PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne Düşünürsünüz Bilmiyorum Ama Kanaatimce...

serkan
23-07-06, 17:48
Doğan Grubu Tarkan Fenomenini Bitirmeye Uğraşıyor...

Böyle Düşünmemin Bi Çok Sebebi Var Sizde Gözlemliyosunuzdur Mutlaka...

Bu Konuda Ne Düşündüğünüzü Merak Ediyorum...

Sevgiler.

Khaos
23-07-06, 17:50
Yok sanmıyorum ben...
Ne olacakmis kendileri mi fenomen yaratacalarmis:)
Birsey olmaz Tarkan'a

wengin
23-07-06, 21:17
Tarkanın kendisi istemeden bir sey olmaz. Ama tarkana 2006 yılında bir sey olmuş. Bunun herkes farkında. 3 dünya ülkelerindeki yaptığı konserler. Dışarıya en önemlisi ABD açılmak istemeyişi. Kendi çapının yetişmeyeceğinin düşünülmesi belkide. Türkiyedeki konserlerini h.içi planlaması. Halk konseri. Bu saydıklarım Doğan grubunla alakası olmadı ama. Bu tarkanın kendi seçimleri oldu. Doğan grubuda tarkanın seçimi olacaktır :36_1_41:

Blg
26-07-06, 17:57
Üçüncü dünya ülkesi diye beğenmediğiniz ülkelerin yaşam standartları Türkiye'dekinin en az üç katı. Kendi standartlarımız çok yüksek olduğu için Tarkan'ın standartlarını tartışıyoruz.Amerika'da müslüman birinin albüm satma olasılığı düşük, hele ki hiphop yoksa buna sıfıra yakın şans verebiliriz.Traditional-Etnic müzik kapsamında başarılı olur, ama Güney Amerika'dan çıkan sanatçılarla amerikan halkının çoğunun yerini bile bilmediği Türkiye'den çıkan Tarkan'ı promosyon açısından aynı kefeye koymayın (Örnek Ricky Martin, Shakira)

Khaos
26-07-06, 18:08
Üçüncü dünya ülkesi diye beğenmediğiniz ülkelerin yaşam standartları Türkiye'dekinin en az üç katı. Kendi standartlarımız çok yüksek olduğu için Tarkan'ın standartlarını tartışıyoruz.Amerika'da müslüman birinin albüm satma olasılığı düşük, hele ki hiphop yoksa buna sıfıra yakın şans verebiliriz.Traditional-Etnic müzik kapsamında başarılı olur, ama Güney Amerika'dan çıkan sanatçılarla amerikan halkının çoğunun yerini bile bilmediği Türkiye'den çıkan Tarkan'ı promosyon açısından aynı kefeye koymayın (Örnek Ricky Martin, Shakira)

:36_1_15:

:36_1_11:

Blg
26-07-06, 18:12
Bunun dışında promosyon ve imaj çalışması olarak diğer albümlerine kıyasla daha yavan kaldığını kabul edebilirim, ama Dudu zamanı Tarkan "artık her hareketimin planlı ve pazarlamaya yönelik olmasını istemiyorum, istediğim gibi olmak, istediğim gibi giyinmek, dans etmek ve yaşamak istiyorum, artık poster insanı olmayacağım" demişti.

Bu arada Filistin ve Lübnan ve dünyanın heryerinde müslüman olduğu için zulm ve ayrımcılık gören tüm din kardeşlerimize Allah'tan dayanma ve sabır gücü diliyorum.Aynen Khaos'un dediği gibi SAVAŞA HAYIR.

zynprtrk
26-07-06, 18:14
Tarkan Star doğdu Star olarak yaşıyor ve de Star olarak ölecek...Onu Allah'tan başka kimse bitiremez...Kanal D dahil olmak üzere kimsenin gücü yezmez...Biz Sevgi Yumruğumuzu bir sıkarsak o yumruğuda bi gözlerinin üstüne patlatırsak o zaman asıl onlar yıkılır. :36_1_20: :36_1_20: :36_1_20: Biz Tarkan'ı Sevdik mi Tam severiz...Sevgi öyle bir güçtür ki...İnanın Atom Bombasından daha çok etkilidir...:36_3_12:

EmiLy
27-07-06, 09:41
Tarkan Star doğdu Star olarak yaşıyor ve de Star olarak ölecek...Onu Allah'tan başka kimse bitiremez...Kanal D dahil olmak üzere kimsenin gücü yezmez...Biz Sevgi Yumruğumuzu bir sıkarsak o yumruğuda bi gözlerinin üstüne patlatırsak o zaman asıl onlar yıkılır. :36_1_20: :36_1_20: :36_1_20: Biz Tarkan'ı Sevdik mi Tam severiz...Sevgi öyle bir güçtür ki...İnanın Atom Bombasından daha çok etkilidir...:36_3_12:
Öyledir valla :36_1_11: :36_1_11:
:36_3_12:

HakanÇelik
27-07-06, 11:34
Doğan Grubu Tarkan Fenomenini Bitirmeye Uğraşıyor...

Böyle Düşünmemin Bi Çok Sebebi Var Sizde Gözlemliyosunuzdur Mutlaka...

Bu Konuda Ne Düşündüğünüzü Merak Ediyorum...

Sevgiler.

bilip bilmeden bir şey yazmak çok yanlış bence... doğan gurubuna ait olan hürriyet ve milliyet tarkan'a her zaman destek olmuştur. keza kanal d de öyle. her zaman tarkan'ın yanında yer almıştır. haber bültenleri olsun, mazgazin programları olsun, her zaman tarkan'a destek vermiştir. tarkan'ın arası doğan gurubu ile o kadar iyi ki star tv ile bir takım projeler düşünüyorlar.(bence yapmasın o ayrı konu). hem dudu ve karma'nın galası kanal D de yapılmıştır. dudu çıktığı zaman tüm medya tarkan'a saldırırken onu bir tek kanal D korumuştur. serkan eğer bildiğin bir şey varsa söyle biz de bilelim. yoksa bir şeyler söyleyip kenara çekilmek çok kolay...

scorpioness
27-07-06, 13:17
:36_1_21: bravo

arjen22-tarkan
27-07-06, 15:49
bencedee bişii olmas