PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 28 Eylül 2013 - KentPark Ankara Konseri

alisefasahin
30-09-13, 01:00
http://s22.postimg.org/4c0ty6429/Tarkancoll.jpg

Öncelikle; değerli Serkan abi ve Serpil abla başta olmak üzere bu buluşmayı gerçekleştirebilmek adına emeği geçen tüm herkese çok teşekkür ediyorum. Tarkancoll sayesinde; hayatımda ki en büyük hayallerimden birisini gerçekleştirmiş olup, şahane insanlarla tanışma fırsatını yakaladım ve hala da heyecanını atamadım üzerimden. :) Gerçekten sizleri tanımaktan ve vesile olduğunuz Tarkan buluşmasından ötürü inanılmaz derece de mutluyum... İnanın sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Adınızı kalbime yazdım. :)

Konserden de kısaca bahsedecek olursam benim için en özel Tarkan konseri oldu. Repertuar bana göre hazırlanmıştı sanki. :) Çünkü bundan önce ki katıldığım Tarkan konserlerinde; genelde "İnci Tanem" ile başlayıp, "Gül Döktüm Yollarında" ile biten, slow bir seri oluyordu ve hiç "Gitti Gideli", "Verme" gibi klasikleri canlı olarak dinleme fırsatını yakalayamamıştım. Onları da bu konserde dinleyince; bundan böyle ben, ölsem de gam yemem dedim. :) Tüm bu şaşırtan süprizlerin yanında, sevgili Tarkan fanı Mert ile zincirlerimizi kırıp :) çılgınca dans edişimiz de geceye apayrı bir renk kattı. :) Ve tabi ki en önemli ilklerden birisini de yine bu konserde yaşadım. Hatasız Kul Olmaz'ı ve Firuze'yi ilk kez canlı olarak dinledim, inanılmazdı... Tarkan işte, yine gösterdi süprizini, yine yaptı yapacağını. :)

Son olarak özetlemem gerekirse benim için 28 Eylül; tüm sıkıntılardan uzak, sadece mutluluğu ilke edinmiş bir gün olarak geçti...

twilight
30-09-13, 01:06
Aaa Sefa konu açmış :18: Kıyamet 2012 de değil bu sene kopacak o zaman :28:

Şaka bir yana, Tarkan'ı ne kadar takip ettiğin ve sevdiğin belli :) Hak etmiştin hak ettiğini de aldın kardeşim bence... :20: Umarım devamı hem sen, hem de diğer arkadaşlarımız için gelir...

Özellikle ben de tekrar tekrar TarkanColl adminlerimize teşekkür ediyorum :) Hem ben hem diğer tüm Tarkan'la tanışan arkadaşlar için... Ben 2011 Fanta turnesinde tanışmıştım daha önce bir sürü konser deneyimi oldu ve sonrası da tabii... Ama Tarkan'la tanışmak farklı bir duygu, havalanma falan değil açıkçası, adam sahnede ayrı kişilik olarak apayrı bir kişi...

Umarım Tarkan gelecek sene ve daha ilerleyen senelerde bir çok konser, röportaj, imza günü verirde gerek gören fan arkadaşlar tekrar görür, gerek göremeyen arkadaşlar bir ilki yaşar...

rosemary
30-09-13, 03:11
hepiniz çok iyi görünüyorsunuz...seni çok iyi anlıyorum....ben de burası olmasaydı herhalde onu göremezdim...onun için adminlerimize ne kadar teşekkür etsem azdır...teşekkürleeeer...

alisefasahin
30-09-13, 04:12
@twilight : Evet haklısın, zaten yeni alıştığım için direk yazdıklarımı kontrol etmeden yayınlamışım. :) Şimdi farkına vardım da toparladım. :) Estağfirullah, herşey tarkancoll sayesinde... Bu arada söylediklerine katılıyorum. Tabi öncelikli olarak, bu etkinlikte olamayan arkadaşlarımız katılırsa çok daha iyi olur gerçekten.

@rosemary : Teşekkürler.

MassConfusion
30-09-13, 13:07
Serpil ablayı orada görmek ne güzel :)

badboyserkan
30-09-13, 14:09
Tarkancoll Buluşmalarında site kurucumuz ve yönetim gurumuz Ebru da kocaman bir teşekkürü hakediyor. İşin ehli boyutlarında katkısı yadsınamaz Ebrunun.
Ayrıca organizasyon başarısı için Ankara temsilcimiz olan Serpil'e de çok teşekkürler. Tarkan ve ekibi bu organizasyondan çok memnun kalmışlar :)

Tarkancoll yıllardır deneyimli kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışı konserlerde Tarkan ile başarılı organizasyonlara imza atıyor ve süprizleri ile de yapmayada devam edecek.

Bizi takipte kalın! :)
http://img34.imageshack.us/img34/622/nfb5.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/34/nfb5.jpg/)

sarıpapatya
30-09-13, 18:32
Bulusmalar cok heycanli oluyo insan doyamiyo hic bitmesin istiyo dilerim tekrarlaroni bolca yasariz;-)

TarkanColl
30-09-13, 21:41
Tarkan ile tanışma hayalini gerçekleştiren herkesin mutluluğunu, heyecanını birebir bizler de yaşıyoruz.

Bu mutluluğu yaşamanın kıymetini bilen birisi olarak organizasyonlarımızın daha kaliteli ve büyüyerek devam edeceğinin müjdesini de vermek isterim.

Sevgilerimle

beşyaşındanberiTT
05-10-13, 22:56
Tebrikler Arkadaşlar :)

murathattatoglu
06-10-13, 09:20
İlk kez görüşen arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Umarım sayfamızdaki görüşemeyen üyelerimiz de bu mutluluğu yaşarlar bir gün. Ankara temsilcimiz Serpil'e, adminlerimiz Serkan ve Ebru'ya, Hitt müzik çalışanlarına ve canımız, herşeyimiz Tarkan'a çok teşekkürler...

Denizzzzz
30-10-13, 20:12
arkadaslar öncelikle cok aktif olamadığım için sizlerden özür diliyorum bundan sonra daha aktif olmaya çalışacagım:)Bana görüşme fırsatını sağlayan herkese çok çok teşekkür ederim.Serkan Bey,Serpil abla..hepinize çok teşekkürler.Hayatımda geçirebileceğim en özel anlardan bir tanesiydi:)Tekrardan Tarkancool ailesine teşekkürler:)

Efsane_1
24-02-14, 15:51
İlk kez görüşen arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Umarım sayfamızdaki görüşemeyen üyelerimiz de bu mutluluğu yaşarlar bir gün. Ankara temsilcimiz Serpil'e, adminlerimiz Serkan ve Ebru'ya, Hitt müzik çalışanlarına ve canımız, herşeyimiz Tarkan'a çok teşekkürler...

Herşey Tarkan için!.. (Y)