PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni bir albüm geliyor...(Galiba!)

twilight
13-12-12, 20:38
Arkadaşlar,''Ölürüm Sana''albümünden beri,Tarkan'la çalışan çok ünlü bir isime mail attım...İsmini vermek istemedi...Sadece şunu söyleyebilirim ilk harfi ''M'' olan birisi...
Çoğu albümde vardı,araştırıp bulabilirsiniz... :) Benim gönderdiğim ve bana gönderilen mailleri hiç elimi bile sürmeden,kopyalıyorum...

Ben :Merhaba,ben Tarkan'ın en iyi fanlarından biriyim...Tarkanın,
bu seneler içerisinde çıkartması beklenen bir albümü var mı?
Sevgiler Evrim...

M :Size de,Merhaba;şu an zaten T.T'in bir kaç şarkısı hazır,
benim bildiğim kadarıyla,2013ün Yaz aylarında çıkaracağı bir albüm
var ki.Tarkan yine sürprizlerle geliyor!Hazır Olun :)
Size de Sevgiler...

Ben : Peki son bir şey daha soracağım,bu yazdığınızı Tarkan'ın ünlü
fan sayfasında yayınlama şansım var mı?İzin verirseniz çok sevinirim...

M : Tabi,ama ismimi vermemenizi istiyorum...Gerekli bir kaide olmadığı
taktirde! Sevgiler...

Ayrıca bir kaç daha kanıt sunmak gerekirse,isim de verilip;
- Altay,Alp,Can ve Ayhan abimizden uzun süredir ses çıkmıyor,umarım stüdyolardadırlar...
- samsundemir ''Cok yakinda yeni albümler,starlar...''gibi bir sey yazmisti Twitterda,ben soru sorunca cevabını alamadım... bunu yazali bayagi bir oldu,ama insallah o starlar arasında TARKAN da vardir...

Benden haberler bu kadar... ;) :29:

rosemary
13-12-12, 21:36
evet zamanı geldi artık.yazın olması bence de daha iyi...

alafrancia
14-12-12, 02:21
umarim album bu yaz cikar. AKY den sonra 3 sene olacak, artik bence dogru kadar. Tarkan Sezen le calismisitir umarim, dunya yi kasip kavuran bir album olsan , ve tabiki DUNYA TURNESI,

Beklemekten baska bir caremiz yok ...

twilight
14-12-12, 02:26
umarim album bu yaz cikar. AKY den sonra 3 sene olacak, artik bence dogru kadar. Tarkan Sezen le calismisitir umarim, dunya yi kasip kavuran bir album olsan , ve tabiki DUNYA TURNESI,

Beklemekten baska bir caremiz yok ...

Valla arkadasim,ben de Sezen Aksudan,Nazan Öncelden,Yildizdan ve Mete Özgencilden sarki almasinin yanindayim!
Ve ''Asla sarki almasin''dedigim bir isim varki o da Mithatcan...Maalesef,''acimayacak'' gelmis gecmis en kötü sözlü sarkilardan...
Belalti diye söylemiyorum bunu,Serdar Ortac yada her hangi bir bar sarkicisi yapsa,dinlemeyi birak,duydugum zaman kapatirim sarkiyi...
Ancak Tarkan'in ''Aaaaaah kalbin''ve ''Şansım varsaaa'' gibi kisimlarinda yaptigi bol alaturka nagmeleri asla gözden kacmiyor...

alafrancia
14-12-12, 02:58
evet haklisin twilight, hep bunu demisimdir Sezen le calissin , tekrar 98 lere doneriz ve Tarkan i Kral tv muzik odullerinde degil ama World awards ve MTV music awards larda gormek isteriz cunku neden ?? Bunu yapacak kapasite var..

twilight
14-12-12, 03:06
Ben acikcasi Dünya Müzik ödüllerinin de ''Mantikli'' veya ''adil'' olduguna inanmiyorum...Eger dünya capinda bir ödül alacaksa,ya Grammy,ya Billboard olmali!

futureboy
14-12-12, 13:08
Ayhan Günyıl'ı eleyebilirsin çünkü o kendi albümünü yapıyor.

twilight
14-12-12, 13:20
Ayhan Günyıl'ı eleyebilirsin çünkü o kendi albümünü yapıyor.

Ama hala Tarkan'a gitaristlik yapmaktadir kendisi...
Evet,albüm çıkarmış olabilir ki daha bir çok Tarkan ekibinden insan(Alp,Can sengün),albüm cikarmisti...
Neyse,onlardan uzun süredir ses cikmiyor...Umarim yeni albüm en gec Eylül 2013,piyasada olur!

futureboy
14-12-12, 13:40
Ama hala Tarkan'a gitaristlik yapmaktadir kendisi...
Evet,albüm çıkarmış olabilir ki daha bir çok Tarkan ekibinden insan(Alp,Can sengün),albüm cikarmisti...
Neyse,onlardan uzun süredir ses cikmiyor...Umarim yeni albüm en gec Eylül 2013,piyasada olur!

Hayır demek istediğim şu an kendi albüm çalışmalarıyla meşgul. Facebook'ta kayıtlı bende ve bugün yeni albümün ilk gitar kayıtlarını yapıyoruz diye yazmış duvarına. Yani Tarkan'ın albümü için boş vakti olmaz bu ara. Ama belki deTarkan'ın albümüdür kimbilir :))

twilight
14-12-12, 13:52
İnşallah,Levent...Ben 2012de çıkan hiç bir albümü tam anlamıyla beğenmedim...Orhan Gencebayın albümü bence 3-4 şarkıcının yorumu dışında KÖTÜ ve VASAT arasındaydı...Ozan Çolakoğlunun albümünde TARKAN ın 2 şarkısı ve Yalının şarkıları dışında beğenmedim...
Bakın samimiyetimle söylüyorum,Ajda Pekkan'a verilen ben yanmışımı ajda pekkan nötr okumuş,kötü değil ama iyi de değil...Zaten şarkı tutmadı...Sezenin ballad'ı kötüydü,Sertab yaptı kötüydü,Gökseli saymıyorum zaten...Ozan Çolakoğlunun 01i zaten ''Konsept''idi...Ve 9 şarkı vardı,zaten ne kadar HIT cikarabilirdi ki?Son siralar en iyi albüm Handenin bence,2 gün önce cikan KRALİCE,ki bence en az 3 sarki var hit olacak...Neyse,ben bu yilda cikmayan iyi albümü seneye TARKANdan,ve 2011de alinan 10 KRAL ödülünü,15e cikararak Türkiyede en cok ödül alan sanatci ve dünya capinda en cok ödül alan sanatci(bi gecede)olmasini diliyorum...