PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar'dan hayranlarını üzecek haber

tarkaseksüel
21-07-13, 10:02
HT MAGAZİN

En son albümü Adımı Kalbine Yaz'ı 3 yıl önce çıkaran ve bu yaz yeni albüm yayınlayacağı konuşulan Tarkan, hayranlarını üzecek. Şarkı yazdıkça Ozan Çolakoğlu ile stüdyoya girip çalışan Tarkan, bir albümü dolduracak sayıda içine sinen şarkı çıkmayınca albümü 2014'e bıraktı. Gelecek yıl baharda veya yaz başında çıkacak yeni albümün dışında sanatçının önümüzdeki sonbaharda sürpriz yapıp tek şarkı yayınlayabileceği öğrenildi.

http://magazin.haberturk.com/muzik/haber/862169-megastardan-hayranlarini-uzecek-haber

Efsane_1
21-07-13, 11:28
Olsun Be Güzelim Olsun...Eski şarkılarıyla avunuruz bizde...;)

bendeniz
21-07-13, 12:26
Anlamıştık zaten yapacak bir şey yok en iyisi olması için beklemek zorundayız bizde.. :)

twilight
21-07-13, 13:16
Zaten beklenen sonuçta buydu, hiç kimsenin ''aaaaaaaaa'' diye bir tepki vereceğini düşünmüyorum. İşin garip tarafı ben Tarkan'ın kendi albümünü yetersiz bulup çıkarmadığını sanmıyorum, yapıp yapabileceği en kötü 2 - 3 şarkıyı Metamorfoz'a koydu ''Hop Hop'', ''Arada Bir'' ve ''Dilli Düdük'' müzik kalitesi üzerinden maalesef sıfır şarkılar, Hop Hop bazen dinleniyor, Dilli Düdük kliple güzelleşti, ama Arada Bir'in klibi de kötü olunca maalesef ben televizyonda çıkınca bile direk değiştirdiğim Tarkan'la ilgili tek şey Arada Bir klibi ve şarkısı. Bununla ilgisi bence yok, bir ara stüdyo aldı falan diye haberler çıkmıştı kendisine, ya DMC'den ayrıldı bu arada albüm hazırlarken, yada Ozan Çolakoğlu'yla problemler var hakikaten... Tam olarak çözemesem de haberde yazılanlar doğru değil ama ben yine de söylemek istiyorum;
''Aysel'in'' 5 - 6 şarkı dışında çok kötü bir albüm, keza ''Orhan Gencebay 1 Ömür'' albümünde Tarkan dışında dinlenebilecek şarkı sayısı maksimum 4'tür. Ozan Çolakoğlu'nun albümünde Tarkan dışındaki şarkılar cidden kafa yoruyor (Sertab'ın Dım Dım şarkısı mesela, Yalın'ın ve Sezen'in şarkıları da keza öyle) defalarca söylememize rağmen Tarkan dinlemedi ama,
Tarkan'ın yer aldığı şarkılar güzel olmasına rağmen albüm olarak ortalama 10 üzerinden 4 puanı geçemeyen albümlerde yer almak yerine 1,5 yılda KARMA gibi bir albüm çıkabilirdi...

Arkadaşlar şimdi bana kızacak ama en fazla Metamorfoz değerinde bir albüm gelir ve biz sitede yerden yere vururuz yine... :16:

Tarkan akıl hocalarını lütfen değiştir artık... :12:

badboyserkan
21-07-13, 23:23
Yeni albüm geç olsun güç olmasın diyenlerdenim. Tarkan, Gülşen'den Sezen Aksu'dan Yıldız tilbe ve Günay çoban'dan iyi şarkı alma noktasında herşeyi şu an titizlike yapıyor. Şarkı seçimleride bu durumu çok etkiliyor. Doğru sese doğru şarkı gerekli. Onu yansıtan tonu dili ahengi vs. bir şarkı seçiminde çok önemli. Tarkan'da Albüm yapmaktan yana olduğu için hem uzun bir süreç hemde biliyorsunuz ki Tarkan çok titiz bir sanatçı :)

Ayrıca bayram sonrası veya yılbaşı gibi bir süpriz bekleniyor diyebilirim. Ama kesin olur mu bilemiyorum. Ama kuliste konuşulanlar arasında var. Kısmet diyelim. Seneye yaz yepyeni albümle turnelerde başlayacak. 2014 yazı çok daha güzel geçecek diyebilirim :)

yeliz zaimoglu
22-07-13, 00:53
bu harika bir haber süper :D

okantuzun
22-07-13, 04:14
Ben bu kez dolu dolu bir albüm bekliyorum öyle maxi single falan değil remixsiz bir albüm olsun :) Tarkan'ın Metamorfoz tarzında bir albüm yapacağını düşünmüyorum. Adımı Kalbine Yaz tarzı gider yine çünkü bir kere dili yandı :) Ama benim şahsi düşüncem müzikal çıtanın yükseldiği, akustiklerin ve melodilerin güzel olduğu hatta bir iki tane rock parçanın olduğu dolu dolu bir albüm olmasından yana. 2-3 bilindik lokomotif Tarkan şarkısı yeterli olur bence genel kitle ve piyasa için...

okantuzun
22-07-13, 04:16
Kaldı ki Metamorfoz, Adımı Kalbine Yaz'dan daha iyi bir albüm bence...

okantuzun
22-07-13, 04:19
Metamorfozun tek eksiği gerçekten bir A-1'i olmamasıydı :))

rosemary
22-07-13, 06:33
eminim beklediğimize değecek bir albüm bizi bekliyor...