PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Neden Bu Kadar Çok Seviliyor

asltrkn
31-08-13, 10:16
Onur Baştürk yazısı..

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/24620543.asp

Efsane_1
31-08-13, 17:06
Onu bi yakalarsam var ya...:21:

Haber icin tesekkurler...Harikaydi...:20:

twilight
31-08-13, 17:18
Harika bir yazı olmuş... Aslında Tarkan'ı seviyoruz ama neden sevdiğimizi bizde bilmiyoruz gibi...
Konserlere gidince 13 - 17 yaş arası çığlık atan kızlar var mesela, Tarkan'la evlenebileceklerini düşünüyorlar galiba, bu tarz pankartlar dahi gördüm. Sanatçıya sanatçı olarak bakılırsa ideal, sesi beğenilir, dansları, giyimi kuşamı, özel hayatı, karizması da, ancak bir yere kadar! Onur Baştürk'ün dediği gibi ''çizgiyi ayarlamak lazım'', yoksa ''muhafazakarlığı fazla abarttık'' durumu oluyor...

Bir de şu sıralar mutlu olmasını Eylül'deki dava öncesi bir doping gibi görüyorum, uzun bir süredir rüyamda görmediğim Tarkan'ı geçen gün görmüştüm, dava çıkışı herkese öpücük atıyor ve gülümsüyordu, saçlarını uzatmış, sakallarını kesmiş, baştan mutsuz gibi davranıyor ama sonra herkesi şaşırtarak,bağırarak ''eve gidiyorum canlarım'' diyordu. Arabasının önü en az yarım saat tıklım tıkış oluyordu. Keşke gerçekten de şu lanet olası mahkemede bitse de Tarkan şu an ki mutluluğundan duble duble mutlu olsa.

Efsane_1
31-08-13, 17:24
Insallah Evrimcim, insallah!...:)

rosemary
02-09-13, 03:22
çok doğru söylemiş....:20: