PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan-öp lıve seferihisar orijinal görüntü

okantuzun
27-02-14, 02:52
http://www.youtube.com/watch?v=9qD3PwnDAio

twilight
27-02-14, 03:09
Video için teşekkürler Okan abi. Görüntü kalitesi cidden çok net. Tarkan sahnesi her zaman güzel olur. Öp şarkısı da konserde eğlendiren Tarkan şarkılarından. Bu arada videoyu Youtube'da Sezer abi yüklemiş kendisi de foruma üyeydi ama nerelerde kim bilir :) Özledik kendilerini...

Efsane_1
27-02-14, 12:39
Adam gibi Adamsın be Tarkan!...O kadar güzel duruyorsun ki Sahnede, Sana şöyle bi sımsıkı sarılasım geldi...

okantuzun
28-02-14, 01:19
tesadüfen tarkan videolarına bakarken buldum aacayip heyecanlandım :)) keşke bi dvd çıkarsa artık :/

Efsane_1
28-02-14, 13:12
Aynen...Hiperaktiv şey, bi yerde durmuyor ki...:)
Youtube varken dvd ye negerk var ki diyicem ama orijinallik bakimindan da fena olmaz yani...

Curitibalı
28-02-14, 21:17
1 Temmuza kadar single bile mi çıkmaz ya burada Dünya'nın her yerinden insanlarla dinlerdik ne güzel. 1-2 ay daha bu videoyla devam. :D

zzeyn
28-02-14, 21:28
yalnız kamera efektleri çok demode olmuş. doğru düzgün izleyemedim.

Efsane_1
01-03-14, 11:26
1 Temmuza kadar single bile mi çıkmaz ya burada Dünya'nın her yerinden insanlarla dinlerdik ne güzel. 1-2 ay daha bu videoyla devam. :D

Öyle mi diyosun?...:23::12:

Efsane_1
01-03-14, 11:42
yalnız kamera efektleri çok demode olmuş. doğru düzgün izleyemedim.

Sen yalniz kamera efektlerine takilip kalmissin ama o vidyoda bi suru ,,demode seyler'' goruntulenmis...Ama dediyim gibi ben sadece Tarkan'in sahnedeki enerjisine bayildim...Adam çekirge gibi burdan oraya, ordan buraya hoplayip ziplayip duruyo...Bi de spor yapiyo, ne gerek var ki...

Curitibalı
01-03-14, 20:05
Öyle mi diyosun?...:23::12:

Çıkacak mı ki en son düet şubat'da çıkacak denmişti inşallah 1 Temmuza kadar çıkar. :)

Efsane_1
02-03-14, 17:38
Çıkacak mı ki en son düet şubat'da çıkacak denmişti inşallah 1 Temmuza kadar çıkar. :)

Yakında çıkar kokusu merak etme...;) :) Hem benim için hava hoş...Canı ne zaman çıkarmak isterse ozaman çıkarıcak...E bize düşen tek şey kendimizi bi süre avutmak...Bi şekilde oyala kendini, bi şey olmaz...Ben Onun eski şarkılarıyla, vidyolarıyla, ne biliyim işte sesiyle, yorumlarıyla, o güzelim konuşma tarzıyla, tatlı tatlı bakışıyla, şeker gülüşleriyle uzaktan uzga ovunup dururum öyle...E sen de öyle yap...;)
Hem acele giden ecele gider arkadaş...Azcık sabret, bi nefeslen...

Curitibalı
02-03-14, 22:29
Yakında çıkar kokusu merak etme...;) :) Hem benim için hava hoş...Canı ne zaman çıkarmak isterse ozaman çıkarıcak...E bize düşen tek şey kendimizi bi süre avutmak...Bi şekilde oyala kendini, bi şey olmaz...Ben Onun eski şarkılarıyla, vidyolarıyla, ne biliyim işte sesiyle, yorumlarıyla, o güzelim konuşma tarzıyla, tatlı tatlı bakışıyla, şeker gülüşleriyle uzaktan uzga ovunup dururum öyle...E sen de öyle yap...;)
Hem acele giden ecele gider arkadaş...Azcık sabret, bi nefeslen...

Burada bazı arkadaşlara albümü göndereceğim de geç çıkarsa eğer, kargo parası binmesin bir de. :D

Efsane_1
04-03-14, 14:51
Burada bazı arkadaşlara albümü göndereceğim de geç çıkarsa eğer, kargo parası binmesin bir de. :D

Efendim?...:9:

Curitibalı
04-03-14, 18:47
Efendim?...:9:

Burada insanlara (hep farklı ülkeden) Tarkan'ı dinletiyorum, sevenler de var. Onlara bu sene albüm çıkarsa göndereceğim de.

Efsane_1
04-03-14, 19:19
Burada insanlara (hep farklı ülkeden) Tarkan'ı dinletiyorum, sevenler de var. Onlara bu sene albüm çıkarsa göndereceğim de.

Ha simdi anladim…Ya kusuruma bakma lutfen, turkcem pek iyi olmadigi icin ne demek istedigini net olarak anlayamadim…Ama simdi catdi…;)
Evet guzel is yapiyorsun, devam!...Hem bi mahsuru yoksa eger oradaki arkadaslara da selamlarimi ilet…Tarkan’i sevmeye devam etsinler,,,:)

Curitibalı
04-03-14, 19:23
Ha simdi anladim…Ya kusuruma bakma lutfen, turkcem pek iyi olmadigi icin ne demek istedigini net olarak anlayamadim…Ama simdi catdi…;)
Evet guzel is yapiyorsun, devam!...Hem bi mahsuru yoksa eger oradaki arkadaslara da selamlarimi ilet…Tarkan’i sevmeye devam etsinler,,,:)

Önceden "Şımarık"ı bildikleri için tanıyan çıkıyor. Genelde Güney Amerikalılar çok hızlı hatırlıyor. :D

Efsane_1
04-03-14, 23:02
Önceden "Şımarık"ı bildikleri için tanıyan çıkıyor. Genelde Güney Amerikalılar çok hızlı hatırlıyor. :D

Inanilmazsin, tesekkurler!...:D:D:D

twilight
05-03-14, 01:08

Lütfen 1 Temmuz değilde 12 Temmuz olsun (normalde bana kalsa yarın çıksın ama temmuz oluyorsa doğum günümde çıkmasını tercih ederim tabii) diğer forum sakinleri bana küfür edecektir içinden büyük ihtimalle 12 temmuzda çıkarsa :D :D En çok bana hediye olur çünkü :P