PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : serdar ortaç tarkan'a kafayı takmış...

duygu
25-07-06, 05:23
SERDAR ORTAÇ, TARKAN’A KAFAYI TAKMIŞ:O MEGASTARSA, BEN ULTRASTARIM
25 Temmuz 2006 Salı | 02:58

Önceki akşam Bodrum’daki Fuga Otel’in tenis kortunda bir konser veren Serdar Ortaç, konser öncesi gazetecilerle yaptığı sohbette yine polemik yaratacak açıklamalar yaptı. Konserde tatilcileri coşturan Ortaç’ın hedefinde İngilizce albümü eleştirilen Tarkan vardı.”Mesafe” isimli albümüyle en çok satanlar listesine yerleşen Serdar Ortaç, İngilizce albümüyle eleştirilen Tarkan için, ”O megastarsa ben ultrastarım” dedi.

Bunu halk söylüyor
"Türkiye'nin Megastarı" olarak anılan Tarkan için, "O megastarsa ben ultrastarım. Bunu ben değil albümümü alan halk söylüyor" diyen Ortaç, Tarkan'ın miadını doldurduğunu da dile getirdi. Ortaç'ın bu sözlerine Tarkan'ın ne yanıt vereceği merak konusu.

Tarkan baba ocağında
Rize'de düzenlenen "19. Uluslararası Rize Çay ve Turizm Festivali" etkinlikleri kapsamında, önceki akşam Tarkan konser verdi. Tarkan, 10 yıl sonra geldiği Rize'de Atatürk Stadı'nda düzenlenen konserde, Karadeniz yöresine özgü kıyafetlerle sahneye çıktı. Konser sırasında, babasının köyü olan Rize'nin İkizdere ilçesine bağlı Rüzgarlı köyünde hidroelektrik santrali yapılacağını öğrendiğini belirten Tarkan, "Elektrik lazım, medenileşmemiz lazım ama doğayı katletmeden, ağaçları kesmeden" dedi.

http://www.magazinci.com/icerik/7222/

RaSKaS
25-07-06, 06:21
ne bekkenir ki bu tutarsız heriften kimi zaman tarkan ı över kimi zaman böyle sacmalar ...

Samet
25-07-06, 13:37
uuufff ya bu serdar ortac sinir ediyor beni

arjen22-tarkan
25-07-06, 21:20
yaw bu reklamını yapıyoo yaa

seracan
25-07-06, 21:59
haa tabi tabi petek dinçözde sezenin tahtına adaydı....... :36_1_2:

selin
25-07-06, 22:04
içkili bir anına denk gelmiş heralde röportaj bune ya okim tarkan kim elmayla armudu karıştırmış serdar ortaç

b_a_S_k
25-07-06, 22:11
Flas flas flas! Serdar ortac molfix reklamina uyarladigi sarkisindan sonra simdi de ultra primaya merak sarmis ben ultrayim diye dolasiyor ortalikta
(tşkrlr tarkan_x)