PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a Dileklerim.../My wish to Tarkan...

twilight
20-12-12, 13:17
Biz seni çoook sevdik...Sevdik doğru ama,biz seni asla,
- Dünyanın en iyi Türkçe müzik söyleyen şarkıcısı diye sevmedik!
- Biz seni,Türkçe'yi tüm dünyaya öğrettiğin ve Türkçe'nin konuşulmasını arttırdığın için sevmedik.
- Biz seni,bu güne kadar yapmış olduğun onlarca albüm,okuduğun,bestelediğin yüzlerce şarkı için sevmedik.
- Biz seni,her ne kadar hepsi hit olmuş olsada,şarkıların için sevmedik.
- Biz seni 21 yıldır,başta Pop olmak üzere tüm müzik,tüm müzik akımlarını değiştirdin hepsine ayrı bir renk kattın diye sevmedik.
- Biz seni,Türkiye'den 4 odayı kaplayacak kadar ödül,Avrupa - Asya ve Amerika'dan bir oda dolusu ödül,başarı veya ünvan aldın diye sevmedik.
- Biz seni,Türkiye'de Pop'un kralı,Avrupa'da ve Asya'da dünya starı,Amerika'da,müzik sektörünü değiştiren Türk olduğun için sevmedik.
- Biz seni,sadece ''Hüp'',''Kuzu Kuzu'',''Dudu'',''Hepsi Senin Mi?'',''Şımarık'',''Kır Zincirleri'',''Ay'',''Ölürüm Sana''ve ''Salına Salına Sinsice''gibi tüm dünyaca tanınmış şarkıların olduğu için sevmedik.
Doğru,biz seni 21 yıldır çok sevdik...Yaptığın müzikle,kliplerinle,her tarzı yorumlamanla,Türk,Rus,Fransız,İspanyol,Amerikalı,Y unan,Hollandalı diye kimseyi ayırmadan hepsine Türkçe şarkılar söylettirdiğin için sevdik ama,bunu herkes yapabilirdi,seni biz,
- Dünyaca ünlü bir sanatçı olmana rağmen,hiç bir zaman Türkiye'yi bir kenara bırakmadığın,ve Almanya doğumlu olmana rağmen,her zaman ''Benim vatanım Türkiye'dir.''deyip,Türkiye'ye asla ihanet etmediğin için,
- En genç yaşta,belki de kimsenin yapamayacağını yapıp,Dünya starı olmana rağmen,hiç bir zaman kendinle övünmediğin,''Artık dünya starı oldum.Artık albüm çıkarmayayım.Her şeyi bir kenara bırakayım,ve kral tahtımda oturayım''demediğin için,
- Aslında halka o kadar uzak olmana rağmen,diğer şarkıcılar gibi,yolda seni gören bir kişinin senden imzalı fotoğraf istediği zaman,yada resim çekinip,sarılıp öpmek istediği zaman,kapris yapmadığın için,
- Seni sevenlere her zaman iyi yaklaştığın,ve seni sevmeyenlere,senden nefret edenlere bile,hatta senin hakkında atıp tutanlara,küfür edenlere bile,hiç bir zaman laf atmadığın,söz söylemediğin,ve sadece:''Kendi işime bakarım,benden daha iyisini bilen varsa,buyursunlar yapsınlar,ben de onları alkışlayım.''tavrını aldığın için,
- İnsanları,doğayı,hayvanları,bitkileri,çiçekleri,ağ açları koruduğun,onları sevdiğin,-ve bir çok kişi bilmese bile-,PETA,Doğa Derneği,Unicef,Nat.Geographic,Depremzedeleri Koruma ve Kollama gibi bir çok hayır kuruluşuna destek verdiğin,ama aynı zamanda,sana karşı sorulan:''Neden okul yaptırmadın?''sorusunca,bunları ön plana sunmadığın için,
- Hakkında çıkan onlarca spekülasyon ve asparagas haberlere cevap vermediğin,hakkında çıkan eşcinsel,asker kaçağı ve uyuşturucu bağımlısı haberlerini,doğrulamadığın/yalanlamadığın için hakkında daha da çok büyütülen bu tür dedikodulara rağmen,sana eşcinsel diyenlerden daha çok erkek,asker kaçağı diyenlerden daha çok vatan sevgisine sahip,uyuşturucu bağımlısı diyenlerden,daha az zararlı alışkanlığın olduğu(Tarkan'ın 20 yıldır bir pavyon,bar gibi gece klübünden son derece alkollü,dağıtarak çıktığını,yada kumar masalarında kol çevirme,briç gibi oyunları oynarken,hatta abartmıyorum 20 yıldır sanat hayatında olan bu adamın,5 adet sigaralı fotoğrafını bile bulamazsınız)için,
- Her şeyden önce insan,sonrasında tam tabiriyle,''adam gibi adam'' olduğun için,
- Ve hani dedik ya;sadece dünyaca ünlü şarkılarınla değil,adı-sanı bilinmeyen şarkılarınla bile,''Kıl Oldum Abi''nle,''İnci Tanem''inle,''Asla Vazgeçemem''inle,''Çok Ararsın Beni''nle,''Usta - Çırak''ınla,''Bekle''nle,hatta benim,en vasat bulduğum(Tarkan'ın söylemesiyle ilgili değil,söz - beste olarak),''Acımayacak''la bile sevdik.
Tarkan,bu gün olmasaydı,tek Pop değil,hiç bir Türkçe müziği dinlemezdim,dinlesem bile tat alamazdım...Tarkan,iyiki hem insan olarak,hem yardımsever kişilik olarak,hemde dünya starı olarak varsın...20 yıldır zaten,hem sesin,hem fiziğin,hem müziğin,hem danslarınla gerek Türkiye'de gerek dünyada 1 numara oldun,20 sene sonrada,50 sene sonrada,hatta öldükten yıllar,on yıllar,yüz yıllar sonra bile,1 numara olursun inşallah...Adın zaten şu ana kadar,dünyaya kazıldı,biz 2 nesildir senin şarkılarını dinliyoruz,bundan sonra ki 7 - 8 nesilin de adını ''Dünyaca ünlü starımız Tarkan''diye anarak,dinlemesini ve tüm dünyaya yıllar sonra tekrar kazılmasını temmenni ederim...

