PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ünlülerden gelen ilginç kulis istekleri

Rumeli59
10-02-14, 22:45
Tarkan konserlerine giderken orkestrasıyla aynı otelde kalmayı şart koşuyor.

Megastar ayrıca kulisinde viski ve Antep fıstığının yanısıra bol havlu bulundurulmasını da istiyor. Bulamadığı taktirde çok sinirleniyor.

Megastar Tarkan, sahne heyecanına yenik düşmemek için hazırlığına uzun zaman ayırıyor.

Kulisin çok gürültülü olmasını istemiyor.

Rahatlamak için bol bol bitki çayı içiyor.

Özellikle de Bulgaristan'dan özel olarak getirdiği bitki karışımından oluşan çayını içmeden sahneye çıkmıyor.

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/dunya/unlulerden_gelen_ilginc_kulis_istekleri?albumId=15 500&tc=126&page=101

twilight
10-02-14, 22:58
Haber için teşekkürler;

Bazı ''kulis istekleri''nin abartıldığını düşünüyorum. Tarkan karakterinde bir insan, yada profesöynel bir star'ın havlular için kızacağını düşünmüyorum. Taa, Karma dönemlerinde filan verdiği bir röportajda bol bol su istediğini söylemişti. Tarkan sahnede haylaz bir çocuk gibi koşturup dans ediyor, haliyle terliyor ve su ihtiyacı oluyor, bu normal. Viskinin de olduğunu düşünmüyorum. Tarkan'ın 'sahne öncesi veya hemen arkası alkol almam' röportajından ötürü, sadece yazılmak için yazıldığını düşünüyorum.

Efsane_1
13-02-14, 09:16
Vay be, fıstık ha?...Bence Sen biraz da kekik otu çayından ic de tansiyonun insin...Sahnede fazladan kosusturuyorsun da, ondan diyorum... ;)
Şirinim benim... :29::21: