PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN - SEZEN aşkı (?)...

twilight
26-11-12, 14:45
http://i49.tinypic.com/348nfhh.jpg

Arkadaşlar bu hafta halamlara gittim ve onunda büyük bir dergi arşivi var tarkanla ilgili...1997 ve 2002 yılı baskılı iki dergi buldum..Derginin üzerinde büyük bir resimle bu resim var...O büyük resmi de koyucam ama şimdilik bu kadar...İçinide yazıyorum...
Derginin adı yok,POSTA ekiyle verilmiş...

Sezen Aksu 1991 yılında Gülümse adlı albümünü çıkarmış,Tarkan'da 6 ay sonra Yine Sensizi çıkarmış...Tarkan Yine Sensizle konuşulurken,Sanırım Sezen Aksu,bir albüm daha yapmış,DELİ KIZ diye...Tarkan Ozan Çolakoğlu ile 2.albüm hazırlıklarını yaparken,bir minibarda,Sezen Aksuyla tanışmış...Ancak Tarkan hayranı olduğu Sezen'e,Sezen de ilk albümünü çıkarmış olan Tarkana aşık olmuş...
1994 yılında ''Şeytan Azapta'' ve ''Şıkıdım'' şarkıları albüme girmiş,ortaklaşa...1995in sonunda Sezen Tarkana açılmış,hatta birlikte bir ülkeye(sanırım Afrika ülkesine)gitmişler...
Aşk sadece 4 ay sürmüş...Ta ki o büyük Tarkan - Sezen konserlerine kadar...
Tarkan;Sezen Aksuyla 4 ay birlikteliğinde bir sürü yabancı ülkeyi dolaşmışlar...Sezen Aksu,''Kaçın Kurası'' ve''Seni Yerler''i Tarkan için yapmış,hatta açıkça belirtecekmiş albümde ancak onlara gelecek olan tepkilerden korkmuş..
1997 yılında,Tarkan Sezenden ''Öpücük'' namı diğer ''şımarık''ı almış oradaki;
''Sığar mı erkekliğe?Seni şımarık...'' sözü Tarkan için yazılmış...
Tarkan şarkıyı okumuş,dünya çapında olmuş...Falan filan işte sonrasını biliyorsunuz...
Tarkan la sezen bu dergide :''artık sadece arkadaşız'' diyor...ama işte orasını yarım olarak yüklicem... :)

Ayrıca 2002 dergisinde sezen aksuyla Tarkanın yine bir ilişkiye başladığı ancak Tarkan'ın Bilge ve Hande Ataizi ile aşk yaşadığı ve Sezeni yok saydığı ve (sanırım küslük durumu bundan kaynaklanıyor) küstükleri söyleniyor...

O dergiyi de halamdan alıp yüklicem,en kısa süreye! :)

Gizem Tevetoglu
29-08-13, 01:14
Bence sezenle tarkan eskiden ask yaşamış sezenin halada tarkana ilgi duyduğunu hiss ediyorum ben