PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BURAK KUT:''Tarkan'ın üzerine çok geldiler...'' 24,11,2012

twilight
25-11-12, 14:22
Dün Cumartesi sürprizinde Burak Kut Tarkan hakkında konuştu yaklaşık 6 dakika süren bu konuşmada Tarkan'la ilgili anılarından bahsetti:
''Biz 90'ların starlarıyız,hatırlıyorum.Yıllarca bir o bir ben kapak olmuştuk dergilere...Hatta çoğu dergi ikimizi de ''2000'lerin ilahları''diye gösteriyordu.Evet,ben biraz düşüşe geçtim galiba.Ama Tarkan o zamnanlarında starıydı.Aradan 19-20 yıl geçti.Tarkan da bir gerileme göremiyorum ben.Aksine gün geçtikçe ilerliyor..''
Konu yıllar önce çekilen çıplak fotoğraflarına getirilince;
''Tarkan'ın üzerine çok gidiliyor.Tek o fotoğraflarla ilgili de değil.1999 yılı,herkes Tarkan'ı konuşuyor,tüm dünya hergün Tarkan'a ödül veriliyor,birisi çıkardı askerlik meselesini...Yahu bırakın adamı da ödüllerini alsın,sonra isterse yapsın,isterse yapmasın,20 küsür ödül aldı adam yurtdışından,bence dünyada Türkleri temsil etmekte bir değim askerliktir.''dedi.''çıplak fotoğrafları da çıktığı zaman Tarkan'ın sevgilisi vardı.Adını bilmiyorum.Hatta Tarkan evleneceğini açıklamıştı.Bilge'den önceydi,sonra bilgeyle falan tanıştılar.Ama magazincilerin yaptığı resmen zıvanalık...Bilgeyle birlikte,öpüşüyor,sevişiyor.''Sen gay mısın''diye soruyor magazin muhabiri...Ne kadar saçma?Sonra ayrılınca sanırım 7 sene sonra,''Niye ayrıldınız''?Hele bir dur ve kendini incele aynada muhabir.''dedi.
Yeni albümünü yakında çıkaracağını da açıklayan Burak Kut,''Tarkan hala yurt dışında başarılar elde ediyor.2009 yılında çıkardığı albüm sanırım Latin Amerikada patlama yaptı bir internet oylamasıyla.Bu arada Tarkan benim yakın arkadaşım,asla laf söyletmem.''dedi.

bravo beee Burak Kut...adam olalı harika konuştun!!!