PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şubatta Tarkan ile Nazan Öncel düeti - Single

nedjohnlansen
17-01-14, 21:38
haber ne kadar doğru bilmiyorum ama eğer doğruysa şubat ayında tarkan ile nazan öncel'in düeti single olarak çıkacak. albüm içinse yakında demiş, ama tarkan'ın yakın dediği 1 yıl bile olabilir.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/2014/01/01/sarki-soylemek-icin-dogmusum

rosemary
18-01-14, 02:31
sözü edilen açıklamalar
http://www.youtube.com/watch?v=_WcMiAg_7cA

okantuzun
19-01-14, 01:32
Evet doğru. Samsun Demir bu haberi twitter'da yaklaşık iki ay evvel duyurmuştu...

~LüTFü_
19-01-14, 13:31
samsun demir yaza single olabilir diyor tarkansa her sene cikacak gibi albümü ve ingilizce sarkilari sicak tutuyor anlamis degilim uamarim dedigi gibi ingilizce sarkilarda olur ve olabilir bu sene amerika avustralya turnesi var diyor bekleyelim ve görelim

alafrancia
20-01-14, 01:53
bu ingilizce sarkilari haberlerini duymamistim, daha fazla detay verirsen sevinirim :) bir de amerika derken (guney mi kuzey mi ) , herhalde guney amerika turnesi olur ?

twilight
20-01-14, 03:52
Avrupa, Asya ve Güney Amerika turnesi anladığım kadarıyla. ABD işi birazcık yaş, belki New York'ta konser verir ama turne yapmaz. Güney Amerika'da ki konserlerde Şili - Uruguay ve Brazilya üçlemesiyle kalır diye düşünüyorum. Çünkü en çok arada hayranları var.

okantuzun
21-01-14, 03:19
Albüm öncesi içerisinde "come closer" dan da şarkıların olduğu süpriz remixlerden bahsetmişti Tarkan geçtiğimiz mayıs ayında. Benim kafam hala orda...

twilight
21-01-14, 11:53
Albüm öncesi içerisinde "come closer" dan da şarkıların olduğu süpriz remixlerden bahsetmişti Tarkan geçtiğimiz mayıs ayında. Benim kafam hala orda...

Güzel olur. Ama bence Tarkan artık İngilizce albüm defterini kapatmıştır. Come Closer'ın sürekli yabancı albüm oluşundan eleştirilmesi ve albüm tirajının düşük olması, bunu kamçılar. Zaten Tarkan.Com'da bir kaç tane albüme girmeyen remix ve Who's Gonna Love U Now?'un yayınlanması İngilizce albüm umudumu suya düşürdü.

Artı zaten Uluslar Arası başarı için Türkçe şarkı da yapılabilir. Söz ve müzikte gizeme bakılır. Şımarık nasıl tuttu, yada Şıkıdım, öyle bir şey gelebilir. İlla Sezen'de değil. Kuzu Kuzu da tuttu Tarkan'a ait şarkı.

okantuzun
22-01-14, 03:14
Kesinlikle katılıyorum her ne kadar evrensel dil ingilizce olsada müzik ayrı bişey.. Kendi müziğimizle aynen şımarıkta ve diğerlerinde olduğu gibi türkçe şarkılarla yurtdışında başarılı olmasını istiyorum tarkanın.. ama tabi bunda şarkının payı çok büyük ve zor bi iş.. Come closer remix olayına gelince daha çok yeni mayıs ayında o cd'yi imzalatırken tarkana, bana benimde çok sevdiğim bir albüm dedi.. bende ona ama biraz yazık oldu bu albüme deyince bana, aa niye öyle diyorsun ki öyle düşünme, hem bu albümden çok güzel yepyeni remixler çıkacak yakında demişti. Bence Single bile olsa ingilizce defterini tam olarak kapatmış olduğunu düşünmüyorum tarkanın.

Efsane_1
22-01-14, 10:31
Ya lutfen şu Çocuğu çok yormayalım ya...İş hayatına o kadar çok konsantre oluyor ki, ozel hayatıni yaşamaya firsat bile bulamıyor Çocuk...Nedjohnlansen'in ,,şubat ayında tarkan ile nazan öncel'in düeti single olarak çıkacak'' diyor ya hani, ben derim ki, şimdilik bi singleyle idare ederiz biz... Başka da bi şey istemiyoruz yani...Biraz dinlensin Çocuk...Bir yıl degil, bi kaç yıl ara vermeli bence...Yorulmasın Aşkısı...<3