PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Numberone'da Tarkan rüzgarı esecek...

twilight
14-05-13, 21:10
http://www.numberone.com.tr/tr/haber/numberone-tv%E2%80%99de-tarkan-r%C3%BCzgar%3F.html

Numberone Tv’de Tarkan Rüzgarı

Numberone TV ayrıcalıklı müzik keyfi yaşatmaya devam ediyor

16 Mayıs Perşembe günü saat 17:00-18:00 saatleri arası “On Air” programında Numberone FM Medya Sponsorluğunda gerçekleşen Koç Üniversitesi Bahar Şenliği kapsamında Tarkan özel performansından en özel kareler ve etkinlik alanından özel röportajlar sizlerle…

Not: Facebooktan TarkanColl adminlerimiz haberi paylaşmış ancak yine de forumda da paylaşmak istedim herkesin Facebook'u olmayabilir sonuçta...

Sevgiler... :20:

yeliz zaimoglu
14-05-13, 22:52
internettende izleme şansım varmı ? bizde numberone tv yok..

twilight
14-05-13, 22:55
internettende izleme şansım varmı ? bizde numberone tv yok..

Canlı Televizyon izleme sitelerinde Nr1 vardır, Nr1'ın sayfasında da canlı izle gibi link vardır, yoksa da Youtube'a eklenir zaten... Ayrıca sen izlemesen de olur zaten konserde izledin :D :20: :17:

Şaka yapıyorum tabii :)))

yeliz zaimoglu
14-05-13, 23:35
yaa ben doyamıyorum ki ona izledikce izleyesim geliyor bi kere hahah :)

twilight
15-05-13, 00:06
yaa ben doyamıyorum ki ona izledikce izleyesim geliyor bi kere hahah :)

Hahah olmadı yalnız hahahaha demen lazımdı alaycı şekilde... Anladın sen bacım... :18: :18:

yeliz zaimoglu
15-05-13, 01:25
öfff dalga gecme zaten morelim bozuukk :D

twilight
16-05-13, 18:41
Bu kadar ucuz yayın ve basın organları...

5 ile 6 arası Number One On Air diyor... Tarkan bekleyeceğiz diye kimimiz işten, okuldan, geziden oluyoruz... 5'te On Air başlıyor 17 dakika Justin Bieber, Will.I.Am gibi saçma şarkıcıların videolarını gösterip, Rihannaların dedikodularını yapıyorlar. Koç Üniversitesi diyor, hepimiz ''oooh sonunda'' diyoruz tam başlıyor 3 kızla röportaj yapılıyor 6 tane Tarkan resmi gösteriliyor( ki zaten Tarkan bu resimleri Twitter ve Facebook üzerinden paylaştı) ve programın sunucusu ''bunları faceye yükle '' diyor ve program bitiyor ve yine yabancı WORLD starlara geçiyor..
Yalan haber yapılır da bu kadar mı?
TARKAN adını kullan zaten kralsın. Ama bari hayranlarını düşünsünler biraz. Çok değil 20 dakika gösterseler yatıp kalkıp dua edeceğiz bari mega başlık atmasınlar web sayfalarına herşeylerine... Kral Tv vazgeçtim izlemekten bu andan sonra Number One da bitti.

yeliz zaimoglu
16-05-13, 19:28
Numberone ı kınıyoruz !!

alafrancia
16-05-13, 19:50
benim icin hic de surpriz olmadi !!!! Bizim medya birakin, biizm millet ne zaman Tarkan i promosyon, ya da ovguyle bas etti ??? Hic bir zaman!!
Uzgunum ama Tarkan adini "basitlestirmeye" calisiyorlar. Ben soyluyorum , Tarkan turkiye ye donmeyle buyuk stratejik hata yapti. Kalsaydi askerden sonra Paris te ama olmadi ..... Cunku biz gider Justin Bieberleri, amerikan ozentilerine takiliyoruz, devam etsinler bakalim, sonra da dusunsunler neden Avrupa ya , Amerika ya acilmiyoruz diye.

Acilen Tarkan in Avrupa da yerlesip, "profesyonel" bir ortamada calismasi lazim.
Ama Tarkan oyle gucludur ki hep ayakta kalacak!!!!

rosemary
16-05-13, 23:06
ayyy sinir ettiler...