PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayselim Albümü geliyormuş

Büşra ÇAĞLAR
09-05-13, 22:38
10 Gün İçinde "AYSELİM" Albümü Piyasada.!!!

Sn. Çetin Kırışgil Twitter'da Albüm İle İlgili Bir Haber Paylaştı...
Merakla ve Sabırsızlıkla Bekliyoruz...
:4:
İşte O Yazı: Ayselim albumunde Tarkan firuzeyi fena okumus.busene kizlarin adi firuze..

twilight
09-05-13, 22:46
Ooooh süper haber... :))
Hiç adetim değil ama kalkıp 8 - 9'luk bir şarkıda göbek atabilirim :)))
Haber için sağ ol Firuze... acelen ne bekle? :)))

Büşra ÇAĞLAR
09-05-13, 22:57
Bir gün dönüp bakınca düşler*
İçmiş olursa yudum yudum yudum yılları*
Ağla, ağla Firuze ağla*
Anlat bir zaman ne dayanılmaz güzellikte olduğunu*

Rica ederim Evrim :21:

Zaza
09-05-13, 23:58
Samsun bey 10 gün diyorsa 2 ay sonra çikar bu album :)) ama yinede bi umut.. bekleyip görecegiz

Bu aralar Tarkan konseri de vardi aceba konserde okurmu firuzeyi ne dersiniz ?

Büşra ÇAĞLAR
10-05-13, 00:53
Bence albüm çikmadan Firuze'yi konserlerinde okumaz. Özellikle 11 Mayıs Koç Uni. konsernde okuyacagini dusunmuyorum ama sonraki konserlerde okuyabilir.
Belki bir sürpriz yapar belli olmaz.

Zaza
10-05-13, 01:30
Hatasiz kul olmaz'i album çikmadan önce okumustu ama tepki almisti, bu kez aynisini yapmayabilir. (Hatta haberlerde okuduguma göre, Mustafa Sandal bu yüzden Poll'dan ayrilmis ve DMC ye geçmis)

10 gün sonra keske album çiksada dinlesek :)

twilight
10-05-13, 01:35
Hatasiz kul olmaz'i album çikmadan önce okumustu ama tepki almisti, bu kez aynisini yapmayabilir. (Hatta haberlerde okuduguma göre, Mustafa Sandal bu yüzden Poll'dan ayrilmis ve DMC ye geçmis)

10 gün sonra keske album çiksada dinlesek :)

İyi de Tarkan'ın albümleri HITT ve DMC ortaklaşa çıkıyor.
Mustafa Sandal böyle bir şey yapmaz Tarkan Poll'le albüm çıkarıyor diye şirket değiştirmez.
Zaten arada kavga küslük olduğuna da inanmıyorum. İki sanatçıyı da eşit severim Türkiye'de yetişen 2 dev sanatçı başka da dünyada tanınan yok bence(hem sevindirici hem üzücü durum).

Zaza
10-05-13, 04:11
Yanlis anlasilmasin Tarkan'i sevdigim kadar Mustafa Sandal'ida severim ben (ses olarak Musti bi Tarkan etmesede, tarzini seviyorum)

haber bu :

http://blog.milliyet.com.tr/mustafa-sandal-poll-production-dan-neden-ayrildi-/Blog/?BlogNo=402695

ne kadar dogru bilmiyorum ama mantikli geldi bana (çunku gerçekten Mustafa Sandal bir anda DMC'ye geçti ve Organik albumune baska klip çekmiyecegini söyledi)

twilight
10-05-13, 11:28
Yanlis anlasilmasin Tarkan'i sevdigim kadar Mustafa Sandal'ida severim ben (ses olarak Musti bi Tarkan etmesede, tarzini seviyorum)

haber bu :

http://blog.milliyet.com.tr/mustafa-sandal-poll-production-dan-neden-ayrildi-/Blog/?BlogNo=402695

ne kadar dogru bilmiyorum ama mantikli geldi bana (çunku gerçekten Mustafa Sandal bir anda DMC'ye geçti ve Organik albumune baska klip çekmiyecegini söyledi)

Doğru olabilir. Yoo yanlış anlamadım. Mustafa Sandal - Tarkan yıllardır rakip gösteriliyor, ancak artık ikisinin rekabetini bir kenara bırakıp ikisinin başarısından söz etmemiz lazım bence, yurt dışında erkek şarkıcı olarak Tarkan ve Mustafa Sandal çalınıyor.
Daha önce aralarında tatsız şeyler geçmiş olabilir ancak bu Mustafa Sandal hayranlarının Tarkan'ı, Tarkan hayranlarının Mustafa Sandal'ı sevmeyeceği anlamına gelmez...

