PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocaman mutlulukla herkese merhabaaa

Bushra
09-05-13, 00:39
Öncelikle böyle bir forum olduğunu yeni öğrenmekten dolayı fecii üzgünüm ama keşfettiğim içinde fecii mutluyummm.. :) Adım Büşra, 27 yaşındayım, işim gereği aslında iki şehirde yaşıyorum, istanbul-Ankara.. Mesleğim Tercüman ama tiyatro oyunculuğu da yapıyorum, aynı zamanda organizatörüm :)) 7 yaşımdan beri Tarkan tutkunuyum.. Hayatımdaki yeri de izleri de bambaşka.. Dosya dosya posterleri, kasetleri, sırf onun konserlerinde fotoğraf çekebiliyim diye aldırdığım 36lık pozla dolan eski fotoğraf makinesi, tonlarca resim vs vs..

Tüm bunların arasında yanyana hiç olamamış resmimiz... Hayatta en çok istediğim şeylerden biriydi onunla konuşmak..böyle bir forum olduğunu twittera Tarkan yazıp kim ne yazmış naapmış diye bakarken tesadüfen gördüm ve anında üye oldum.. Mutluluğumu tarif bile edemiyorum çünkü gördüm ki Tarkan ile buluşturmalar da gerçekleştiriliyor burdan.. öyle bişey yaşarsam sanırım gözüm açık gitmemm :)

7 haziran'da ankara konserini öğrendiğimde kaza yapıyodum az kalsın :D afişi bi gördüm arabada çığlık attım, en son Arena'ya geldiği zaman gitmiştim en önden izlemiştim put gibiydim, azıcık dönüp baksın olay bitiyo zaten.. 20 yıl azalmayan tek aşk..
inşallah ankara konseri için de koç üniversitesi konserindeki gibi bi buluşma sözkonusu olur.. Uzun oldu biraz kusura bakmayın :)

Kocaman mutluyum yaa cidden :) kocaman mutlulukla hepinize merhabaaa :)

twilight
09-05-13, 00:55
En iyi Tarkan fan sayfası ve forumuna hoş geldin... Doğru adrestesin, iyi vakit geçirmen dileğiyle... :)

rosemary
09-05-13, 01:42
hoşgeldiiiin...

Bushra
09-05-13, 02:27
hoşbuldukkkk arkadaşlaaar :)

TarkanColl
09-05-13, 19:51
Aramıza hoşgeldin :)

Büşra ÇAĞLAR
09-05-13, 21:22
Hoşgeldiniz :21: güzel vakit gecirmeniz dilegiyle.

twilight
09-05-13, 21:45
Hoşgeldiniz :21: güzel vakit gecirmeniz dilegiyle.

Adaşlar buluşması arada dilek dilemekte bize düşüyor :)))

Büşra ÇAĞLAR
09-05-13, 22:41
:21: Dilektut tabiii, güzel olur.

Bushra
09-05-13, 22:51
Hepinizee teşekkürleeer ÇOK hoşbuldummmm :)