PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Davasında Karar Çıktı!

twilight
26-12-13, 17:21
http://www.ucankus.com/detay/115294/son-dakika-tarkan-inda-yargilandigi-uyusturucu-davasinda-karar-cikti-mahkeme-tarkan-icin-ne-karar-verdi

Curitibalı
26-12-13, 20:19
Yok artık Tarkan yapmaz ya! Nasıl yani tedavi diyor gerçekten kullanmış olamaz değil mi?

twilight
26-12-13, 20:26
Yok artık Tarkan yapmaz ya! Nasıl yani tedavi diyor gerçekten kullanmış olamaz değil mi?

Tarkan kabul etti zaten ''Hayatımın bir döneminde,şöhretin zorluklarından esrar kullandım'' diye. 6 yıl falan denmişti ben bu duruma inanmıyorum. Zaten 6 yıl uyuşturucuyla birisi ölür yani bir de bağımlıysa. Kanda falan bulunmadıysa 4 - 5 ay falan kullanmış sonrada bırakmıştır. Zaten uyuşturucudan yakalandıktan sonra bir daha içmedim ve pişmanım açıklaması ilk ağızdan yapıldı.

+ Haberlerde dinledim ben bu denetimli serbestlik ve tedavi olayını,tedavi Tarkan'ın isteği ile galiba,denetimli serbestlikte 1 sene içerisinde her 3haftada 1bir yere gidip imza veriyor... Benim anladığım bu. Çok hukuk bilgim yok ama gerekli prosedürler Tarkan'ın elindeki kağıttadır. Kendisi daha iyi bilir.

Yine de serbest diye seviniyorum ben :)

Curitibalı
26-12-13, 20:28
Ben de şu an Tarkan'ın uyuşturucu kullandığını duyup şok geçirdim. Gerçi sonra düşündüm öyle bir şöhret bende olsa ben en fazla 1-2 yıl dayanırdım adam 21. sanat yılına girdi.

twilight
26-12-13, 20:43
Ben de şu an Tarkan'ın uyuşturucu kullandığını duyup şok geçirdim. Gerçi sonra düşündüm öyle bir şöhret bende olsa ben en fazla 1-2 yıl dayanırdım adam 21. sanat yılına girdi.

Hemen hemen bütün sanatçılar kullanıyor ki... Sadece yakalananlar var yakalanmayanlar var hepsi bu.

Curitibalı
26-12-13, 20:44
Hemen hemen bütün sanatçılar kullanıyor ki... Sadece yakalananlar var yakalanmayanlar var hepsi bu.

Doğru... Günümüz gerçeği. :(

IceTimePartisan
27-12-13, 00:48
Güzel haber. Sonunda :D

rosemary
27-12-13, 01:55
çok güzel bir haber...