PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egoları olan yeni sanatçılara duyuru

magictarki04
06-03-14, 16:29
Yaz ayları yaklaştıkça sanatçılarında albüm telaşları başlıyor.Aşağıda adı yazılan sanatçılar 90 lardan günümüze kadar başarıyla yerini sağlamlaştıran ve her geçen gün değerini anladığımız sanatçılar.Ben Samsun Demirden ilk duyduğumda çok heyecanlandım.Şimdiden bol hitli ve kapışmalı bir yıl olacağıı belli ne diyelim hayırlı olsun..

Nazan Öncel & Tarkan
Mustafa Sandal&Murat Dalkılıç&Ozan Çolakoğlu
Ajda Pekkan & Kenan Doğulu & Ozan Çolakoğlu
Model & Emre Aydın
Murat Boz & Gülşen &Ozan Çolakoğlu

Egoları olan yeni başlayanlara örnek olsun...

SENEM AYDIN / senem.aydin@milliyet.com.tr

twilight
06-03-14, 21:00
Tarkan'ın olduğu her şarkı hit olur... Nazan Öncel yada başka isim olması fark etmez... Ajda ve Kenan şaşırtıcı olabilir, ben böyle bir düet duymadım, Kenan 3 yıl kadar ara verdi, böyle bir single yaparsa tutulmayabilir. Diğer sanatçılarla pek alakam olmadığından sessiz kalmayı tercih ediyorum, ama hepsi kendi alanlarında başarılı sanatçılar.

yiğit
06-03-14, 23:59
tarkan ve nazan öncel düetini ozan çolakoğlunun düzenlemesini çok isterdim..firuzeyi de ozingasız yapmıştı ne bilim ozan çolakoğlu olmayınca eksik kalmış gibi geliyor tarkan :) bu arada ajda pekkan kenan doğulu düeti ozan çolakoğlu değil ozan doğulu diye biliyorum ben..

Curitibalı
07-03-14, 01:10
3 sene sonra Türkçe müzik dinlemeye başladım haydi bakalım böyle bir yazla da taçlansın. Hem Türkiye beni güzel müziklerle karşılamış olur. :)

magictarki04
07-03-14, 16:13
Evet Nazan Öncel Tarkan sayesinde popülerite kazanacak orası kesin :)) Murat Dalkılıçta Mustafa Sandal sayesinde dinlenecek bana göre.Ozanda varki başarılı bir çalışma olur.Kenan Doğulu konusunda bende kararsızım.Ama Ozan Çolakoğlunun Tarkanla çalışmasını isterim tekrardan ama zor gibi artık yolları neden ayrıldı anlamış değilim hala

endermedya
09-03-14, 20:45
Tarkan ve Musti eski günlerine dönerler inşallah :)))Piyasa bir sallansın :)))