PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gülümse Kaderine 2.Klip Farklı versiyon

delimavi
05-06-13, 11:35
Merhaba Değerli Arkadaşlar. Umarım başlığı yanlış açmadım. Eğer öyleyse affola. Tarkan'ın Gülümse kaderine şarkısının herkesin bildigi dışında 2. bir klibi vardı.Sadece Tv den cekim yapılmış gibi. Ben o klibi aradım ama ne youtube ne baska sitelerden bulamadım. Elinde olan paylasabilir mi acaba ?

twilight
05-06-13, 12:05
Merhaba Değerli Arkadaşlar. Umarım başlığı yanlış açmadım. Eğer öyleyse affola. Tarkan'ın Gülümse kaderine şarkısının herkesin bildigi dışında 2. bir klibi vardı.Sadece Tv den cekim yapılmış gibi. Ben o klibi aradım ama ne youtube ne baska sitelerden bulamadım. Elinde olan paylasabilir mi acaba ?

Selam, 'Gülümse Kaderine'nin 1 adet video klibi var. Yani ben öyle hatırlıyorum umarım doğrudur.
www.tarkan.com Tarkan'ın resmi sayfası videolar gözüküyor Gülümse Kaderine'ninde 1 tane herkesin bildiği, aile içi şiddeti konu alan 3D çekimlerinin başladığı klip var.
Ama öyle bir klip varsa(ki ben görmedim) ekleyen olursa sevinirim.

Sevgiler...

delimavi
05-06-13, 12:09
Ben onu yani söyledigim klibi bir kere trt de izledim. Hatta sunucu '' Gülümse kaderine şarkısının orjinalden bi önceki klibi '' demişti. Zaten bir kere izledim baska yerdede hiç denk gelmedim. Aslında tam manasıyla klipte sayılmaz . Sayılmaz derken ; bi başladılar tek kamera ile tek çekim ile bitirdiler klibi. Cabndan erçetininde vardıya öyle bi klibi aynı onun gibi. Çok karısık oldu kusura bakmayın :)

twilight
05-06-13, 12:40
Ben onu yani söyledigim klibi bir kere trt de izledim. Hatta sunucu '' Gülümse kaderine şarkısının orjinalden bi önceki klibi '' demişti. Zaten bir kere izledim baska yerdede hiç denk gelmedim. Aslında tam manasıyla klipte sayılmaz . Sayılmaz derken ; bi başladılar tek kamera ile tek çekim ile bitirdiler klibi. Cabndan erçetininde vardıya öyle bi klibi aynı onun gibi. Çok karısık oldu kusura bakmayın :)

Estafurullah,kusura bakılacak bir durum yok ortada. Ben sadece halen klibi aklımda canlandıramadım. 10 yıl önce ATV'de Ali Kırca çalışıyordu DUDU zamanında, sanırım 2003ün Ekim yada Kasım ayıydı Atv Ana Haberinde Tarkan 2 video çekti diye göstermişti ama birisi Sorma Kalbim'in birisi ise Gülümse Kaderine'nin klibiydi. Ben 20 yaşındayım ama ondan çok çok çok yıllar öncede hayrandım, tabii hatırlamadığım bilmediğim şeyler de vardır. Hatta o Ali Kırca haberinde Sorma Kalbimi yarıda kesmişlerdi daha sonra Kral'da yayınladılar ikisinide. Ben o sıralar Sorma Kalbimin klibini çok beğenmedim hatta klipte soğuk gelmişti ama git gide sevmiştim. Bilmiyorum belki TRT'nin hazırladığı özel kliptir, hiç birşey diyemiyorum, öyledir kesin böyledir diye. Forumda arkadaşlarda varsa ekleyebilirlerse sevinirim ki bende görmedim sanırım.

Foruma da hoşgeldiniz bu arada.

delimavi
05-06-13, 12:47
İlgin için çok teşekkür ederim. Hoşbulduk. Benim yaş : senin yaş/2 + senin yaş :D onun için çok rahat hatırlıyorum. Hatta şunu söyleyeyim : Hani Gülümse Kaderine klibinde tarkan tv içinde görünüyor ya ; ordaki kız ile erkek Tarkanı tv den izliyor. İşte o tvden oynayan klibi izlemiştim. :)