PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuzenimin arkadasinin anisi!

twilight
15-12-12, 19:18
Arkadaslar,sabahleyin forumda ''kuzenler''imle fotografimi eklemistim... Bkz : Hayran Fotoğrafları...Kuzenimin Tarkan'la ilgili 2 anisi var,birisi tanisma 1si konser...Ama öncelikle kuzenimin arkadasinin adi pelin...Kendisi Tarkan'ın hayranı(Ta ki Tarkanın çıktığı yıldan dek ve 1992deki ilk klibi Kıl Oldum Abi ile tanımıs kendisini yası 29 yani düsünün artık),ve Tarkan'ın fan sayfalarını takip ediyor(üye degil),ve benden bu anilari anlatmami ve TarkanColl ailesine icten dileklerini sunmami söyledi... :) Simdi anilarina gecince:

Kendisi bir cok kere,Tarkan konserine gitmis ve bir cok kezde en önden izlemis(oturmali ve ayakta olan konserleri de)ve Bursada yasadigindan,1998 yilina kadar hic bir sehir disi konserine gidememis...1998e dogru Tarkan'in,Istanbulda verdigi bir konser varmis ve bunun tarihini tam hatirlamiyor kendisi...Annesi ve agabisi ile gitmisler bunlar konsere...
Annesi zaten deli,ama kendisi catlagin birisi olunca,Tarkan sahneye cikinca,sizce bu ne yapar?Kosarak sahneye firlamis... Tarkana sarilmis öpmüs...Korumalari bile atlatmis yani...Korumalar kolundan tumasina ragmen napisinlar o zaman 15-16 yaslarinda kiz engel olamazsin ki...Neyse,sarilmis öpmüs...Kulagina bir seyler fisildamis:Onu cooook sevdigini,ve bir gün pop müzik dalinda kralice olup onunla düet yapmak istedigini...
Deli bu kiz,kafayi yemis... :) O konserde sanirim,Sezen Aksudan bol bol bahsetmis Tarkan,ve Pelinde buna;icten icten''O sezeni öldürmez miyim?O sezenin yerinde ben olsam Tarkanla evlenmizmiyim'' gibisinden ucuk hayaller gecirmis...

Tarkan 1999da,biliyorsunuz ki yurtdisina gidiyor...Bizim bu şaşkın ise,o zamanlar tarkana birsürü aşk mektubu yazmıs...Ve haliyle hic bir cevap alamamis...Tarkan asker kacagi ilan edilince,bu Pelin,her gün aglamis,olmaz, olamaz ne kadar sacma diye düsünmüs...Hatta Tarkan yüzünden birisiyle coook pis kavga etmis...Tarkanin asker kacagi olup olmadigi hakkinda!Neyse,Tarkan yurda dönüyor..Askerligini yapiyor 3 güzel albüme imza atiyor...Karma,Dudu,Come Closer...

Vee...Tanismaya geldi simdi,Tarkan Come Closer zamaninda,yurtdisi ayagi öncesi bir Istanbul konseri vermis...Bu konsere bizim ki yine bilet almis ve tabii ki önlerden dinlemis...Ama konserden öncesi,ne yapip ne edip Tarkanla görüsmem gerekiyor diye düsünmüs...Ve korumasindan rica etmis...Korumasi diyor cünki adini bilmiyor...Levent abi degil cünki,resmini falan gösterdim onun,O degil dedi...Daha kilolu bir adammis...valla bende tanimiyorum birisi aydinlatabilir bizi...Yalvarmis iste ona,ancak ''olmaz''yaniti almis...
Aglamaya baslamiz bizim ki...Hemde salya sümük...Bakin Tarkana önemli bir seyler söylicem,isterseniz sizde yaninda gelin falan filan yok anam yok...Olmuyor...Ancak pes eder mi?Etmez...Vokalisti o zamanlar sanirim Cenk diye birisiymis..Yukarida provalar falan yapiliyormus sahnede,cenk de onun arkadasinin tanidigi miymis neymis...Iste görüsmüsler,rica etmis...Korumalar onay vermeyince Cenk buna demis ki:''Ben konusurum onla''falan...Neyse,onay alinmis ama sadece 3 dakika verilmis izin...

