PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Levent- Yalan mıydı?

futureboy
19-01-14, 22:21
Kendi sesimden sıfır kilometre bir şarkı daha... Sözleri bana, müziği sevgili Ömer Kadaifçioğlu'na ait. Keyifli dinlemeler...

https://soundcloud.com/futureboy_28/levent-yalan-m-yd

twilight
20-01-14, 00:12
Genelde, intro bölümü uzun olan şarkıların tamamını güzel bulurum. Mesela ''Şeytan Azapta''nın orijinal versiyonunu introsu 1 dakika civarıdır. ''Bekle''nin introsu da bir buçuk dakikaya yakındır. Kusursuz da şarkılardır. Bunun da uzun ama güzel intro olmuş :) Hafif arabesk... Birazda bazı bölümleri Hint müziklerini mi andırdı ne :) Levent, her yaptığın işi beğeneceğiz mi ya, yorumum: ''Abii çok iyi ya...'' :)
Tebrik ederim... Arkadaşının ve senin eline sağlık... Söz - müzik kusursuz :)

Efsane_1
20-01-14, 21:25
Kendi sesimden sıfır kilometre bir şarkı daha... Sözleri bana, müziği sevgili Ömer Kadaifçioğlu'na ait. Keyifli dinlemeler...

https://soundcloud.com/futureboy_28/levent-yalan-m-yd

Senin de kulaklarini cinlatip cinlatip sonunda besteci yaptilar ya bravo vallah!...:)
Sesini Dogus'un sesine benzettim de...Ayrica da profilindeki resmini de degishtirirsen cok sevinirim...Deniz, Gunesh, Sheker Paresi, kiskandim vallah seni...:)

futureboy
21-01-14, 17:53
Öncelikle Evrim, teşekkür ederim. İntrodaki ney sesi gerçektir. Vst falan değildir. Şarkı bestecisinin isteği üzerine hafif arabesk olsun istendi. Yoksa çok tarzım değil. Zaten hali hazırda 2 tane çok güzel pop motifleri taşıyan şarkılar var. Aranje edilmeyi bekliyorlar.

Efsane sana da merhaba. Uzun zaman oldu görüşmeyeli, nasılsın? Evet bu gidişle ben de girecem bu müzik piyasasına öyle görüyorum :) Ama Doğuş'a benzetilmek canımı fena halde sıktı onu da belirteyim.

Ayrıca profil resmim hakkında herşeyi yazmışsın bir benim hakkımda bişeyler dememişsin :) değiştirmeyi düşünmüyorum bu arada :p

Efsane_1
21-01-14, 18:56
E napyim, sen aramayınca ben de uzadım...;)
Hem senin hakkında ne söyleye bilirim ki?...Yuzunu aydınlatan Şeker Paresinin mi ışıgı o öyle, yoksa guneşin mi ışıgı anlayamadım ama profilinde bayağı bi röntgen halini görmekteyiz yani...Sadece profilini degil tum siteyi aydınlatmışsın valla...Maşallahın var yani...:)

futureboy
22-01-14, 11:34
:29:
E napyim, sen aramayınca ben de uzadım...;)
Hem senin hakkında ne söyleye bilirim ki?...Yuzunu aydınlatan Şeker Paresinin mi ışıgı o öyle, yoksa guneşin mi ışıgı anlayamadım ama profilinde bayağı bi röntgen halini görmekteyiz yani...Sadece profilini degil tum siteyi aydınlatmışsın valla...Maşallahın var yani...:)

Vaaaaav... :29: :22: :1: