PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN'a 20.sanat yılı,40.yaş günü mesajlarınız!

twilight
11-10-12, 18:53
Sevgili arkadaşlar
Tarkanın biliyorsunuz bu sene 20.sanat yılı ve 40.yaş günü..
Ee 2si bir arada olunca bende ona ne mesajlar göndermek istersiniz dedim Türkiyenin en büyük TARKAN için kurulan fan clubunda ve bu mesajı ve konuyu açıyorum :)

İsterseniz ben başlatayım... :)

Sevgili TARKAN;
20 yıldır müzik hayatındasın ve dünyaca ünlü bir müzisyen olmana rağmen bizim mahalleden biri gibisin...bazen bize uzak olmana rağmen bazen de o kadar yakınsın ki sanki anne babamızdan daha yakınsın...
20inci sanat yılın ve yaklaşan doğum günün kutlu olsun kralım dünya sana her zaman güzel bir ışık yaksın ve o ışık seni zaten inanıyorum bırakmaz sonsuza dek bırakmasın...
Ve her daim mutlu ol..seni çok seviyorum.

TarkanColl
13-10-12, 21:59
Sevgili Tarkanım,

Sen bu ülkeye ve bu dünyaya gönderilmiş bir lütufsun ve bizler o kadar şanslıyız ki seninle aynı zaman diliminde doğmuşuz.

Yeni yaşını ve 20. sanat yılını tüm güzel dileklerimle kutlarım.

Seninle, kalitenle, o güzel sesin, yorumun ve şarkılarınla dolu dolu nice 20 yıllar geçirmemizi dilerim.

Sevgiyle kal...
:29:

HakanÇelik
13-10-12, 22:24
Şarkılarıyla gönlümüzü fetheden,
sevgi ve saygısıyla insan olmayı öğreten Megastarımızın doğum günü kutlu olsun...

cansu06
13-10-12, 22:34
Hayatıma sayısız güzellik katan mükemmel insan doğum günün ve 20. sanat yılın kutlu olsun iyiki varsın:29:

semaliv30
13-10-12, 23:51
Hayatım sen varsan bu hayat güzel ve mutlu geçiyor bunun için her zaman yanımızda içimizde ol nice güzel beraber 20. Yıllara ve doğum günün kutlu olsun şekerim sen her zaman böyle yakışıklı ve genç kalacaksın seni tek hemşerim olduğun için değil muhteşem olduğun için seviyorum ve sevicem sen bu dünyada teksin ve öyle kalacaksın :):):):10:[EMAIL="sema_liv30@hotmail.com)

tarkaseksüel
14-10-12, 12:50
Geçmiş ile ilgili söylenecek şeyler hep aynı. İleriye bakacak olursak; Allah seni başımızdan eksik etmesin...

devilscream
14-10-12, 13:36
Yıllardır polemiklerden uzak duruşunla,saygılı ve hoşgörülü davranışlarınla bizlere örnek bir insan oldun.
Ülkemizin dünyaya açılan kapısı olmana rağmen alçak gönüllülüğünle hepimizin gönlünü fethettin.
20 yıllık sanat hayatında kalbinin kapılarını açtın bizlere söylediğin,hayat verdiğin her sözde ve her notada.
Senin gibi bir sanatçı,senin gibi bir star bir daha gelmez bu ülkeye.
Allah seni başımızdan eksik etmesin.
Seni çok seviyoruz Tarkan, her daim mutlu ol, 20.sanat yılın ve 40.yaş günün kutlu olsun.

twilight
15-10-12, 17:01
Umarım Tarkan doğum gününde forumumuzu takip eder de ona yazdığımız mesajları okur...:)

dogan_pelin
16-10-12, 22:32
Doğum günün kutlu olsun Megastar. Nice mutlu, uzun, sağlıklı, başarı ve müzik dolu seneler senin olsun. İyiki varsın. İyiki doğdun. Sana olan sevgimizi anlatmaya kelimeler yetmez ama SENİ ÇOK SEVİYORUZ! ♥

trknmania
16-10-12, 23:17
40 yıldır dünyaya ışık saçan gözleriyle son 20 yılımıza damga vuran MegAşk Tarkan...! Bu dünyaya gelmeseydin emin ol eksik kalırdı bişeyler...İyikiii iyikii iyikiii varsınnn...Ruhuma ışık saçanımmmmm Canımınn bi parçasısınnnn ♥ tekrar tekrar İyikiii iyikii iyikiii varsınnn. ♥

rosemary
17-10-12, 00:15
iyi ki doğdun... iyi ki varsın...iyi ki megastarımızsın...kendine çok iyi baaak TARKANIMIZ

hilfa
17-10-12, 14:16
Bu gün dünyayı istediğin bir renge boya
Rengarenk batan günü al karşına
Bir renk de kendinden kat
Çocuklar gibi saf,temiz ve berrak
Kapat gözlerini bir hikaye yarat
Vazgeçme hissedilir biraz da sıcaklığını kat
Kalbindeki elleri bırakma sıkıca tut
Çünkü varlıktır sevgiye en güzel kanıt
Yalnızlığın saltanatını sür,sür ama
Birikmiş sevginden herkese bir parça ver
Bir tebrik,bir arama bin umuttur insana
Mutlu Yıllarr,Mutlu Yıllar Sana....:29:

cernİlkimTT
17-10-12, 20:04
Seninle geçen her saniyemize milyonlarca kez şükürler olsunn KRALLL , Hayatımıın anlamı aşkım meleğiim , birtaneem İyiki doğdun Sen tek isteğim,tek dileğim,tek duam sen hayatım,tek varlığım sen sevgilim,hasretim,herşeyim Sen varlığınla beni yaşatan Sen beni heyecanlandıran Sen hayatıma renk katan Sen duruşunla kalbimi çalan En sevgiliiim , doğum günün kutluu olsuun Seni çook seviyoruuum TARKAN'ııım ♥♥

TEVETOGLU
17-10-12, 22:19
Iyi ki doğdun tarkan! :-)

TarkanColl
21-10-12, 00:58
Gazeteler takipte :)

http://i48.tinypic.com/mr8lk6.jpg

twilight
21-10-12, 12:02
Gazeteler takip ettiyse,kesin mesajlarımız Tarkan'a ulaştı... ;)
Zaten Facebook ve Twitter sayfalarından mesaj da yazmış Tarkan.
Bizde Fanları olarak tekar tekrar kutluyoruz Kral'ımızın yaş gününü ;)
Bu arada benim mesajımın gazetelerde yer almasına ayrı bi sevindim :D :D