Bizim pelin iceri girmis(kapidan)bir ayna gibi bir sey varmis...Orada sacini basini falan düzeltirken simdi cok sasiracaksiniz...İceri Tarkan girmis... :4: Aynada Tarkani farketmis,ama bir anda sok olmus ve kipirdayamamis...Tarknn ona ''Merhaba canim''demis.
O anda bizim ki,agliyor ve ciglik cigliga ''Tarkannnnnnnnnnn''diyor...Sariliyor ona...Eskilerden falan bahsediyorlar o ilk olaydan falan tarkan ''aaa o senmisin''diyor...Pelin gülüyor evet gibisinden kafasini salliyor...2 albüm imzalatiyor Tarkana...Ancak fotograf makinasi veya,kamera alinmasi yasak oldugu icin Tarkanla fotograf cekinemiyor,ancak orada bir yetkili ikisinin resmini cekiyor...Fakat o resimin Tarkan cephesinde kalmasini istiyor Pelin ve ekliyor:''Baktikca beni hatirla''gibi bir sey diyor...O 3 dakikalik konusma süresi 6 dakika gibi bir süre oluyor...Tarkana yabanci bir starla düetten tutun,sezen aksuya kadar,bir ara uyguladigi diyetten tutun,Nese hanimdan yedigi yemeklere kadar hepsini soruyor ve tabi ki not aliyor bir deftere...Neyse,konser basliyor...Konseri izliyor ve bu sevincle eve dönüyor...

Pelin su an 29 yasinda,evli...Ancak esi,Tarkani hic sevmiyor...Ayrica pöfür pöfür sigara iciyor...
Tarkani pelin hala seviyor...Ancak esi istemedigi icin Tarkan albümleri almiyor,sadece esi yokken internetten(Youtube)gibi sitelerden Tarkanin sarkilarini izliyor,dinliyor...
Ve...Eger o 2 imzali albüm ne olmus derseniz?Tabii ki gaddar esi tarafindan baska birisine armagan edilmis...Ve o kisi albümleri Tarkani sevmedigi icin cöpe atmis... :6:

Iste böyle,kiz üyeler siz siz olun sakin evlenmeyin...
Bu arada bu anlattiklari icin Pelin ablaya ve kuzenime cok tesekkür ederim...
Forumu kuzenim takip ediyor... Üye degil...
Ona da sevgi ciceklerimi yolluyorum... :22:

soheyla320
15-12-12, 20:56
Supersin ya iyiki varsin bir de o notu bizimle paylasirmisin ozelikle anesi ile ilgili ne anlatmis merak etim

twilight
15-12-12, 21:13
Supersin ya iyiki varsin bir de o notu bizimle paylasirmisin ozelikle anesi ile ilgili ne anlatmis merak etim

Notlar,CD'ler,Tarkanin resimleri,posterler,videolar...Pelin ablanin esi Baris tarafindan hepsi cöpe atildi..Bazilari yakildi,bazilari verildi...Bazilari ise bana verdi...Bana verdikleri seyler imzali degil,Özgürlük İcimizde'nin cogu kimsede olmayan CD'sini verdi...Yanlis duymadiniz,kaseti degil!
CDsini...Annesine anlattiklari iste konser sirasinda ve bulusmada yasananlar...Tabii biraz abartili anlatmayi seven birisi Pelin abla.... :) Artik nasil anlatti bilemem,ama ben annesine sorarim yilbasinda görüsürüz zaten onla... :)
Bu arada baris eniste de eskiden(bayagi bi eskiden)tarkan hayraniymis,sonra o malum fotolar cikinca Tarkani bir cirpida silip atmis...
Evlendigi zaman Pelin ablanin,Tarkan hayrani oldugunu bilmiyormus,bir gün eve geldiginde Tarkan sarkisinin bangir bangir acik oldugunu duymus ve bütün ne var ne yok,yakip atmis... :/
Aslinda Pelin abla bosayacakmis onu,ama coooooooook sevdigi icin,ve tabii ki ailesinden korkutugu icin,bosamamis...

Hikaye bu...

soheyla320
15-12-12, 22:02
sen bir meleksin beni cok mutlu etin tekrardan iyi ki varsin

twilight
15-12-12, 22:07
sen bir meleksin beni cok mutlu etin tekrardan iyi ki varsin

Estafurullah,öyle bir iddia'm yok...Eger genele alirsak,Tarkan hayranlari zaten dünyanin en iyi insanlaridir.(Kisilik olarakda,fanlik olarakda)...
Mutlu olmak herkesin hakki,tabii ki....Sende iyi ki varsin...Rica ederim.... :)

soheyla320
15-12-12, 22:23
abartmazsam sen tarkanin anesi ile konusmussundur tarkanla igili neler anlatir

twilight
15-12-12, 22:38
abartmazsam sen tarkanin anesi ile konusmussundur tarkanla igili neler anlatir

Hayır;
Sadece Tarkan'la 2011 yilinda tanistim...Nese hanimi sadece isim ve sima olarak taniyorum...Yüz yüze görüsmedim...
Görüsmeyi tabii ki cok isterim.

soheyla320
15-12-12, 22:40
yinede sagol

rosemary
15-12-12, 23:46
valla adaşım için zor bir durummuş.eşi ne yaparsa yapsın içindeki sevgiyi silemez bence boş yere kıskançlık yapıyor

soheyla320
16-12-12, 16:11
Benim ablamda onceden tarkanciydi ama esi kiskanc oldugu icin yavas yavas sogudu