PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkür...!

twilight
05-12-12, 21:36
Teşekkür...

Biliyorum,bu konuyu ben TARKAN'la tanıştıktan günler sonra değil aylar sonra açıyorum ama,daha önceden bir konu açmıştım.''Bursa TARKAN'la buluşması''gibi bir şeydi.
Ve ben o konuda Tarkancoll.com ailesi adminleri(Ebru abla,Kenan abi,Hakan abi,Xurush
nine,serkan abi ve serpil abla),v.ı.p üyeleri ve diğer üye arkadaşlara teşekkür etmeyi unuttum.Evet,Ebru abla(TarkanColl)ile Facebook'tan konuşmamda(sanırsam konserden
1,5-2 gün sonraydı)bir teşekkür etmiştim.Ancak,forumdaki diğer fan'lere da teşekkür
etmek istedim.
Belki inanmayacaksınız ama küçüklüğümden(öyle 10 yaş falan değil,3 yaşımdan beri)
hayranı olduğum tek sanatçı TARKAN'dır.Ve sanırım bu siteye üye oluşumun 5,5 yılı
doldu.(2007'den beri,bazı arkadaşlar bu nicknameini 2009dan beri kullanıyorsun diyorlar ancak,üzülerek söylemem gerekirse forumdan uzaklaştırma almıştım diğer isim
ve nicklerimle,tavır davranışlarım yüzünden.)Ve bu hayranı olduğum adamla,
yıllar yıllar yıllar sonra tanışmak gerçekten çok İYİ ve çok ne bileyim SÜPER oldu.
Zaten daha önceden de defalarca konserine gitmiştim.Ancak o tanıştığım konser,
gerçekten dönüm noktası oldu...O günden sonra tam anlamıyla bende profesyönel
müzik yapmaya başladım diyebilirim.Evet yıllardır söz ve beste yapıyordum.Ancak,
müzikal anlamda(sahne,kareografi)2011 yılının sonlarına doğru gerçekleşti.
TarkanColl.com bi ara(2011 sonlarına doğru)kapandı,ve bu ara gerçekten çok üzüldüm.
Bir çok foruma üye oldum,ama inanın bana hiç biri Tarkancollun T'si olmadı...Ki bu siteler
arasında Tarkan Fan Club'ları da var...İsim vermeme gerek yok zaten hep bu siteyle yarış
halindeydiler,ama Tarkancoll zirveye oynarken,o site hep sonlarda kaldı :)
Neyse,uzatmayayım ben,herkese başta 21 yıldır müziğiyle bizi bırakmayan TARKANa ve
ona desteğini hiç esirgemeyen çalışanlarına,Tarkancoll.com kurucusu ve yöneticisi
Ebru ablaya,admin,modaretor,Vıp üyelere ve tabii ki 10 bine yakın üyeye sonsuz sevgi,
saygı ve teşekkür...

twilight.

ozkan49
08-12-12, 16:41
Tarkan'la fotoğraf çekindin mi kardeş? =)

Nasıl tanıştın v.s. :) Anlatırsan dinlemek isterdim

twilight
08-12-12, 16:48
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?17261-Tarkancoll-18.07.2011-Bursa-Buluşması

Bu linkte,Tarkan'la tanışmamızın kısa özetini bulabilirsin... :)
Elbette fotoğraf çekindik...Arkadaşlar izin verirse(diğer fanlar)eklerim :)