PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mega'para' tarkan...

duygu
23-07-06, 03:13
TARKAN, YENİ YAYIN DÖNEMİNDE BAŞLAYACAĞI TELEVİZYON PROGRAMI İÇİN 600 BİN YTL ALACAK…

Bugüne kadar çeşitli projeler için yapımcılardan birçok teklif alan Tarkan, gelen teklifleri ‘Ben şarkıcıyım’ diyerek elinin tersiyle itiyordu. Tarkan daha önce sadece sponsorluğunu yapan firmaların reklamlarında rol almıştı. En büyük hayali olan İngilizce albümünü çıkarttıktan sonra tekliflere sıcak bakan Tarkan; nihayet gelen teklifler arasında aklına yatan bir projeyi kabul etti.

İngilizce albümünde istediği başarıyı yakalayamayan Tarkan, Star TV’de haftanın bir günü yayınlanacak bir şov programı sunacak. Yakışıklı şarkıcı, yeni yayın döneminde başlaması planlanan programında her hafta ünlü bir konuk ağırlayacak. Aynı zamanda kendi şarkılarına da sık sık yer verecek. Tarkan’ın programı için özel dekor ve sahne ışık efekti hazırlanacak. Megastar`ın proje için alacağı para ise; tam 600 bin YTL... Tarkan, bölüm başına da 150 bin dolar alacak.

Son olarak genç kızların yeni gözdesi Keremcem, Star’da bir televizyon programına başlamış ancak beklenen başarıyı yakalayamadığı için eleştiri toplamıştı. Bakalım aynı kanalda programa başlayacak olan megastarımız Tarkan, Avrupa’da yakaladığını söylediği başarıyı televizyonda da yakalayabilecek mi?

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=3743

serkan
23-07-06, 14:29
avrupada yakaladığını söylediği (!)
canım medyam yine iş başında...sanki bu adam zirveden inince güneş başka güzel doğacak...

Samet
24-07-06, 02:03
cok guzel olur ama
tarkana zarar verecekse olmasin

tarkan_karma
24-07-06, 02:08
tarkan başarıyı yaklar bence bizler içinde cok iyi olur onu daha cok görürüz keremcem enilen şahsiyet başka megastar başka o merakla bekleyen kişilerin yüzü gene gülmeyecek işALLAH

shıkıdım
24-07-06, 02:18
Her zaman yakalarr megastar ;)

b_a_S_k
24-07-06, 02:40
haber doğru ise ben hiç mutlu olmadım _tarkan konuk ağırlıycak oke de hangi konuk ağır ki onun karşısında ii sezen çıktı _nazan öncel çıktı ee kim war ki başka konuk yk gelicek onumu ağırlıycak tarkan _yapma sakın tarkan derim benn _kaliteden ödün wermee