PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galiba Beklenen Şarkı Geliyor

kartales26
25-07-13, 10:05
Mine Ayman ‏@mineayman 23 Temmuz
@Gorkie_ @ozancolakoglu bugün haberi kaynağından aldım, umarım bir gecikme olmaz, yazın şarkısı geliyor diye heyecan yaptım ;)

Duygu Çakır ‏@duygucakir 23 Temmuz
@mineayman @Gorkie_ @ozancolakoglu bak bak sen su Ozan'a baaaakkkk bana sozunu unuttu vallahi :-)

@duygucakir @Gorkie_ @ozancolakoglu valla şarkıyı dinlemedim, hadi bastır Duygu dinlemeye gidelim :)))

@mineayman @Gorkie_ @ozancolakoglu ben bastirmam vallahi onun bana sozu vardi unuttu :)) Sarkiyi tum radyocular beraber dinleyelim :))

Gorkie ‏@Gorkie_ 23 Temmuz
@duygucakir @mineayman @ozancolakoglu #direnozinga :)))

@Gorkie_ @mineayman @ozancolakoglu vallahi direniyor cevap bile vermiyor :))) #direndiozinga.com
Sohbeti gizle Yanıtla Retweetle Favorilere ekle Daha fazla
9:34 PM - 23 Temmuz 13 · Detaylar
Ozan Colakoglu ‏@ozancolakoglu 23 Temmuz
@duygucakir @Gorkie_ @mineayman gunaydin. kesin miymis?:))

@ozancolakoglu @Gorkie_ @mineayman bilmem kesin miymiş? :)) benim haberim yok :)))

@duygucakir @ozancolakoglu @Gorkie_ günaydınnn :) Kesin diye bir şey günümüzde yok tabii... Planlanan tarihte gecikme olmamasi dilegiyle :))
Aç Yanıtla Retweetle Favorilere ekle Daha fazla
Gorkie ‏@Gorkie_ 21 sa
@duygucakir @mineayman @ozancolakoglu kesinliğini Tarkan'a sormak lazım :)) Heyecan yaptık, yanlış alarm :)

Mine Ayman ‏@mineayman 21 sa
@Gorkie_ @duygucakir @ozancolakoglu yanlış alarm mı hahahaaa hiç sanmıyorum, gecikme olsa bile hislerim en geç Eylül diyor :)))

Ozan Çolakoğlu'nun Duygu Çakır ve Mine Ayman'la twitter konuşmalarından anladığımız kadarıyla en geç eylül ayında bomba gibi bir Tarkan şarkısı geliyor:)))

Efsane_1
25-07-13, 10:54
Hiç sanmıyorum...:23::15:
Her söylenenler gerçek olsaydı nevardı ki...:19:

twilight
25-07-13, 13:07
Sonbahar ayında single,seneye de albüm olacağı söyleniyordu zaten,doğru haber olma imkanı var.

leyla
28-07-13, 14:21
keşke doğru olsa

Efsane_1
11-08-13, 21:54
keşke doğru olsa

İnşallah...:4: