PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1994 doritos panço

pdrlütfiye
16-03-14, 23:23
http://www.youtube.com/watch?v=s-82MaetehM

not: ilk defa video yüklüyorum. dilerim başarmışımdır :21:

bu arada şunu belirtmeliyim ki, tarkanın bulunduğu reklam videoları, klipler kadar başarılı :20: ve ben aynen videoklipler gibi sürekli izliyorum. :10:

twilight
16-03-14, 23:40
Olmuş, başarmışsın :) ''En kıtırı bu en çıtırı'' :)) Teşekkürler.

pdrlütfiye
16-03-14, 23:55
Olmuş, başarmışsın :) ''En kıtırı bu en çıtırı'' :)) Teşekkürler.

rica ederim. herkesin görmesini istedim.

Curitibalı
17-03-14, 00:18
Oov benden büyük(yaşlı) bir reklam. :D Gerçi "Doritos Panço-Tarkan" çıkartmaları vardı galiba yanlış hatırlıyor da olabilirim hayal-meyal hatırlıyorum.

Bir de Aacayipsin'den sonra dimi bu Doritos Panço Sponsorluğu.

pdrlütfiye
17-03-14, 00:58
Oov benden büyük(yaşlı) bir reklam. :D Gerçi "Doritos Panço-Tarkan" çıkartmaları vardı galiba yanlış hatırlıyor da olabilirim hayal-meyal hatırlıyorum.

hemen hemen aynı dönemdeydi yanlış hatırlamıyorsam

twilight
17-03-14, 00:59

Doritos Panço 1994 1995 falan olması lazım Giray, senin hatırlaman mümkün değil :D Ne yalan söyleyim ben bile hatırlamıyorum :D :D (Sanki arada çok yaş farkı var gibi konuştum) 2008 de bir de normal Doritosla anlaşma yapmıştı Metamorfoz turnesi, hatta hatırlıyorum, tam Bursa konseri olacağı gün Metamorfoz Remixes da piyasaya çıkmıştı :)

Curitibalı
17-03-14, 01:08
Doritos Panço 1994 1995 falan olması lazım Giray, senin hatırlaman mümkün değil :D Ne yalan söyleyim ben bile hatırlamıyorum :D :D (Sanki arada çok yaş farkı var gibi konuştum) 2008 de bir de normal Doritosla anlaşma yapmıştı Metamorfoz turnesi, hatta hatırlıyorum, tam Bursa konseri olacağı gün Metamorfoz Remixes da piyasaya çıkmıştı :)

Zaten dönemi hatırlamıyorum çıkartma vardı galiba onu hatırlıyorum. Bizim evdeki çekmecelerde Dünya Kupası 98-EURO 2000 çıkartmaları hala durur ama o diğer çıkartmaların(Şarkıcı ve filmlerin ağırlıkta olduğu) olduğu rafı attık diye biliyorum. :)

Hatta konu dışına çıkmayalım ama Tarkan'ın resminin altında "Hepsi Senin Mi?" yazan bi çıkartma vardı o rafta. Burak Kut'un da "Benimle Oynama" vardı. :D

twilight
17-03-14, 01:14
Zaten dönemi hatırlamıyorum çıkartma vardı galiba onu hatırlıyorum. Bizim evdeki çekmecelerde Dünya Kupası 98-EURO 2000 çıkartmaları hala durur ama o diğer çıkartmaların(Şarkıcı ve filmlerin ağırlıkta olduğu) olduğu rafı attık diye biliyorum. :)

Hatta konu dışına çıkmayalım ama Tarkan'ın resminin altında "Hepsi Senin Mi?" yazan bi çıkartma vardı o rafta. Burak Kut'un da "Benimle Oynama" vardı. :D

Stickers, taso vs. gibi şeyleri diyorsun galiba sen; ben o tarz şeyler pek toplamadım ondan bilmiyorum belki. Pokemon tasoları dışında hiç koleksiyon yapmadım bu tarz şeyleri :)) Tarkan'la ilgili her şeye sahip olmak isteriz ama bazen kaçırıyoruz işte...

Curitibalı
17-03-14, 01:16
Stickers, taso vs. gibi şeyleri diyorsun galiba sen; ben o tarz şeyler pek toplamadım ondan bilmiyorum belki. Pokemon tasoları dışında hiç koleksiyon yapmadım bu tarz şeyleri :)) Tarkan'la ilgili her şeye sahip olmak isteriz ama bazen kaçırıyoruz işte...

