PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Şirince'ye gitti...

twilight
21-12-12, 14:58
Tarkan nereye gitti?

Dünyaca ünlü Türk pop müziği sanatçısı Tarkan,21 Aralık senaryolarına inanıp İzmir'in Şirince köyüne yerleşti...Ünlü sanatçının hayranları kendisinin sosyal platformlardan yaklaşık 1,5 aydır mesaj yazmaması,kendi ekibinden bir üyenin uzun süredir Tarkan'la ilgili bir şey paylaşmaması,Tarkan'ın hiç bir magazin sayfalarında haberlerinin çıkmaması ve uzun süredir şarkı yapmayıp,klip çekmemesi üzerine meraka düşmüşlerdi...Ünlü sanatçı,yaklaşık 3 hafta önce,bir sürü valizini arabaya sığdırarak İzmir'e gitti ve orada yaşamaya karar verdi.

Tüm Türkiye şokta!

21 Aralık senaryolarına inanıp,İzmir'in Şirince köyüne yerleşen Türk Pop Müziğinin Megastar'ı Tarkan'ın hayranları başta olmak üzere,73 milyon Türk halkı şoka girdi!

Annesi ve Ağabey'inden Tarkan'a veryansın!

Dünyaca ünlü pop sanatçısı Tarkan'ın annesi ve ağabeyi ile konuştuk,Neşe Tevetoğlu olay hakkında:''Oğlumla dün telefonla konuştuk.Tanınmasın diye sakal bırakmış ve cübbe - takke takmış,artık müziğe dönmeyeceğini,İzmir'de yaşayıp,21 Aralık'tan sonra orada dini nikah kıyıp gizlice evleneceğini,alkolü bıraktığını,İzmir'in havasının ona iyi geldiğini söyledi.
Ben sözünden döndrümeye çalıştım kendisini,fakat yapamadım.Oğlum eğer beni dinliyorsan,lütfen geri dön.Kıyamet kopmayacak.''derken,ünlü pop şarkıcısının ağabeyi Hakan Tevetoğlu olayla ilgili:''Tarkan böyle bir şey yapmaz.''dedi ve konuyu kapattı.

:18: :18: :28: :28:
Sizde saf saf okudunuz de mi? :)))
bravo

soheyla320
21-12-12, 18:39
Okudum (superdi)ama gercekten nerdesin tarkan ne olur don artik