PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SERDAR ORTAÇ: Ben manalı sözler yazıyorum, Tarkan ise? :)

MertErtuğrul
23-07-13, 05:07
Edit.
Edit.
Edit.
Edit.

twilight
23-07-13, 10:22
Tabii Canım... Serdar Ortaç çok anlamlı şarkılar yazıyor...
''Sözüm kıymeti bilene,perişanım diyene,ayrıldıysak kime ne,kimin kararı,nasıl koydu ki bu sana,içinde saklasana,anlattıkça duyana,bana zararı,yüreksizin birine,gönül veren tenime,bakıp da sözlerine,uyan kafam,değiştirip adını,kapatmışım kapımı,gel artık ayrılığın kesin zamanı''
Bu sözleri bana mantıklı şekilde açıklayana istisnasız ömrüm boyunca kazandığım paranın yarısını veriyorum... Ama eminim kimse açıklayamaz :)

Artı biz zaten Serdar Ortaç'la TARKAN'ı hiç bir zaman karşılaştırmadık... Ortaç'ın bar sahnesini bile dolduramadığını sadece umar umar kumar-men olduğunu yıllardır biliyoruz :)
Ortaç'ın devri 1994'te bitti, not: İlk albümü 1994'te çıktı :)

Haber için eyvallah kardeşim ;)

devilscream
23-07-13, 20:47
Haberde Serdar Ortaç'la Tarkan isimlerinin yerini değiştirince daha gerçekçi geldi.

twilight
23-07-13, 20:59
Haberde Serdar Ortaç'la Tarkan isimlerinin yerini değiştirince daha gerçekçi geldi.

:28: Aynen... Yüzde yüz katılıyorum :)
Ancak Tarkan'ın reklama ihtiyacı olmayıp her zaman gazetede,televizyonda adı,şarkısı işte ne bileyim konseri yada klibi olduğundan Ortaç'sa ya kumar masasından kalkarken yada birine laf atarken prim yapabileceğinden, e tabii haliyle Ramazan diye de kumar oynamamıştır :18:

rosemary
24-07-13, 02:18
gerçekten komik...:18: serdar ortaç tekerleme gibi şarkı yazdığının farkında değil galiba...demek yazdığı şarkıları çok manalı buluyormuş...:18:

tarkaseksüel
24-07-13, 10:10
Bu röportaj Serdar bi' kumar masasından kalktığı zaman yapılmış herhalde.
Çok kaybetmiş olmanın verdiği psikoloji bunları dedirtmiş olsa gerek... :)

rosemary
24-07-13, 21:16
popstar jüriliğinde müzik bilgisini de gördük...yeni albümü mü çıkacak nedir tarkan hakkında konuşmuş....

twilight
24-07-13, 21:21
popstar jüriliğinde müzik bilgisini de gördük...yeni albümü mü çıkacak nedir tarkan hakkında konuşmuş....

Belki de yakında Tarkan'dan şarkı ister... Hep öyle olur ya :18: :14:

yeliz zaimoglu
27-07-13, 00:57
konumuzla ilgili degil belki ama bende serdar ortaçın battıgını duydum. cok fazla borç batagına girmiş. daha böyle konusmaya devam ederse basına gelicek cok sey var..

twilight
27-07-13, 02:32
konumuzla ilgili degil belki ama bende serdar ortaçın battıgını duydum. cok fazla borç batagına girmiş. daha böyle konusmaya devam ederse basına gelicek cok sey var..

Battı serdar yan gider... Engin Altan düz yatan gibi oldu ama :18:
Müstehak serdara :)

IceTimePartisan
31-07-13, 17:05
Serdar Ortaç çok zeki inşallah...

melly
08-08-13, 00:51
sen Tarkan ı rakip olarak görmüyor olabilirsin de Tarkan seni hiç görmüyor ya onu ne yapacaksın :4: :4:

yıllardır konuşuyorsun,atıp tutuyorsun Tarkan sana bir gün bile cevap gereği duymadı :21:

Efsane_1
11-08-13, 00:53
Aslında durum hiç de bilindiği gibi değil yani...Şöyle izah edeyim hani her ikisi de kamu oyununa super bi şekilde oynuyorlar ama sırf bu konuda Tarkan'la Serdar arasındakı esas fark, Tarkan ekrana oynadığında hani mecburiyyеtten böyle bi şey yaptığının altını tekrar tekrar çizerek anlatıyor...Mecburiyyetini her haliyle, gerek yüz ifadesiyle gerekse de kelime oyunlarıyla falan bi sekilde dile getiriyor zaten....Hani sanki ,,Cemaet n-oluyorsunuz maruz gorun Beni lutfen, suçum yok, bu yalanları söylemem için zorluyorlar Beni '' deyer gibi bi yüz ifadesine bürünüyor...Yani şunu o şirin ve tatlı haliyle o kadar mukemmel bi şekilde yapıyor ki ,,Olsun be güzelim, bu da dert mi çektiğin, bir daha söyle'' hani ,,keyfinisür be Kanka, biz seve seve kanarız Sana'' deyip yalvarası geliyor insanın...Ama gel gör ki, Serdar öyle mi, hayır...
Serdar oynadığında yerlere kapanıp ,,Nerede bu adalet?'' deye bağırasi geliyor insanın...Yani...