendi facebook hesapina eklemis tamam da ama ,,TarkanColl Tarkan Video Channel'' e eklemeyi unutmus qaliba…:(

Zaza
26-03-14, 22:35
Samsun Demir klip'ten bahsetmisti. Bence klibi bekliyolar youtube'e eklemek için

Curitibalı
27-03-14, 00:46
Ne Tarkan bir paylaşımda bulundu ne ortalık sallandı Tarkan'ın dönüşü diye ne oluyor arkadaşlar? :(

pdrlütfiye
27-03-14, 10:17
Ne Tarkan bir paylaşımda bulundu ne ortalık sallandı Tarkan'ın dönüşü diye ne oluyor arkadaşlar? :(

haberlerde çıktı bu düet aslında ama sanırım youtubede paylaşılmamasının büyük payı var bu konuyla ilgili.

Zaza
27-03-14, 12:07
Yalniz Hadi o zaman'in söz ve bestesi gerçekten Nazan'a aitmis. Ben Tarkan yazdi sarkiyi diye biliyordum

Edit: Sarkiyi çiktigindan beri sabah aksam dinliyorum ve gerçekten hos, keske Tarkan daha uzun okusaymis. Özledik Tarkan'i, artik bi album çikarsa keske..

bendeniz
31-03-14, 02:14
şarkıcı begenmedım açıkçası alt yapı olarak sözlerde sıradan ve basıt geldı.. tarkanda bu sarkıda olmasaydı cıdden sarkı cok sıradan olurdu... tarkanın soyledıgı tarz okuyuş tarzı ve alt yapı olarak muzıgın tarkanın albumundekı sarkı olan usta cırak sarkısına benzettim..umarım tarkanın yenı albümünde bu tarz sarkılar olmaz.. Tarkan yıne bır olurum sana bır dudu gıbı daha hıt muzıkler ortaya çıkarsın lutfennnnn

Zaza
31-03-14, 16:28
Ozan Colakoglu yeni albumde daha akustik sound'lar olacak demisti. Bence özüne dönecek Tarkan yeni albumde :)

Efsane_1
31-03-14, 19:53
Şarkı fena değil…Hatta muziyinin tınısını sanki bir nevi azeri muziyine de benzettim bi ara…Ama şarkıda en çok sevdiğim bölüm 01:25 saniyesinden sonra başladı…

Tabii ki de herşeyin bi karşılığı vardır…Biz azerilerde çok güzel bi ata sözu var, derler ki,, ,,El eli yıkar, el de yüzü’’ yani bi zamanlar Tarkan albümünde Nazan şarkılari boy gösteriyordusa, günümüzde Nazan albümünde de Tarkan nefesine ihtiyac duyuluyor… Dediğim gibi, nefesinin değdiyi her bir şarkı ayrıcalık kokuyo, bulunduğu her bir albümü özel kılıyor…Dunyada Tarkan sesine tıpatıp benzeyen değil yüzlerce, hatta binlerce kişi olsa bile Tarkan’ı asla inişe sürükleyemez, tam tersi, saltanatını yüceltir, varlığını bir kez daha ıspatlar…Hep heryerde söylerim zaten, burda da söyluyorum, ,,Seni bilenler ,,Men de varam’’ demesinler, cünkü Sen varsan!’’…

Tarkan farkı işte!...;)

Efsane_1
31-03-14, 19:56
Ozan Colakoglu yeni albumde daha akustik sound'lar olacak demisti. Bence özüne dönecek Tarkan yeni albumde :)

Tadından yenilmeyecek bi albüm bekliyo bizi desene...;)

Zaza
31-03-14, 21:37
Aynen öyle :D

trkntrkn89
02-04-14, 21:15
Seçim şarkısı gibi ben hiç beğenmedim,Tarkan'ın da içine sinmedi bence bu yüzden gecikti bu şarkı

pdrlütfiye
03-04-14, 10:51
Seçim şarkısı gibi
ayyy Allah iyiliğini versin. çok güldüm buna :18: :28:

Efsane_1
17-04-14, 20:04
Bu sharkinin klibi mayista mi cikicak acaba?... :23:

twilight
17-04-14, 20:26
Bu sharkinin klibi mayista mi cikicak acaba?... :23:

Çok kısa sürede yayınlanır.