4 - 5 yıl önce TarkanColl etiketiyle internette yayınlanan bir video vardı Mustafa Sandal, Tarkan'la küs müsünüz? Sorusuna...
''Yok hayır, gördüğümüz her yerde selamlaşırız, merhabalaşırız her zaman daha yeni bir mekanda onun arkadaşları ve benim arkadaşlarım görüştük, konuştuk, arada kavga durumu yok, medyanın yansıtması yıllardır bu şekilde, size öyle geldiği için (Prim anlamında) bize de iyi geldi kalkıp açıklama yapmadık.'' ki Tarkan'ında Mustafa Sandal'la bir sorunu yok, çok eski bir röportajı var 2003 mü 2002 mi neydi, ''Mustafa sandal, Burak Kut, Serdar Ortaç ve Kenan Doğulu'yla aynı dönemlerde çıktım, onlarda gayet güzel işlere imza attı'' gibi bir şey söylüyordu. Ki Serdar ortaç ve Kenan Doğulu pek ses olarak iyi değiller onları bile beğendiğini söylemiş... Mustafa Sandal ses olarak Kenan'dan ve Serdar'dan en az 2 daha iyi. Burak Kut çok iyiydi ama kayboldu, tahtta Tarkan'ın yıllardır zaten Mustafa Sandal'da Tarkan olacağım diye uğraşmıyor ;)

kartales26
10-05-13, 15:07
Doğru olabilir. Yoo yanlış anlamadım. Mustafa Sandal - Tarkan yıllardır rakip gösteriliyor, ancak artık ikisinin rekabetini bir kenara bırakıp ikisinin başarısından söz etmemiz lazım bence, yurt dışında erkek şarkıcı olarak Tarkan ve Mustafa Sandal çalınıyor.
Daha önce aralarında tatsız şeyler geçmiş olabilir ancak bu Mustafa Sandal hayranlarının Tarkan'ı, Tarkan hayranlarının Mustafa Sandal'ı sevmeyeceği anlamına gelmez...

4 - 5 yıl önce TarkanColl etiketiyle internette yayınlanan bir video vardı Mustafa Sandal, Tarkan'la küs müsünüz? Sorusuna...
''Yok hayır, gördüğümüz her yerde selamlaşırız, merhabalaşırız her zaman daha yeni bir mekanda onun arkadaşları ve benim arkadaşlarım görüştük, konuştuk, arada kavga durumu yok, medyanın yansıtması yıllardır bu şekilde, size öyle geldiği için (Prim anlamında) bize de iyi geldi kalkıp açıklama yapmadık.'' ki Tarkan'ında Mustafa Sandal'la bir sorunu yok, çok eski bir röportajı var 2003 mü 2002 mi neydi, ''Mustafa sandal, Burak Kut, Serdar Ortaç ve Kenan Doğulu'yla aynı dönemlerde çıktım, onlarda gayet güzel işlere imza attı'' gibi bir şey söylüyordu. Ki Serdar ortaç ve Kenan Doğulu pek ses olarak iyi değiller onları bile beğendiğini söylemiş... Mustafa Sandal ses olarak Kenan'dan ve Serdar'dan en az 2 daha iyi. Burak Kut çok iyiydi ama kayboldu, tahtta Tarkan'ın yıllardır zaten Mustafa Sandal'da Tarkan olacağım diye uğraşmıyor ;)

Tamam ben de Mustafa Sandal'ı Serdar ve Kenan'dan daha çok severim burda hemfikiriz ama yiğidi öldür hakkını yeme mustafa sandal'ın sesi serdar ve kenan'dan iyi demek hele kenan'dan biraz ayıp olur.Sen çok sevdiğin için böyle görebilirsin ama ben mustafa sandalın bir çok konserini seyretmiş biri olarak musti'nin sesi her ne kadar şarkılarını sevsem de çok kötü.zaten bunu kendi de kabul edecektir.Bestelerine bayılıyorum yaptığı çok büyük şarkılar var ama ses konusunda katılamam.Ses olarak sinan akçıl seviyesinde olduğunu düşünüyorum.Tabiki yanlış anlaşılmasın sinan akçıl musti'nin tırnağı bile olamaz

twilight
10-05-13, 16:13
Bu arada albüm tam tarih merak edenler olmuştu forumda yeni bir başlık açmayayım da buradan yazayım dedim...
Biletix'te konser etkinliklerinde şöyle bir yazı var,
''Acayipsin, Ölürüm Sana, Karma, Dudu, Come Closer, Metamorfoz ve son albümü Adımı Kalbine Yaz albümleriyle müzikseverlerin gönüllerinde taht kuran başarılı şarkıcı Tarkan, yazın çıkarmayı planladığı yeni albüm öncesi... ''

Yani albüm sürpriz bir şekilde yazın ortalarında gelebilir, belki Adımı Kalbine Yaz' yakın bir tarih olur... :)

Büşra ÇAĞLAR
11-05-13, 13:41
Evrim harika bir haber ins. bu yaz gelir albüm. Albüm gelirse konserlerde hiz kesmeden devam eder . :)