PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nükhet Duru :''Özelini sanatından ayıran sanatçılara aşığım.''

twilight
01-12-12, 12:52
Son albümü ''Tam Zamanında''yı geçtiğimiz hafta sevenleriyle buluşturan Nükhet duru katıldığı bir programda(NTV - Gece Gündüz) sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi:
''son zamanlarda sevdiğim şarkı yok.artık üretken bir sanatçının çıkıp 12 ila 16 şarkılık bir albüm yapması şart.ben öyle cıstak cıstak parçaları sevmiyorum.5 şarkı yapıyorlar al sana albüm,yada tek şarkılık albüm olur mu?evet,promosyana her zaman ihtiyacımız var.ama ben işimi özelimden ayırarak zaten bu günlere geldim.single,yapmama gerek yok.işini özelinden ayıran sanatçılara aşığım.TARKAN,sezen aksu,şehrazat,Kenan doğulu ve Ozan doğulu kardeşler,yalın...bunlar ne yapsa,ne şarkı üretse,gözüm kapalı dinlerim.Onlar popta zaten kendilerini kanıtlamış insanlar.onlar özeliyle sanatını ayıranlar..onlar halktan biri,ama bir şekilde o kadar halka uzak.''

Yine programın sonunda sorulan Sezen Aksu ve Tarkanla ilgili bir soruya:
''Bir çok branşın bir çok iyi sanatkarı var.Ancak Sezen Aksu ve Tarkan adeta Kral ve Kraliçe gibi.Birisine allah korusun bir şey olursa,arkasında değil binlerce onbinlerce,milyonlarca fanı(hayranı),yıkılır,harap olur.Tanrı onları korusun.''

secil.06
01-12-12, 16:15
nuket durunun Tarkan yorumuna kesinlikle katılıyorum ne güzel yorumlamış öyle

rosemary
01-12-12, 21:57
amiiiin.....çok doğru söylemiş.