Seni,zaten her zaman,yaptığın mükemmel şarkılarla,kötü şarkılarla(bence yok ama) berbat denilebilecek şarkılarla bile sevdi(m)k...Umarım her daim,mutlu,huzurlu,sevgi dolu en önemlisi adam gibi adam olursun...Bu efendi kişiliğini sana ne derlerse desinler asla bozma...Zaten ki inanıyorum bozmazsın...

Bizi asla,sen'siz bırakma...
:22:

soheyla320
20-12-12, 14:31
resmen icimdekileri anlatmissin Bu yuzden cok farkli bir insan bence her kes onun bu tarafini ornek almali ah keske tarkanda bunlari okusa

twilight
20-12-12, 14:56
resmen icimdekileri anlatmissin Bu yuzden cok farkli bir insan bence her kes onun bu tarafini ornek almali ah keske tarkanda bunlari okusa

Canim,tesekkür ederim katildigin icin yorumlarima... :21: Neden bilmiyorum ama,forumda ben mesaj yazinca,katilanlari özellikle cok sevdigim insanlarin bana katilmasini cok seviyorum,seni cok seviyorum biliyorsundur,ve yorumlarima katildin icin tesekkürler ve tabii ki sevgiler... ;) Soruna gecince:

Benim bilgilerim ve 6.hislerim coook kuvetlidir,Tarkan bu siteyi takip ediyor,etmese bile tarafindan bir kac kisi tarafindan takip ettiriliyor...

