PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN oto galeri!

twilight
02-11-13, 19:26
Tarkan oto galeri

http://www.mynet.com/magazin/detay/magazin/tarkan-oto-galeri/29273

Tarkan'ın sokağa park ettiği cipi, VIP minibüsü ve Porsche otomobili Tarabya'daki evinin önünü oto galeriye çevirdi.

Güncelleme:02 Kasım 2013 16:51

Şarkılarıyla Türkiye'nin tartışmasız starı olan Tarkan, birçok meslektaşının aksine hep gözden uzak kalmayı tercih ediyor. Ünlü sanatçı dışarı çıktığında ise otomobilleriyle dikkat çekiyor. Sık sık otomobil değiştiren Megastar'ın evinin önünde önceki gün ilginç bir görüntü vardı. Otomobil tutkunu olan Tarkan, Cadillac Escalade cipini, özel yapım Volkswagen VIP minibüsünü ve Porsche otomobilini Tarabya'daki evinin önüne park edince sokak lüks bir oto galeriye döndü. Megastar'ın özel plakalarıyla dikkat çeken araçlarının toplam değerinin 1 milyon liradan fazla olduğu öğrenildi.

rosemary
02-11-13, 23:40
şunu bile haber yapmışlar.evinin önü ne yaparsa yapar....ayrıca hybrıd cip Cadillac Escalade değil Chevrolet hybrid tahoe...düzgün haber yapmayı öğrenseler...

twilight
03-11-13, 00:45
şunu bile haber yapmışlar.evinin önü ne yaparsa yapar....ayrıca hybrıd cip Cadillac Escalade değil Chevrolet hybrid tahoe...düzgün haber yapmayı öğrenseler...

Başka bir sayfada paraları bile yazmışlar 400 bin TL falan diye... Kendi parası, kendi evi, kendi arabası istediğini yapar :)))

rosemary
03-11-13, 02:47
ayrıca onu o anda nasıl görmüşler?.....evinin etrafında sürekli gazeteciler mi duruyor nedir?....

twilight
03-11-13, 03:08
ayrıca onu o anda nasıl görmüşler?.....evinin etrafında sürekli gazeteciler mi duruyor nedir?....

Birisi telefona çekip vermiştir medyaya bence, Türk medyası bu kadar uğraşmaz, iddialara göre Tarkan'ın 3 arabası kapı önündeymiş der geçiştirir, yada uğraşmaz bile :) Mesela medyaya göre Tarkan'ın Adımı Kalbine Yaz albümü yok, Sevdanın Son Vuruşu, Acımayacak, Son Vuruş, Adını Kalbime Yaz ve Adımı Kalbine Yazdım albümleri var :))) Daha da ne diyim.

rosemary
03-11-13, 23:02
"Adımı Kalbine Yazdım" demişken bu aralar hep Tarkan'ın şarkılarının isimlerini dizi isimleri yapıyorlar.."firuze" ,"kayıp" ....gibi :4:

twilight
04-11-13, 06:37
"Adımı Kalbine Yazdım" demişken bu aralar hep Tarkan'ın şarkılarının isimlerini dizi isimleri yapıyorlar.."firuze" ,"kayıp" ....gibi :4:

Evet, ama Firuze yayından kalkabilir'miş diyorlar... Müjde Ar ve Mehtap Ar, yönetmen ve yapımcıya izinsiz kullanımdan dolayı dava açmışlar,
bilmiyorum tabii gerçek midir diye Gecce ve bir kaç magazin sayfasında daha görmüştüm.