PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar gecelerde...

twilight
13-02-14, 19:49
http://haber.gazetevatan.com/megastar-tarkan-gecelerde/609308/8/magazin

http://fotocdncube.gazetevatan.com/newpics/news220x183/130220141714168178068_2.jpg
Tarkan, uzun zaman sonra ilk defa görüntülendi!

Uzun zamandır ortalıklarda görünmeyen Megastar Tarkan önceki gece Ulus 29'da objektiflere takıldı.

UZUN ZAMAN SONRA GECELERDE

Erken saatte erkek arkadaşlarıyla yemeğe giden Megastar Tarkan, mekandan gecenin geç saatlerinde ayrılırken, uzun bir aradan sonra gecelerde görüntülendi. Yemek sonrası mekanın içerisinde bulunan kulüp tarafına geçen Tarkan, gönlünce eğlendi. Objektiflere karşı güler yüzünü eksik etmeyerek poz veren Megastar, sorulan sorulara cevap vermeyerek evinin yolunu tuttu.

Curitibalı
13-02-14, 23:51
Basında Tarkan'ı uzun süredir göremiyorduk. İyi arada görünsün. Bu görünmeler inşallah albümün de sinyalidir.

okantuzun
14-02-14, 06:26
Malesef albüm işi biraz yaş :/ Samsun Demir twitterda albümün çok yavaş ilerlediğini yazdı..

O+kan ‏@okantuzun 9 Şub
@SamsunDemir bey çalşmaları devam eden albümler listesnde TT'nin adı geçmiyor? Bide N.Öncel düeti N.Öncel albümyle mi yksa single mı çkacak?

Samsun Demir ‏@SamsunDemir 9 Şub
@okantuzun tt çok yavaş ilerliyor single albüm karar verilmedi henüz

twilight
14-02-14, 12:43
Malesef albüm işi biraz yaş :/ Samsun Demir twitterda albümün çok yavaş ilerlediğini yazdı..

O+kan ‏@okantuzun 9 Şub
@SamsunDemir bey çalşmaları devam eden albümler listesnde TT'nin adı geçmiyor? Bide N.Öncel düeti N.Öncel albümyle mi yksa single mı çkacak?

Samsun Demir ‏@SamsunDemir 9 Şub
@okantuzun tt çok yavaş ilerliyor single albüm karar verilmedi henüz

Yalnız Okan abi, geri cevapta ''çok yavaş ilerliyor single'' demiş, cümle biraz farklı gibi, Twitter IRC tarzı olduğundan kimse uygun noktalama işaretlerini koymuyor ama single yavaş ilerliyor, albüme karar verilmedi, gibisinden düşündüm ben ;)

Curitibalı
14-02-14, 18:53
Ama 2014 içinde çıkar değil mi kışa doğru da olsa?

twilight
14-02-14, 19:23
Ama 2014 içinde çıkar değil mi kışa doğru da olsa?

Tarkan Metamorfoz'dan sonra kışa albüm çıkarrtmaz diye düşünüyorum, Tarkan olunca hareketli şarkı da bekliyor insan, Metamorfoz içe kapanık bir albümdü, kış albümleri genelde öyle oluyor zaten... Ölürüm Sana, Karma, Dudu, Adımı Kalbine Yaz, hepsi Haziran - Temmuz aylarında çıktı, hepsi de hit şarkıların... Tarkan ya baharda yada yaza albüm yapmalı kanısındayım :)

Curitibalı
14-02-14, 20:06
Tarkan Metamorfoz'dan sonra kışa albüm çıkarrtmaz diye düşünüyorum, Tarkan olunca hareketli şarkı da bekliyor insan, Metamorfoz içe kapanık bir albümdü, kış albümleri genelde öyle oluyor zaten... Ölürüm Sana, Karma, Dudu, Adımı Kalbine Yaz, hepsi Haziran - Temmuz aylarında çıktı, hepsi de hit şarkıların... Tarkan ya baharda yada yaza albüm yapmalı kanısındayım :)

Desene 20mizi görene kadar Tarkan yok. :(

okantuzun
14-02-14, 20:12
Yok onu bende çok düşündüm :)) ama bence albüm çok yavaş ilerliyor, N.Öncel düetide tek mi çıkacak yoksa N.Öncelin albümünde mi çıkacak ona henüz karar verilmedi

Curitibalı
14-02-14, 22:54
Yazın ortalarına çıkarsa yine o ilgiyi görür değil mi isim var sonuçta "Tarkan" diyoruz. :D

magictarki04
18-02-14, 23:38
Tarkan nolur sanki basın mensuplarıyla konuşsan bize albümleri haber etsen kendinden haber versen özledik seni ..