PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Millenium Hits(2000 - 1999) albümünü ariyorum?

twilight
19-08-12, 22:48
Arkadaslar,bazi MP3 sitelerinde gördüm.Tarkanin Millenium hits diye bir albümü var.
2000 diye geciyor ama 1999da olabilir...mp3 forumlarindan indiremem,cünki yasak!
biliyorsunuz benim orjinal albüm tutkum var ;) ve nerede tarkanin orijinal albümünü göreyim aliyorum...önce size albüm listesini paylasayim...belki sizde vardir yedek ve bana gönderirsiniz?

Tarkan - Bu gece (remix).mp3
Tarkan - Bu gece.mp3
Tarkan - Don bebegim.mp3
Tarkan - Dön bebegim.mp3
Tarkan - Gitme.mp3
Tarkan - Kimdi.mp3
Tarkan - Kir zincirlerini.mp3
Tarkan - Kis gunesi.mp3
Tarkan - La chanson de bissou.mp3
Tarkan - Medley(feat poul de leeuw).mp3
Tarkan - Salina salina sinsice.mp3
Tarkan - Şıkıdım.mp3
Tarkan - Simarik (power remix).mp3
Tarkan - Simarik.mp3
Tarkan - Tarkan - simarik (ian pooley rmx).mp3
Tarkan - Tarkan feat turkmasters - koridor.mp3
Tarkan - Unutmamali.mp3

bu albüm elinde olan var mi?
Acil...
Cünki Medley' ve Simarik olan sarkilarini dinlemedim ha bir de koridoru dinlemedim?
elinde olan varsa lütfen albümü bana göndersin...fiyati HER NE OLURSA OLSUN öderim!

twilight
20-08-12, 03:32
Yaaaaa hic kimsede yok mu bu albüm ?
Bir kac tane eksik albüm var bende iste kabul ediyorum ama onlari da bari orijinal olarak tamamlayim!
Bu albüm elinde bulunan varsa yemin ediyorum bak yemin ettim artik(:D)forumun en uslu üyesi olucam :D

dilaraer
20-08-12, 11:57
bu albüm resmi degil ki...birileri sarkilari bi araya toplayip demekki yasal olmayan platformlarda paylasmis...medley falan da amatör djlerden dir-fazla pesine düsmeye gerek yok derim ;)

twilight
20-08-12, 12:01
Peki,yine de tesekkürler dilaraer ancak ben halen merak etmiyorum degil :)

secil.06
20-08-12, 12:41
bi dönem baya vardı hepsi harika şarkılar

efsane_01
20-08-12, 13:32
Arkadaslar,bazi MP3 sitelerinde gördüm.Tarkanin Millenium hits diye bir albümü var.
2000 diye geciyor ama 1999da olabilir...mp3 forumlarindan indiremem,cünki yasak!
biliyorsunuz benim orjinal albüm tutkum var ;) ve nerede tarkanin orijinal albümünü göreyim aliyorum...önce size albüm listesini paylasayim...belki sizde vardir yedek ve bana gönderirsiniz?

Tarkan - Bu gece (remix).mp3
Tarkan - Bu gece.mp3
Tarkan - Don bebegim.mp3
Tarkan - Dön bebegim.mp3
Tarkan - Gitme.mp3
Tarkan - Kimdi.mp3
Tarkan - Kir zincirlerini.mp3
Tarkan - Kis gunesi.mp3
Tarkan - La chanson de bissou.mp3
Tarkan - Medley(feat poul de leeuw).mp3
Tarkan - Salina salina sinsice.mp3
Tarkan - Şıkıdım.mp3
Tarkan - Simarik (power remix).mp3
Tarkan - Simarik.mp3
Tarkan - Tarkan - simarik (ian pooley rmx).mp3
Tarkan - Tarkan feat turkmasters - koridor.mp3
Tarkan - Unutmamali.mp3

bu albüm elinde olan var mi?
Acil...
Cünki Medley' ve Simarik olan sarkilarini dinlemedim ha bir de koridoru dinlemedim?
elinde olan varsa lütfen albümü bana göndersin...fiyati HER NE OLURSA OLSUN öderim!

Gerçekten de bu çok güzel bi hatırlatma oldu ya...Bu vesileyle nekadar Tarkan hayranlarının olması ortaya çıkabilir yani...Bravo valla, harika bi fikir...
E haydi Tarkan hayranları görelim sizi...

twilight
20-08-12, 16:27
Ya bu forumda 7.000 küsür fan var... :)
Hic birinde bu albüm yok mu?
Cidden,cok sasirdim.

efsane_01
20-08-12, 19:00
Ya bu forumda 7.000 küsür fan var... :)
Hic birinde bu albüm yok mu?
Cidden,cok sasirdim.
E neyalan söyleyim, şaşırmakta haklısın yani...:11:

twilight
21-08-12, 18:19
Bir cd- daha var.
Tarkan ''GOLD HITS'' böyle,sari kapakli altin rengi ve siyah rengi olan bir kapagi var.
albüm hakkinda icerigim yok fakat,albümde 14 şarkı arti 2 de remix bulunuyor.
Şıkıdımın ve Şımarıkın mixi var.

Bu albüm elinde olan var mı?

twilight
21-08-12, 21:36
Iyı de bende daha sahip olmadigim o kadar cok resmi olan albüm var ki..
Örnegin plaklar,bu gecenin 98de cikan versiyonu..ohooo :)
Bizde kendimizi avutuyoruz iste abicim,'Bari resmi albümler yok,resmi olmayanlara yetinelim' :)

efsane_01
22-08-12, 00:34
Iyı de bende daha sahip olmadigim o kadar cok resmi olan albüm var ki..
Örnegin plaklar,bu gecenin 98de cikan versiyonu..ohooo :)
Bizde kendimizi avutuyoruz iste abicim,'Bari resmi albümler yok,resmi olmayanlara yetinelim' :)

Super!!!...Teşekkür ederim...

twilight
22-08-12, 00:56
Arkadaslar yalniz ben bu albumu halen aramaktayim...bulursam ilk bu foruma eklicem,resimler ve sarkilarla birlikte.... :)

HakanÇelik
23-08-12, 14:46
Arkadaslar yalniz ben bu albumu halen aramaktayim...bulursam ilk bu foruma eklicem,resimler ve sarkilarla birlikte.... :)

Korsan olan bir albümü neden bu kadar arıyorsun anlayamadım. Albümü alsan bile bu siteye korsan albüm eklemiyoruz.

Rumeli59
27-08-12, 23:39
Korsan olan bir albümü neden bu kadar arıyorsun anlayamadım. Albümü alsan bile bu siteye korsan albüm eklemiyoruz.

agzin yüregine saglik bravo

twilight
29-08-12, 21:22
Ben zaten orjinal bulursam alirim dedim,MP3 asla indirmedim,indirmem de...Özellikle TARKAN şarkıları orijinal cd'den dinlenir.
Arti,ben forumada eklerim derken MP3 linkini degil,albüm resimlerini,ve kapak resimlerini demistim.