PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkancoll.com

soheyla320
15-12-12, 11:45
olan dergi bolumundeki ropoqtajlari nasil okuya bilirim

twilight
15-12-12, 11:52
Selam arkadasim...
Öncelikle,cok yanlis konu basliklari ve konu icerigi yaziyorsun...
Konularin basliklari,yazinla ilgili olmali...Sitede bazi kurallar vardir,ki bizim sitemizde de öyle...
Hic kimse seni durduk yere,uyaramaz,siteden banlayamaz,ama sen israrla,yönetime zit geliyorsan,uyari alirsin,
Ve sonrasinda süreli/süresiz uzaklastirma alman mümkün...
Konulari lütfen alakali yerlere,alakali iceriklerle acalim.
Daha önce actiginiz konunun adi ''Isyaaan'' ama icerik tamamen farkli.Anlatabiliyor muyum?
''Forum kurallarini''lütfen okuyun!Yeni üye olabilirsiniz,ancak bu sizin her daim yanlis yerlere konu acip,
Alakasiz konu basliklari acacaginizi göstermez!
Sorunuza gelince,''Tarkan''ın kapak oldugu dergileri zaten burada hepsini yayinlamak mümkün degil,
Sayet,Tarkan sadece 1994ten 2000 yilina kadar 100e yakin dergide kapak oldu ve röportaj verdi.
''Eski''tabiri edilen o yillardaki roportajlari ''nostalji'' bölümünde,bir cogunu bulabilirsin.
Ama sanmiyorum ki hepsini bulasin...
Yeni röportaj ve haberler zaten hemen yayinlaniyor...
Ayrica,Facebook üzerinden TarkanColl.com u takip et!
Orada bir cok seyi bulabilirsin.

soheyla320
15-12-12, 12:22
Cok ozur dilerim beni defalarca uyardin tesekur ederim cok iyisin

twilight
15-12-12, 12:31
Cok ozur dilerim beni defalarca uyardin tesekur ederim cok iyisin

Estafurullah benim uyarı verme gibi bir yetkim yok...
Sadece,forum üyesiyim...Uyari verme yetkisi forum adminlerimiz;TarkanColl,HakanÇelik;
Modratörümüz **MegaSTaRkan**,ve yari - modlar Hilfa,Xurush Nine ve badboyserkan'a aittir.
Ben sadece;fikrimi söyledim...

soheyla320
15-12-12, 22:38
eskiden derginin ustune tikladigimda acilirdi ve yazilanlari okuya biliyordum ama simdi olmiyor

twilight
15-12-12, 22:40
eskiden derginin ustune tikladigimda acilirdi ve yazilanlari okuya biliyordum ama simdi olmiyor

Evet,Tarkancoll(Ebru abla),forumun host ayarlarini degitirdi yani yükseltti...
Bende bu konu hakkinda bir elestiri yapmistim zaten bakabilirsin forum yönetimi - elestiriler konusunda... :)

soheyla320
15-12-12, 22:51
ebru abla ne olur duuuuuuuuuuuuuuuuy bizi