PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Levent-uyan

futureboy
18-06-13, 16:07
https://soundcloud.com/futureboy_28/levent-uyan

twilight
18-06-13, 17:07
Voooov! Levent nerelerdesin yahu? :)
Süper olmuş UYAN... :)) Nakarata bayıldım...
Ağzına sağlık süpeeer... (Y) ;)

Efsane_1
18-06-13, 19:02
Merhaba!...Hoşgeldin Levent...:)
Hani Tarkan uyandıramadı şu milleti bi de ben deneyim bakalım nasıl olucak dedin de mi?...Uyanır inşallah uyanır...:12::23:

Super olmuş...Gerçekten diyorum...Tarkan şu Gezi parkı için ,,olay yerine'' gitti ya hani, diyorum ki keşke bu şarkıyı orada söylese idi...Ama yinede olsun...Sen söyledin ya, Tarkan kendisi söylemişken oldu sanki...E sesiniz bayağı bi benziyo yani...Hatta ben bi ara ne düşündüm biliyor musun?...Düşündüm de belki Tarkanın Uyan şarkısının remixsini falan değiştirip başka bi tarzda hazırlamışsın dedim...Dedim!...Evet AMA inanmadım tabii...Ama ellerine yüreğine sesine nebiliyim herşeyine sağlık yani...Çok çok güzel olmuş...Teşekkürler Levent!...Bravo

futureboy
18-06-13, 19:27
Sağolun arkadaşlar. Bu şarkı zamanlama olarak tam da söylenmesi gereken zamanda. Doğamız katlediliyor, üç kuruş menfaat için ağaçlar kesiliyor ve kimse dur demiyor. Hani bir hikaye var ya: Dünyanın üzerine büyük bir göktaşı düşecekmiş. Serçenin biri uzanıp ayaklarını yukarı kaldırmış. Ordan geçenler demişler ki ne yapıyorsun? Serçe demiş ki dünyaya göktaşı düşecek ben de ayaklarımla engellemeye çalışıyorum. Senin küçücük ayakların mı engel olacak buna demişler. Serçe de herkes gücü yettiğince yapar elinden geleni demiş... Kıssadan hisse bu dünya bizim. Korumak da yok etmek de elimizde...

Efsane_1
18-06-13, 19:59
Sağolun arkadaşlar. Bu şarkı zamanlama olarak tam da söylenmesi gereken zamanda. Doğamız katlediliyor, üç kuruş menfaat için ağaçlar kesiliyor ve kimse dur demiyor. Hani bir hikaye var ya: Dünyanın üzerine büyük bir göktaşı düşecekmiş. Serçenin biri uzanıp ayaklarını yukarı kaldırmış. Ordan geçenler demişler ki ne yapıyorsun? Serçe demiş ki dünyaya göktaşı düşecek ben de ayaklarımla engellemeye çalışıyorum. Senin küçücük ayakların mı engel olacak buna demişler. Serçe de herkes gücü yettiğince yapar elinden geleni demiş... Kıssadan hisse bu dünya bizim. Korumak da yok etmek de elimizde...

Ay valla helal olsun o serçeye!...E imrenmedim desem yalan olur...Hani biz insanları bırak da o katledilen ağaçlarda nice kuşların yuvaları, nice hayvanların yemi vardır...Yazık günah yani...Senin de dediğin gibi herkes gücü yettiğince bişeyler yapsa eğer dünyamızı kurtara biliriz belki...Evet, tabii ki korumak da yok etmekte elimizde...Hatta benim çok güzel bi deyimim var...Ey insanlar, yatağınızdan kalkarken bi zahmet vicdanınızı da yanınıza almayı unutmayın sakın, ne olur ne olmaz lazımınız olur belki...Herkes bişeyler yapmalı ama iyi şeyler yapmalı...Evet Levent'cim sonuna kadar haklısın...

tarkaseksüel
22-06-13, 00:08
Sen Tarkan'la düet yapmışsın resmen :))

futureboy
24-06-13, 10:36
Sen Tarkan'la düet yapmışsın resmen :))

Teşekkür ederim.