PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TarkanColl'ü neden bu kadar seviyorsunuz?

twilight
19-12-12, 17:23
Arkadaşlar,bu foruma uzun süredir üyeyim...Ve bu tür bir anket açmak yapmak geldi içimden...Anket seçeneği yok,anket süresi yok,ankete bir den fazla cevap verebilirsiniz,ama başka bir üyenin yoruma karışmak yok... Kurallar zor biliyorum :) Ancak,eğlenceli olacak,başlayalım o zaman...Soru şu:TarkanColl'ü neden bu kadar seviyorsunuz?Yada sizi TarkanColl'de çeken şey nedir?Yada şöyle diyim?Neden bu forumdasınız onlarca Tarkan forumu varken...Cevaplar sizden...Tabii ki önce benden :D
Benim cevabım 3 tane olacak:

- Öncelikle Tarkan arşivi olduğu için,bunu biraz açmak istiyorum.Tarkan'la ilgili 1997 yılından beri,ne varsa topladım,CD,kaset,resim,video,fotoğraf,poster,derg i,kartpostal...Sanırım,bilgisayarımda 10000 adet Tarkanla ilgili(belki daha fazla)resim,400 adet video var...Ancak,Tarkan'la ilgili bilmediğim şeyleri,görmediğim resimleri videoları,burada gördüm...Tarkan'ın bir çok fan sitesine üyeim ve şunu söyleyebilriim ki,Tarkan.Com'da bile olmayan,belki de Tarkan'ın göremediği resimler bile var... :) O yüzden bu site benim için çok önemli.

- 2.si her bu forumda bir çok Türk ve yabancı hayranla tanıştım.Yabancı fanlarla sadece,Windows Live Messengers,Facebook ve Twitter üzerinden konuşma fırsatım olsada,Türkiye'de yaşayan özellikle Bursa fanlarından bir çoğu ile 2011,Bursa - Merinos Tarkan konserinde tanıştım...Ve bir çoğuyla çok iyi arkadaş olduk.Görüşemediğim bir sürü fan var,ancak onlarla da eğer Istanbul da bir konserine gitme gibi durumum olursa,belki Harbıye belki baska,kesinlikle aklimda en az 10 kisi var görüsmek istedigim... Ve tabii ki,Tarkan bu foruma ha geldi,ha gelecek diye,yıllardır foruma üyeyim.Gelsede gelmese de,ben onu çoook seviyorum,tabii ki TarkanColl fan sitesini de... :)

- Ve son olarak,TarkanColl Tarkan hakkında kurulan belki ilk en büyük kapsamlı site.Şu an tarkan hakkında,yerli ve yabancı 5000 adet site bulursunuz,Facebookdan,Twitterdan,keza Googledan...Ancak,hiç biri Tarkancoll olamaz...Çünki bu sayfanın kendisine ait bir çok özelliği var...Mesela,adminlerimiz çok iyi ve yetenekli,genç ve çalışkan admin ve modaretörlerimiz var,her yaştan kitleye hitap eden bir sanatçının sitesinde yönetici oldukları için,Tarkan kurallarına göre yaşıyorlar.Örnek verelim,Tarkan'ı sevmeyen bir sürü sanatçı var.Değil mi?Var yani.Örneğin;Okan Bayülgen...Nasıl bu sayfada Tarkan'a hakaret edip atıyorum,ceza alırsan,yada uyarı alırsan,Okan bayülgen'e de hakaret edersen aynı cezayı alırsın.Anlatabiliyor muyum?Yani çok adil bir yönetim,ve teknik ekip tarafından modere edilen bir sayfamız var.MP3,DivX tamamen yasak.Bunları diğer Tarkan fan sayfalarında 30 saniye paylaşılabiliyor.Hatta bazı sayfalarda mesela Rusyada Tarkan adına kurulan ve üye olduğum bir sayfada Tarkan'ın 9 albümünün download halinde linklerini gördüm ve üzüldüm tabii ki.Burada bırakın Tarkan'ı,en absürt bir şarkıcının şarkısının 10 saniyelik ''Rapidshare''halinde indirmeli linkini koyun,forumdan uzaklaştırma alırsınız...
Forum'da aslında çok güzel kurallar var...''Katı''gözüken kurallar,aslında mantıklı ve gerekli kurallar bence!Teşekkürler TarkanColl herşey için...

Sıra sizde... :)

soheyla320
19-12-12, 18:00
Bir kere cok kaliteli ve genis ozelikle dumadigim bir cok eski haberleri ve resimleri gormek beni cok mutlu ediyor senide kiskandim bir suru videon var

twilight
19-12-12, 18:03
Bir kere cok kaliteli ve genis ozelikle dumadigim bir cok eski haberleri ve resimleri gormek beni cok mutlu ediyor senide kiskandim bir suru videon var

:28: Ahahaha...Kıskanılacak kişi ben değilim kii :18:
Evet,Tarkan hakkında bir çok video ve resme sahibim ama,bu resimdeki adam kıskanılacak kişi yani Tabii ki :54: :))
:29:

soheyla320
19-12-12, 18:27
Dogru soyluyorsun evrimcim ama bizim onu zaten seviyoruz o da bizi sevindiriyor digerleride kiskansin