PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Halkbank, beş kuruş vermeden Tarkan'ı reklamında oynattı!

secil.06
09-12-12, 16:08
HALBANK, TARKAN’A “BEŞ KURUŞ” VERMEDEN REKLAMINDA NASIL OYNATTI?

Kuruluşundan bugüne en büyük reklamını yapan Halkbank, Tarkan’a beş kuruş vermeden reklamında oynattı.

Günlerdir Murat Boz’un Halkbank reklamı konuşuluyor.

Yok Murat Boz Tarkan’ı birebir taklit etmişte!

Yok Murat Boz nasıl böyle bir hataya düşmüşte?

Sosyal medya, gazeteler, televizyonlar günlerdir Murat Boz’un Tarkan’vari reklamını konuşuyor, eleştiriyor.

Ama kimse reklamın büyük başarısını konuşmuyor?

Hem Halkbank’ın hem Murat Boz’un, özellikle Tarkan’a benzer bir reklam çektiğini düşünüyorum.

Halkbank, Murat Boz’u gösterip Tarkan’a da beş kuruş vermeden günlerdir bedavadan reklamını müthiş bir şekilde yapıyor.

Adı üstünden zaten… “Reklam”.

Bundan daha iyi reklam olabilir mi?

Türkiye’de reklamı bilmeyen konuşmayan kalmadı.

Daha da uzun süre konuşulacak gibi.

Tarkan ayağı da var.

Tarkan’dan da yorumlar alınacaktır Murat Boz’un reklamıyla ilgili.

Halkbank ve Murat Boz sayesinde “Reklam içinde Reklam”a tanık olduk.

Halkbank reklamını kim akıl ettiyse tebrik etmek lazım.

http://www.televizyongazetesi.com/halkbank-bes-kurus-vermeden-tarkani-reklaminda-oynatti!_6_63177

twilight
09-12-12, 16:11
TARKAN,Türkiyenin tek starı,ve dünyanın da tek Türk starı olduğu için,bütün küçük şarkıcılar(emir,murat boz,dalkılıç,yaşar,gökhan özen...saymakla bitmez ki)Tarkan'ı taklit etmeye çalışıyor...Ama bil(e)miyorlar ki Tarkan gün geçtikçe büyüyor,onlarsa küçülüyor...
Bu konuda topu ben,Serdar ortaça atıyorum(şarkıları hep aynı olsada);Acılarım heveste,güneş açar aheste,bi kapalı kafesteyim... Bi şey
anlamadınız de mi?Bende anlamadım. :)

rosemary
10-12-12, 02:46
reklamdakinin murat boz olduğunu anladığım andan itibaren aynı şeyi düşünüyorum...