Ooo Tasolar efsanedir ya bi 100 küsür vardı hatta özel kabı da vardı. :D

Neyse çok dışarı çıktık. :D

pdrlütfiye
17-03-14, 13:15
bu çıkartmalarla ilgili son bişey de ben söylemek istiyorum.

karma albümünün çıktığı dönemlerde aynı kırtasiyeye defalarca gidip tarkan çıkartması aldığımda adam bana şöyle dedi: "buralarda genelde özgün müzik dinlenir. sen ne ayaksın?" e adam haksız da değil hani, 13 yıl önce adıyamanda tarkan biraz garip geliyordu bizim millete. neyse, adam bi soru daha yapıştırdı ardından "babanı mı çok seviyorsun yoksa tarkanı mı?" ele güne karşı ayıp, babama da nankörlük olmasın diye olmasın diye "babamı" dedim ama içimdeki sesler farklı çığlık atıyor tabii. söyleyemiyoruz o ayrı. bu olaydan sonra aynı soruyla defalarca karşılaştım. :)

pdrlütfiye
17-03-14, 13:27
doritos deyince oturup kendim için ağlayasım geliyor. 2008deki doritos konserleri için bütün yaz millete doritos yedirdim (hepsini ben yiyemiyince). işin kötüsü biletler sadece konserin gerçekleşeceği şehirde satılıyor. puan toplamak ayrı dert, bilet almak apayrı bi dert. neyse puanları posta ile gaziantebe gönderdim ve bilet geldi. bu defa daha büyük problem çıktı. konser günü abim evleniyor, düğün var. :(
düğün umrumda değil tabii ama beni konsere götürecek kimse yok. zaten sınavı kazanamadığımı düşünüp bütün tatili zehir etmişim (gerçi sonuç geldiğinde kazanmıştım ama, salaklık işte). bi de bu durum tuzu biberi oldu.

ahhh ahhh... o bilet elimde kaldı. halen durur bende. sanırım hayatın bana en büyük darbesi de bu oldu. :((

Efsane_1
17-03-14, 16:39
http://www.youtube.com/watch?v=pZZxjMQorv4

Sen bi de bunu izle...Tarkan sarkisini dinlemek bir keyif, isaret diliyle izlemekse bambaska bi keyif …:)))

Efsane_1
17-03-14, 16:41
doritos deyince oturup kendim için ağlayasım geliyor. 2008deki doritos konserleri için bütün yaz millete doritos yedirdim (hepsini ben yiyemiyince). işin kötüsü biletler sadece konserin gerçekleşeceği şehirde satılıyor. puan toplamak ayrı dert, bilet almak apayrı bi dert. neyse puanları posta ile gaziantebe gönderdim ve bilet geldi. bu defa daha büyük problem çıktı. konser günü abim evleniyor, düğün var. :(
düğün umrumda değil tabii ama beni konsere götürecek kimse yok. zaten sınavı kazanamadığımı düşünüp bütün tatili zehir etmişim (gerçi sonuç geldiğinde kazanmıştım ama, salaklık işte). bi de bu durum tuzu biberi oldu.

ahhh ahhh... o bilet elimde kaldı. halen durur bende. sanırım hayatın bana en büyük darbesi de bu oldu. :((

Bukadar karamsar olma canim...:)

rosemary
17-03-14, 21:20
galiba 1995'te de turne olmuştu...bizde gitmiştik..."dön bebeğim" de balerin çıkmıştı çok güzeldi..

Curitibalı
18-03-14, 00:35
İnşallah ben de döndüğümde turneye denk gelirim. Eylül ayından beri fanı olduğum için hiç konserine gitmişliğim yok daha.

twilight
18-03-14, 03:20
İnşallah ben de döndüğümde turneye denk gelirim. Eylül ayından beri fanı olduğum için hiç konserine gitmişliğim yok daha.

Bursa'ya gelirsen, sözümü unutmadım Giray :)

Curitibalı
18-03-14, 03:21
Bursa'ya gelirsen, sözümü unutmadım Giray :)

Ayıpsıın. :D Ama Bursa'ya yolum zor düşer ya bir tek İstanbul'a giderken Çiğ Börek yeriz o kadar. :D

pdrlütfiye
18-03-14, 11:35
galiba 1995'te de turne olmuştu...bizde gitmiştik..."dön bebeğim" de balerin çıkmıştı çok güzeldi..

hangi turne olduğunu hatırlıyor musun, sponsor neydi??

pdrlütfiye
18-03-14, 12:53

inşallah fanta fest. gibi bi festival olur da hem belki sen denk gelebilirsin hem de hepimiz konsere gidebiliriz :))

rosemary
20-03-14, 21:41
hangi turne olduğunu hatırlıyor musun, sponsor neydi??
doritos panço turnesiydi...hatta sitenin konserler kısmında var tarihleri...

pdrlütfiye
21-03-14, 11:54
doritos panço turnesiydi...hatta sitenin konserler kısmında var tarihleri...
teşekkürler canım bilgi için. aslında reklam tarihinden anlamalıydım bunu ama kafa işte :5: :18:

rosemary
21-03-14, 21:46
teşekkürler canım bilgi için. aslında reklam tarihinden anlamalıydım bunu ama kafa işte :5: :18:
önemli değil canım ne demek...

twilight
24-03-14, 10:59
Keşke tekrar ünlü bir markayla anlaşıp ürünün yüzü olsa da, konserlerde, tv'lerin tanıtımlarda falan görsek :) Doritos, Pepsi, Fanta, Opet... hiç sorun değil markanın adı :) Tarkan'ı özledik yahu.