Hatirliyorum,bu siteye HITT'den üye olan,Tarkan'in korumasi Levent Agaoglu,eski web-master'i(hala calisiyor mu?bir bilgim yok) Sertouch(sertaç pişkin),masör Adem Kuvvetli tarafindan bu sitedeki her yazilanlar okunuyor,inceleniyor,ve - tabi ki hakaret,agir suclama,yalan - yanlis bilgiler ve/ve ya Tarkan'i,calisanlarini ve fanlarini karalayan yazi/lar yazilmadigi sürece - Tarkan'a iletiliyor...Onlarin kullandiklari nick(isim)leri zaten,bir konuda(konuyu bulamasam da simdi),aciklanmis ve ''Evet''denmisti...O kisilere arkadaslik gönderemiyor,veya ö.m atamiyorsun ancak bu siteye üye olduklarini biliyorsun ve ''Tarkan okuyor yazilanlari''diye iç geçirebiliyorsun...Ayrica,Tarkan'in yiğeni Serap da bu siteye cooook eskiden beri üyedir... :21:

Haa,şayet,o saydigim isimlerden Tarkana iletilmese bile(ki eminim iletiliyor),forum adminimiz TarkanColl,HakanÇelik,moderatörlerimiz **MegaStarkan**,badboyserkan tarafindan Tarkana bilgiler veriliyor(kanimca),hatta TarkanColl bundan aylar önce Tarkan'la görüştüğünü(telefon vasitasi ila),ve Tarkan'in forumdan haberi oldugunu ve bir gün kamera ile baglanip fanlari ile görüsme istegini söylemistir...(sanirim 2008 olmasi lazim)

Bu website aslinda 2005e kadar dayaniyor,2006da da Come Closerdan bir iki hafta önce forum acilmisti,o zamanlarda Tarkan bu forumu bilmese bile,su an coktan girmistir...Ki internete kendi adini muhakkak yazip,fan sayfalarina girmistir diye düsünüyorum... :) Tarkan'in 2010 yilinda verdigi Istanbul/taksim konserinde forumda Chat odasi acilmis,
bizler tarafindan ''dans etmemesi''elestirilmis,ve Tarkan o konserinde ''Yağmur yağdığı için dans etmiyorum,sakın yanlış anlaşılmasın''demiştir.Ki bu konseri 15 ila 20 dakika arası internet ve Tvler yayınlamıştır...

Bu ve bu gibi örneklerden anlayacağım(n)ız gibi Tarkan'ın bu siteden haberi var... ve takip ediliyoruz... :)

soheyla320
20-12-12, 15:25
Gercektenmi ne guzel peki niye yazmiyor yigenini resmi varmi senf

twilight
20-12-12, 15:33
Gercektenmi ne guzel peki niye yazmiyor yigenini resmi varmi senf

Valla bilmem ki,Tarkan herhalde inanmayacaklar diye düsünüyor...Yada bağlı kalırım diye korkuyor bu sayfaya :28:
Çünki üye olmadan da okuyor olabilir,üye olmadan sayfa içeriklerini görmek mümkündür.

Yiğeninin resmi yok,ama sosyal platformlarda bulabilirsin...Soyismi Tarkan'ın soyadiyla ayni... :20:

soheyla320
20-12-12, 16:01
Orasi dogru inanmayizda tarkanin yazdigina ben yigenini sormustum madem uye niye yazmiyor

rosemary
20-12-12, 23:27
twilight benimde hislerime tercüman olmuşsun.doğrusu edebi yönüm pek kuvvetli olmadığı için bu kadar şey yazamıyorum ama aynı düşünceleri paylaşıyoruz

twilight
20-12-12, 23:51
twilight benimde hislerime tercüman olmuşsun.doğrusu edebi yönüm pek kuvvetli olmadığı için bu kadar şey yazamıyorum ama aynı düşünceleri paylaşıyoruz

Estafurullah,elimden geldiğince yazmaya çalıştım...:) Bak hatta,sana şiir yazdım :)))

Sen üzülme,sadece mesaj yaz,elinden geldiğince,
Rosemary'cim sakın,yazı yazamıyorum diye küsme.
Bana mesaj yaz,açtığım(açacağım)tüm konulara,
Ben edebi yazarım,hepimizin yerine!

:28: :18:

rosemary
21-12-12, 03:10
hahaha çok beğendim tamam öyle yaparım.şiir için de teşekkür ederim :20:

cover
24-12-12, 05:11
bir tane oglan bizim tarkanin kis günesi sarkisin söylemis bizimde desteklememiz lazim, fevkalade süper bir sekilde söylemis. Nerde tarkanin ismi varsa deteklemeliyiz....insallah herkes begenir :)

http://www.youtube.com/watch?v=EISBr2RuF1k