PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gürgen Öz : Sinan Akçıl'ın son yıllarda yaptıkları,Tarkan'ın yaptıklarından iyi.

twilight
08-12-12, 20:30
Gürgen öz(Avrupa Yakasi'nda oyuncuydu) az önce bir radyo proğramindaydi...(Sanirsam kendi programi,böyle bir kac ünlüyü agirliyor.)
Konu Sinan Akçıla getirildi:Aslinda programa canli baglanacaktim ama,telefon numarasi vermediler lanet olasilar...ve katilaamdim!Öyle seyler dediler ki...zirvaladilar yani adeta...

Tarkan son 5 yılda yaptığı hiç bir işi taktir etmedim...Albüm,konser,resimleri hatta hiç birşeyi...Sevgilisi vardı,ayrıldı..Ondan sonra herşey kötüye gitti...Kokain olayları falan.
Açıkçası ben Sinan Akçıl'ın son yıllarda yaptıklarını Tarkan'ın kinden daha başarılı buluyorum.Sanırım,Musti'den,Bengü'ye,Hande'den,Dem et'e 15 tane sanatçıya destek verdi ve çoğu destek verdiği şarkı da tutu.

Dedi... :16:

rosemary
09-12-12, 01:23
ayyyy tarkan'ı kimlerle kıyaslıyorlar.bir kere sinan akçıl daha çok söz yazarlığı kimliğiyle öne çıkıyor sesi YOOOK.üstelik acı bir de gerçek var ki şarkıcılardan uyuşturucu kullanmayan yok gibi birşeymiş.bana inanın çok sağlam bir kaynak.biz sadece buz dağının üstünü görüyoruz.ayrıca tarkan'ın onun takdirine de ihtiyacı yok.ortada somut gerçekler var :18: